ست رستوران را چگونه ساده اما شیک بچین

ست رستوران را چگونه ساده اما شیک بچین : خلاقیت و نوآوری از رموز موفقیت در طراحی داخلی دکوراسیون رستوران‌ها است. با نیم‌نگاهی به ست‌های رستوران موجود در بازار می‌توانید نمونه‌هایی از ایده‌های ساده و پرکاربرد برای طراحی داخلی رستوران‌ها و کافه‌ها و محیط‌هایی از این قبیل را ببینید.

این روزها علاوه بر کیفیت غذا، مشتریان به طراحی و تزئینات رستوران‌ها نیز توجه می‌کنند، در نتیجه رستوران داران علاوه بر انتخاب سرآشپز، میبایست هنگام اجرای دکوراسیون داخلی، در انتخاب مبلمان‌ نهایت دقت را به عمل آورند. در این مطلب به چندین روش ست رستوران ساده و در عین حال شیک می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

استفاده از مبلمان سفید در رستوران‌ها

اگر می‌خواهید با دکوراسیون داخلی، یک ست رستوران ساده و شیک داشته باشید، استفاده از مبلمان سفید رنگ، گزینه‌ای بسیار مناسب است.

چیدمان با مبلمان و صندلی های سفید در دکوراسیون داخلی رستوران‌ها در کنار دیوار پوش‌های سفید، همانند عکس بالا، سبب می‌شود که طراحی داخلی فضا زیبایی چشمگیری به خود بگیرد و با یک نورپردازی منحصر به فرد با کمک آویزهای روشنایی سفید و استفاده از قفسه‌های چوبی بر روی دیوار، هارمونی زیبایی ایجاد شود.

میز و صندلی خلاقانه مناسب برای رستوران

ست رستوران را چگونه ساده اما شیک بچین : استفاده از میز و صندلی‌های خاص در عین حال ساده و شیک، ایده ای دیگر برای طراحی رستوران‌های با چیدمان ساده است.

در این تصویر، ست خاصی را میبینید که میز آن با یک طراحی هنرمندانه و خلاقانه‌ای بدون پایه ساخته شده است.

این میز به وسیله یک چهارچوب فلزی به‌راحتی به دیوار متصل شده است که برای رستوران‌هایی با فضایی کم، بسیار کارآمد است. این طراحی زیبا یک تجربه به یادماندنی برای مشتریان این رستوران فراهم می‌کند.

مبلمانی با چیدمانی منظم در رستوران

ست رستوران را چگونه ساده اما شیک بچین : چیدمان مرتب و هندسی مبلمانی که در تصویر مقابل مشاهده می‌کنید با رنگ‌آمیزی گرم و جذاب در عین سادگی، محیط مدرن و زیبایی را ایجاد کرده است، همچنین اندازه و ارتفاع مناسب این مبلمان آراستگی خاصی به این رستوران بخشیده است.

به کار بردن رنگ‌های نارنجی و سرخابی در کنار هم، سبب ایجاد فضایی شاد در رستوران می‌شوند، هم‌چنین احساس آرامش را به مشتریان منتقل می‌کنند.

ست مبلمان رستوران با رنگ قرمز

به کار بردن رنگ مناسب در فضای رستوران یکی از عواملی است که در طراحی داخلی رستوران‌ها تأثیر گذار است. استفاده از رنگ قرمز در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران‌ها، احساس شادی و افزایش اشتها را برای مشتریان به همراه دارد.

هماهنگ بودن طراحی رستوران و کف‌پوش‌ها با این ست میز و صندلی که در تصویر بالا قابل مشاهده است، از نکاتی است که در طراحی دکوراسیون این رستوران به آن توجه شده است.

نکته دیگری که باید به آن بپردازیم توجه به نورپردازی محیط است که استفاده درست از نورپردازی در این رنگ‌آمیزی می‌تواند از تاریکی محیط رستوران کم کند و حس صمیمیت و دعوت‌کنندگی محیط را بیشتر کند.

مبلمان و دکوراسیون چوبی در رستوران

در تصویری که مشاهده می کنید، اولین چیزی که نظر هر بیننده‌ای را متوجه خود می‌کند، چوبی بودن ست مبلمان و هماهنگی زیبا و خلاقانه آنها با دکور و قفسه‌های چوبی است که بر روی دیوار نصب شده است. استفاده از ست مبلمان چوبی در چیدمان دکوراسیون رستوران، محیطی صمیمی و دوستانه و در عین حال زیبا و ساده ایجاد کرده است.

مورد دیگری که در این تصویر مشاهده می‌کنید به کار بردن ست مبلمانی با پشتی‌های بلند چسبیده به دیوار  است که برای فضاهای کم و قرار دادن صندلی‌های تکی در مقابل آنها، بسیار مناسب است، چرا که سبب شده است تا فضای کمتری از رستوران اشغال شود.

استفاده از مبلمان‌هایی با طراحی‌ مدرن در یک ست رستوران ساده

استفاده از ست مبلمانی با طراحی‌های مدرن و در عین حال ساده می‌تواند گزینه خوبی برای دکوراسیون‌های داخلی رستوران‌ها باشند.

مبلمان رستوران، علاوه بر جذاب و شیک بودن، باید احساس راحتی را نیز به مشتریان منتقل کند . در انتخاب مبلمان میبایست به رنگ آمیزی آن  دقت شود، در صورت استفاده از مبلمانی با رنگ‌آمیزی مشکی، نورپردازی محیط، حساس تر می شود، چرا که این رنگ‌آمیزی سبب تاریکی فضا می‌شود، لذا یک نورپردازی مناسب می تواند فضایی صمیمی ایجاد کند.

انتخاب مبلمان رنگی در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

رنگ‌ها از عناصر فریبنده در طراحی دکوراسیون رستوران‌ها هستند. در تصویر بالا رستورانی را مشاهده می‌کنید که با دکوراسیون رنگی طراحی شده است.

استفاده از میز و صندلی‌های رنگی در کنار  نورپردازی زیبای سقف، زیبایی منحصر به فردی را به وجود آورده است. این ست رستورانی در عین زیبایی و سادگی که به همراه دارد، نظر مشتریان را  نیز به خود جلب می‌کند. ناگفته نماند که تعادل در انتخاب رنگ‌های این رستوران در زیباتر شدن آن بی‌تأثیر نبوده است.

استفاده از کاناپه در رستوران

در تصویری که مشاهده می‌کنید، آنچه که توجه هر مخاطبی را به خود جلب می‌کند، رنگ آبی کاناپه‌های استفاده شده در رستوران است که در کنار دیوار پوش‌های چوبی، ترکیب هنرمندان و خلاقانه‌ای را پدید آورده است.

استفاده از کاناپه‌هایی با پشتی‌های بلند سبب شده است که میزها محدودیت خود را حفظ کنند و مشتریان با آرامش بیشتری از آن استفاده کنند. همچنین این مدل کاناپه‌ها کمک می‌کنند تا ضمن ایجاد راحتی برای مشتریان، هیچ فضایی در رستوران بلااستفاده نماند.

مبلمان ساده و شیک در رستوران‌ها نقش مهمی را در منحصر به فرد کردن محیط داخلی رستوران‌ها بازی می‌کنند و رنگ‌آمیزی و طرح آنها می‌توانند یکی از عناصر مهم در جذب مشتری رستوران‌ها باشند.

اما در آخر نکته‌ای که باید اضافه کنیم این است که برای ایجاد یک ست شیک و جذاب برای رستوران‌ها، در کنار مبلمان مورد استفاده در دکوراسیون داخلی، توجه به نورپردازی محیط، تزئینات دیوارها و کف‌پوش‌های یک رستوران نیز بسیار مهم است.

از کنار دیوارها و سقف‌های رستوران نباید به راحتی و بدون هیچ تزئینی گذشت. پیشنهاد می‌شود برای سقف‌ها، از آویزهای روشنایی زیبا و جذاب متناسب با تزئینات داخلی رستوران استفاده شود، چرا که یک نورپردازی خاص در طراحی دکوراسیون، زیبایی فضا را چند برابر می‌کند. با کمی ابتکار و خلاقیت، فضای ساده تبدیل به فضایی منحصر به فرد می‌شود.

ست رستوران را چگونه ساده اما شیک بچین : ایده‌ای که برای دیوارها پیشنهاد می‌شود، استفاده از تزئینات دیواری و یا تابلوهایی با نقش و نگارهای خاص و زیبا است که حس و حال فوق‌العاده‌ای به فضای داخلی رستوران می‌دهند.

در آخر توجه به کف‌پوش‌ها نیز بسیار مهم است، تناسب جنس و رنگ با طراحی داخلی رستوران‌ها بر زیبایی فضا می‌افزاید، چرا که کف‌پوش‌ها یکی از عناصر مهم گیرا در بدو ورود به یک رستوران هستند. پس توجه به آنها بسیار مهم است.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید