ناهارخوری جلومبلی: در این مطلب ما به شما راهنمایی­ هایی از دکوراسیون داخلی می­دهیم. بنابراین اگر نمی­دانید که چگونه دکوراسیون داخلی خانه را شروع کنید یا در فکر بودجه خود برای این­کار هستید، این مقاله را مطالعه کنید. ما برای شما ترفندهایی آماده کردیم که به مشکلات شما جواب می­دهد. درنهایت به شما برای خرید ناهارخوری جلومبلی و انتخاب آن نکاتی را بیان می­کنیم.

ناهارخوری جلومبلی

در این مطلب از ناهارخوری جلومبلی نکاتی را بیان می­کنیم و برای انتخاب و خرید ناهارخوری­ جلومبلی ایده ­هایی داریم و راهنمایی­های در این زمینه و دکوراسیون داخلی برای شما آماده کرده­ایم. بنابراین اگر می­خواهید که لوازم و اثاثیه­ای مانند ناهارخوری جلومبلی بخرید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

ناهارخوری جلومبلی در دکوراسیون داخلی

ممکن است که شما مدتها باشد که در فکر تغییر دکوراسیون داخلی خانه خود باشید، اما بنا به دلایلی از جمله عدم آگاهی و نداشتن برنامه­ای مشخص برای این کار یا نداشتن بودجه کافی  تغییر دکوراسیون داخلی خانه را بیخیال شده ­اید. حقیقت این است که شاید شما فقط احتیاج به منابع و مقاله ­ای بوده ­اید که شما را از نکات و ترفندهای کم­ هزینه این کار آگاه کند. زمانیکه شما به اندازه کافی اطلاع کسب کنید، به ­راحتی متوجه می­شوید که  تغییر دکوراسیون داخلی خانه ساده ­تر از چیزی است که در ذهن­تان داشته ­اید.

استارت بزنید!!

بنابراین از این تغییر و استارت زدن کار دکوراسیون داخلی نترسید
گاهی فقط کافیست زمانیکه سبک مورد علاقه خود را می­شناسید، چند نکته و راهنمایی از طراحان دکوراسیون داخلی که برای شما پیشنهاداتی دارند، گوش دهید و همچنین عالی می­شود اگر به سراغ تجربه­های کسب شده در این زمینه بروید.

برای مثال بگذارید چند ترفند بسیار ساده را برایتان شرح دهم که بسیار راهگشا می­باشند اما بسیاری از افرادی که می­خواهند دکوراسیون داخلی را برای بار اول انجام دهند، این موضوع را نمی­دانند. درحالیکه همین راهنمایی­های ساده به آنها کمک بزرگی می­کند. نکته اول اینکه اگر سردرگم­اید و تصمیم نگرفته­اید که دکوراسیون داخلی خانه را از کجا شروع کنید و مدام نظرتان تغییر می­کند، پیشنهاد ما این است که از یک اتاق یا  قسمتی از یک اتاق کارتان را استارت بزنید. برای مثال اگر تصمیم گرفتید که تغییر دکوراسیون داخلی خانه را با یکی از اتاق خواب­ها شروع کنید و نمی­دانید از کدام قسمت اتاق خواب شروع کنید، به سراغ قفسه­ ها و کمدهای آن بروید.

برنامه ریزی صحیح

برای کسانی که بنا به دلایلی برنامه کمی فشرده برای تغییر دکوراسیون داخلی خانه تعیین کرده­اند، راه نجات و سرعت بخشی به پروسه برنامه­ ریزی ­های انجام شده توسط خودشان شروع تغییر دکوراسیون داخلی خانه از اتاق ناهارخوری می­باشد. زیرا که لوازم و اثاثیه ­های این اتاق نسبت به سایر اتاق­ها کمتر است و تغییر دکوراسیون داخلی آن زودتر انجام می­شود.

در مورد بودجه و نگرانی­ های مالی که ممکن است در ذهن­تان باشد و ممکن است فکر کنید که با بودجه­ای که دارید کار تغییر دکوراسیون داخلی خانه شما خوب پیش نخواهد رفت. ممکن است فکر کنید که در نهایت بعد تغییر دکوراسیون داخلی به نتیجه دلخواه خود نرسید. باید به شما بگویم که در این مورد هم نکاتی برای شما داریم که دانستن آنها خالی از فایده نخواهد بود.

انتخاب طرح نهایی بر اساس بودجه

شما در ابتدا که سبک دکوراسیون داخلی موردنظر خود را انتخاب می­کنید و مطابق با فضایی که دراختیار دارید و بودجه فعلی­تان می­توانید به دکوراسیون دلخواه خود برسید. چرا که در دکوراسیون داخلی نیاز نیست تمامی لوازم فضای موردنظر یا اتاق­تان را نو یا تعویض کنید. بلکه شما با کمک سبک دلخواهی که انتخاب کرده­اید، برای مثال سبک مدرن و تغییر نحوه چیدمان اثاثیه­ها و تعویض چند قطعه از قطعات قدیمی اتاق با  لوازم جدید کار تغییر دکوراسیون داخلی خود را کامل کنید.

بنابراین فکر نکنید که زمانیکه بخواهید تغییر دکوراسیون داخلی بدهید، باید بودجه کلانی برای این کار کنار بگذارید و تمامی لوازم را تغییر دهید. از طرفی هم در زمینه انتخاب و خرید نباید سخت بگیرید. بلکه در درجه اول همیشه کیفیت اثاثیه­ای که می­خرید و سپس قیمت را در اولویت بگذارید.

پیشنهاد ما به شما این است که در بین فروشگاههای مناسب با اجناس باکیفیت جستجو کنید و نزدیک­ترین و مناسب­ترین گزینه را با توجه به کیفیت و بودجه خودتان انتخاب و خرید کنید. پس در خرید لوازم و اثاثیه هم دقت کنید. چرا که قرار است این لوازم در دکوراسیون داخلی شما قرار گیرند و برای مدتی از آنها استفاده کنید.

استفاده از ناهارخوری جلومبلی

یکی از لوازمی که درکار تغییر دکوراسیون داخلی به ­کار می­آید و بیشتر افراد تمایل به خرید یا تعویض آن دارند، ناهارخوری جلومبلی میباشد. ما در ادامه به چند نکته برای انتخاب ناهارخوری جلومبلی مناسب فضای مدنظرتان در تغییر دکوراسیون داخلی اشاره می­کنیم.

نکته اول در انتخاب ناهارخوری جلومبلی اندازه آن می­باشد ناهارخوری جلومبلی باید همان ارتفاع مبل را داشته یا از آن کوتاه­تر باشد.

نکته دوم شکل ناهارخوری جلومبلی می­باشد. بر اساس شکل مبل ناهارخوری جلومبلی خود را انتخاب کنید. برای مبلمان مستطیلی یا ال-شکل ناهارخوری جلومبلی باید به مستطیلی باشد. برای مبلمان کوچک­تر که حالت نشستن مربعی دارد، ناهارخوری جلومبلی مربعی را انتخاب کنید و اگر می­خواهید از حالت یکنواختی نداشته باشد از ناهارخوری جلومبلی بیضی یا دایره­ای شکل استفاده کنید.

نکته سوم در انتخاب ناهارخوری جلومبلی استایل یا سبک می­باشد. برای اتاق نشیمنی با سبک دکوراسیون سنتی یک ناهارخوری جلومبلی کلاسیک و ظریف که از جنس چوب یا برنج ساخته شده باشد، مناسب فضا است. درحالیکه برای اتاقی با سبک دکوراسیون مدرن بهترین گزینه یک ناهارخوری جلو مبلی شیشه­ای با فلز براق می­باشد.

نکته چهارم در پروسه این انتخاب جنس ناهارخوری جلو مبلی است. به غیر از چوب رایج­ترین و ارزان­ترین متریال فایبرگلاس( ام دی اف) می­باشد. ناهارخوریهای جلومبلی شیشه­ای و فلزی هم مستحکم هستند و تمیز کردن آنها از جنس چوبی راحت­تر است. سنگ مرمر، لوسیت و اکریلیک هم گزینه­هایی از ناهارخوری جلو مبلی هستند که  نگهداری از آنها آسان است.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک ناهارخوری جلومبلی مراجعه کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید