ناهارخوری رنگارنگ: انتخاب دقیق و اصولی یک میز ناهار خوری و تناسب آن با سایر عناصر دکوراسیون می تواند زیبایی دوچندانی را برای محیط به ارمغان آورد. میز های ناهارخوری در رنگ ها و انواع متفاوتی روانه بازار می شوند. یکی از طرح های زیبا برای میز ناهار خوری، ناهار خوری رنگارنگ می باشد که در ادامه بررسی بیشتری بر روی آن صورت می گیرد.

ناهارخوری رنگارنگ

یکی از وسایل تاثیر گذار در دکوراسیون یک آشپزخانه یا به صورت کلی یک منزل، میز ناهارخوری مورد استفاده است. انتخاب دقیق و اصولی یک میز ناهارخوری و تناسب آن با سایر عناصر دکوراسیون می تواند زیبایی دوچندانی را برای محیط به ارمغان آورد. میزهای ناهارخوری در رنگ ها و انواع متفاوتی روانه بازار می شوند که انتخاب نوع و رنگ مناسب دارای اهمیت بالایی برای زیباتر دیده شدن محیط می باشد. یکی از طرح های زیبا برای میز ناهارخوری، ناهارخوری رنگارنگ می باشد که در ادامه بررسی بیشتری بر روی آن صورت می گیرد.

داشتن روحیه خوب

برخورداری از یک میز ناهارخوری که متفاوت از مدل های مرسوم ناهارخوری باشد، می تواند جذابیت زیادی را ایجاد کند و روحیه افراد را تغییر دهد. این تفاوت بیان شده در هر جایی از میز می تواند وجود داشته باشد، اما یکی از مهمترین قسمت هایی که این تفاوت را ایجاد می کند، طرح بندی یا رنگ بندی میز ناهارخوری می باشد. تحقیقات روانشناسی بسیاری نشان داده اند که وسایل و رنگ ها می توانند تاثیر بسیاری را بر روی روحیه و نحوه برخورد افراد بگذارند.

یک ناهارخوری رنگارنگ می تواند روحیه افرادی که هر روز، چند بار از آن استفاده می کنند را بسیار بهبود بخشیده و حس شادی و رضایت مداومی را در افراد ایجاد کند که قطعا این حس خوب می تواند بر تمام لحظات و ساختار زندگی افراد تاثیر مثبت خود را بر جای بگذارد. اساسا یکی از فواید خوردن غذا جدا از اینکه برای جسم لازم و ضروری است، تاثیری است که بر روحیه ما می گذارد و اگر این فرایند به صورت دسته جمعی انجام شود تاثیر آن چند برابر می شود.

حال همین تاثیر را به اضافه یک میز ناهارخوری رنگارنگ و شاد کنید و ببینید چقدر می تواند در ایجاد روحیه خوب در افراد نقش مثبتی را بازی کند. استفاده از ناهارخوری رنگارنگ که متشکل از طرح ها و رنگ های شاد و روشن باشد در ایجاد روحیه شاد در افراد تاثیر بسزایی دارد. همواره به این جمله توجه داشته باشید که رنگ ها می توانند در روحیه شما معجزه کنند. پس هیچگاه از کنار رنگ ها ساده عبور نکنید و سعی کنید بهترین و مناسب ترین رنگ ها را در سراسر زندگی خود استفاده کنید.

هماهنگی با دکوراسیون

از آنجا که یکی از اصول انتخاب میز ناهار خوبی هماهنگی آن با سایر وسایل و دکوراسیون می باشد، پس در هنگام انتخاب ناهارخوری رنگارنگ باید به این اصل نیز توجه کرد و تا حد امکان از رنگ هایی در طرح ناهارخوری استفاده کرد که همخوانی و هماهنگی کاملی با دکوراسیون شما داشته باشد و باعث زیباتر شدن محیط پیرامون خود گردد، نه این که یک تافته جدا بافته در دکوراسیون شما محسوب شود. اما به طور کلی این محصول می تواند به راحتی با هر دکوراسیونی خود را منطبق کند و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

انتخاب نوع و شکل میز ناهارخوری

بحث طرح و رنگ بندی میز ناهارخوری از بحث نوع و شکل آن کاملا متفاوت است. برای این منظور شما باید با انواع و اشکال هندسی مختلف که در ساخت میز های ناهارخوری مورد استفاده قرار می گیرند آشنایی داشته باشید. میز های ناهارخوری در انواع مختلف چوبی، فلزی، پلاستیکی، MDF، مواد تلفیقی و مواد بازیافتی به بازار عرضه می شوند که هر کدام از این انواع، مزیت ها و نواقص مخصوص به خود را دارا هستند.

همچنین رایج ترین اشکالی که برای میز های ناهارخوری مورد استفاده قرار می گیرد شامل دایره، مستطیل، مربع و بیضی هستند. این که شما چه نوع و چه شکلی از میز ناهارخوری را برای محیط خود انتخاب می کنید بستگی زیادی به فاکتور های سلیقه شخصی شما، طراحی دکوراسیون منزل، بودجه و اهداف خرید شما از محصول مورد نظر دارد. بعد از این که شما تمام این ۴ فاکتور را برای خود مشخص نمودید می توانید به داشتن خریدی موفق و رضایت بخش امید حاصل کنید.

خرید ناهارخوری رنگارنگ

همواره استفاده از مدل های متفاوت و خاص با این که جذابیت ویژه ای دارد، اما در خرید و انتخاب ممکن است شما را دچار مشکل کند، زیرا که مدل های متفاوت و غیر رایج همواره به سختی در بازار پیدا شده و برای تهیه آن ها باید فرایند خرید زمانبری را تجربه کرد.

اما راه ساده تری نیز برای تهیه اینگونه محصولات وجود دارد و آن سفارش محصول مورد نظر به سازندگان مربوطه است. این روند باعث سهولت دسترسی ما به کالای مورد نظر خودمان می شود. ناهارخوری رنگارنگ نیز از این قاعده مستثنی نیست.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک ناهارخوری رنگارنگ مراجعه کنید.

مقاله قبلیناهارخوری رستورانی
مقاله بعدیمیز ناهارخوری با ام دی اف

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید