گزارش حضور خوگر در نمایشگاه الکامپ

0

گزارش حضور خوگر در نمایشگاه الکامپ

گزارش حضور خوگر در نمایشگاه الکامپ : بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ در ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۶ مرداد، با حضور جمعی از مسئولین در محل نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد. در این نمایشگاه فعالان حوزه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک به معرفی آخرین نوآوری ها و دستاوردهایشان پرداختند.

پلتفرم آنلاین حوزه مبلمان، دکوراسیون و معماری داخلی خوگر، حضوری فعال و موثر را در الکامپ بیست و چهارم تجربه کرد و با افتخار، همراهی با فعالان حوزه مبلمان، دکوراسیون داخلی، آی تی و تجارت الکترونیک را پس از چهار روز به اتمام رساند.

الکامپ چندسالی است که به عنوان یکی از پربازدیدترین نمایشگاه های کشور جایگاه ویژه ای برای خود کسب کرده است. امسال نیز همچون سه سال گذشته بخش الکام استارز از پربازدیدترین بخش ها در میان تمامی بخش های نمایشگاه بود و به عنوان محفلی برای گردهمایی دوستداران کسب و کارهای نوین برپایه وب، خوش درخشید و مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفت.

 معرفی خدمات ویژه خوگر

گزارش حضور خوگر در نمایشگاه الکامپ :پلتفرم آنلاین خوگر، با شرکت در الکامپ ۲۴ به دنبال معرفی خدمات و ارائه آخرین دستاوردها به مخاطبان خود بود. خوگر اولین دستاورد بزرگ خود را، ارائه کالای اصیل از برترین تولیدکنندگان حوزه مبلمان می داند. این دستاورد به همراه نظارت بر روی قیمت و کیفیت کالاها، خوگر را به مرجعی معتبر برای عرضه محصولات خانواده مبلمان تبدیل نموده است.

باید به این نکته اشاره کرد که تمامی قیمت های پلتفرم خوگر، همان قیمت نمایندگان رسمی فروش برندهای تولیدکننده است و در این میان خوگر، نقش نظارتی و تسهیل گر را ایفا می نماید. در نمایشگاه الکامپ، خوگر به معرفی خدمات ویژه تجهیز استارتاپ ها پرداخت؛ خدماتی منحصر به فرد برای مجموعه های نوپا که به واسطه آن، خوگر یاری دهنده استارتاپ ها و مجموعه های جوان در مسیر تجهیز فضای کاری شان خواهد بود. خدماتی همچون طراحی ایزومتریک رایگان، سفارشی سازی محصولات، ارسال رایگان به سراسر ایران و شرایط پرداخت انعطاف پذیر

یکی دیگر از طرح های ویژه خوگر، امکان خرید اقساطی کلیه کالاهای موجود در وب سایت خوگر با شرایط پرداخت کاملا منعطف و بدون نیاز به ضامن است؛ گفتنی است این طرح خوگر با استقبال فراوانی در میان بازدیدکنندگان نمایشگاه مواجه شد. یکی از مزایای بزرگ خوگر، ارسال رایگان کلیه سفارشات مشتریان به سراسر ایران است؛ امکانی که با توجه به هزینه بالای حمل و نقل کالاهای حجیم خانواده مبلمان و دکوراسیون داخلی از قبیل صندلی های اداری، مبلمان منزل و تشک، امتیاز بزرگی برای مشتریان خوگر به شمار می رود.

رویدادهای خوگر در الکامپ

گزارش حضور خوگر در نمایشگاه الکامپ : خوگر در روز اول میزبان مهمانان مختلفی بود که در اولین ساعات آغاز به کار نمایشگاه از الکامپ بازدید و با مدیران خوگر عکسی به یادگار گرفتند. نام آشناترین مهمان روز اول، مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بود که از سالن الکام استارز بازدید کرد. در دومین روز از برگزاری نمایشگاه و با افزایش تعداد بازدیدکنندگان، صاحبان صنایع و تولیدکنندگان بزرگ مبلمان اداری و منزل نیز مهمان غرفه خوگر بودند و دقایقی را با مدیران خوگر به تبادل نظر پرداختند.

در روز سوم روند افزایشی تعداد بازدیدکنندگان ادامه یافت و این بار، خوگر در غرفه خود پذیرای دکتر سورنا ستاری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بود وگفتگویی میان ایشان و مهندس اسفندیاری مدیرعامل خوگر انجام پذیرفت. مدیریت خوگر در این گفتگو به چگونگی رشد آن و توضیح فرایند کاری خوگر به عنوان بستری نوین برای عرضه کالاهای خانواده مبلمان، دکوراسیون و معماری داخلی پرداخت.

همچنین در این روز خوگر میزبان ۱۵ نفر از بنیانگذاران و مدیران استارتاپ های موفق بود و با هریک مصاحبه ای انجام داد که به زودی این مصاحبه ها در وبسایت و شبکه های اجتماعی خوگر منتشر خواهد شد. در آخرین روز از نمایشگاه الکامپ، علاقمندانی که فرصت حضور در نمایشگاه را نیافته بودند به بازدید الکامپ آمدند و غرفه خوگر نیز شلوغ ترین روز خود را تجربه کرد

غرفه خوگر در نمایشگاه امسال دارای چندین بخش مختلف بود که هریک با ایده ای جذاب برای یک کاربری خاص طراحی و اجرا شده بود. در میان بخش های مختلف غرفه خوگر، ایده اتاق ویژه برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزارها مورد توجه و استقبال متخصصین این بخش قرار گرفت. اتاق کارگروهی نیز بخش دیگری از غرفه خوگر بود که با ایده سازماندهی فضای کاری کاربران طراحی و اجرا شده بود.

دیگر بخش پرمخاطب غرفه خوگر، اتاق بازی آن بود که با استقبال طرفداران خاص خود مواجه شد. بازدیدکنندگان می توانستند در میان شلوغی نمایشگاه با حضور در غرفه خوگر، برای دقایقی لذت و هیجان بازی های رایانه ای را در کنار همراهانشان تجربه کنند.

در سایر نقاط غرفه نیز، کارشناسان خوگر به معرفی وبسایت و خدمات خوگر به بازدیدکنندگان پرداختند و مدیران خوگر نیز، از صاحبان صنایع، مدیران و کارشناسان حوزه های گوناگون میزبانی کردند.

 رونمایی از خوگرپلاس در الکامپ

گزارش حضور خوگر در نمایشگاه الکامپ : در نمایشگاه الکامپ امسال، اتفاق ویژه ای برای مجموعه خوگر رخ داد و خوگر از برند هم خانواده خود یعنی خوگرپلاس رونمایی کرد. خوگرپلاس یک پلتفرم B2B برای برقراری ارتباط میان فعالان حوزه صنعت مبلمان و دکوراسیون به منظور تامین نیازهای آنها در بخش ساخت و تولید است. حوزه فعالیت خوگرپلاس شامل ماشین آلات و صنایع وابسته، مواد اولیه، ابزار و یراق آلات و همچنین ارائه خدمات حوزه صنعت مبلمان و دکوراسیون است.

 خوگرپلاس؛ تامین کننده نیاز صاحبان صنایع است

گزارش حضور خوگر در نمایشگاه الکامپ : خوگرپلاس پلتفرمی پویاست که با خدمات گسترده خود می تواند خلاء بزرگ موجود در صنعت مبلمان و صنایع وابسته را پوشش دهد و به عنوان مرجعی معتبر، دست فعالان این حوزه را در دست یکدیگر بگذارد.

زنگ پایان بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک در ساعت ۶ بعدازظهر سه شنبه ۹ مرداد به صدا در آمد و از الکامپ بیست و چهارم خاطراتی خوش برای خوگری ها برجای ماند

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد