میزی با قابلیت تغییر سایز

0

میزی با قابلیت تغییر سایز

میزی با قابلیت تغییر سایز : در خانه های مدرن امروزی کمبود فضا یکی از بزرگترین دردسر هایی است که خانواده ها را دچار مشکل می کند . این مشکل زمانی بیشتر می شود که در منزل مهمانی داشته باشید و در موقع پذیرایی با کمبود مکان برای میهمان ها مواجه می شوید .

این میز منحصر به فرد با قابلیت چرخش ۱۲۰ درجه سطح رویه ی آن و تبدیل شدن به میزی با سطح رویه ی بزرگتر توسط شرکتی انگلیسی در زمینه طراحی و ساخت میزهای لوکس به نام Fletcher Burwell-Taylor طراحی و ساخته شده است.

میزی با قابلیت تغییر سایز : روشی که این میز به کمک آن تغییر سطح می دهد منحصر به فرد است.یک عنصر به شکل ستاره در وسط و دوازده عنصر دیگر در اطراف آن وجود دارد. زمانی که سطح میز کم می شود عناصر کناری بصورت کامل و درست با عنصر مرکزی ادغام می شوند.بنابراین این امکان وجود دارد که از این میز با دوسایزبسته به تعداد مهمانها وفضا و نوع نیاز بهره برد.

میزی با قابلیت تغییر سایز : اجزای پیچیده ای که وظیفه چرخش و ادغام در بالای میز را برعهده دارند،از فولاد ضدزنگ و آلومینیوم سخت با بالاترین کیفیت طراحی وساخته شده اند.میز متحرک را می توان بصورت دستی و یا الکترونیکی و یا کنترل از راه دور کنترل و اداره کرد.

چوب مورد استفاده در ساخت میز بسته به اینکه در چه محیطی برای مدتی طولانی خواهد ماند مرطوب یا خشک انتخاب می گردد.می توان در طراحی و ساخت این میز از انواع چوب ساج ،ماهون، افرا و یا متریالهای جداب دیگری مانند جوب بلسان بنفش و یا آبنوس استفاده کرد.همچنین می توان چند نوع چوب را با یکدیگر و یا فلز ترکیب کرد.قطعا می توان انتظار داشت در آینده مدلهای متنوعی از این نوع میزها که هنوز ناشناخته است طراحی و ارائه شوند

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد