طراحی صندلی ناهارخوری سفید : امروزه خرید میز و صندلی ناهارخوری سفید برای منازل، دغدغه ی فکری خانواده ها شده است. با توجه به آمار بدست آمده از خریداران میز و صندلی، تعداد زیادی صندلی ناهارخوری سفید را ترجیح داده بودند. آنها اعتقاد داشتند که صندلی ناهارخوری سفید، توانایی برقراری ارتباط با ترکیب تمامی رنگ ها در منزل را خواهد داشت.

طراحی صندلی ناهارخوری سفید

در صنعت طراحی داخلی و دکوراسیون منزل، مبحث میز و صندلی بسیار گسترده است. به نحوی که در بازار نوع قیمت، کیفیت، برند، طراحی ظاهری کالا مورد توجه خریداران قرار دارد.

نوع تقاضای مردمی در روند طراحی و تولید انواع میز و صندلی تاثیرات فراوانی را در پی داشته و باعث شده است تا فروشندگان، تولیدکنندگان و بازار عرضه، رغبت زیادی نسبت به تولید متنوعی از میز و صندلی ناهارخوری نشان دهند.

تاثیرات رغبت در خرید میز و صندلی ناهارخوری سفید

صندلی ناهارخوری سفید، آمار چشمگیری در میزان فروش داشته است و طبق گفته ی خریداران، طراحی صندلی ناهار خوری سفید باعث امکان برقراری در همگونی ترکیب رنگی دکوراسیون منزل شده و زیبایی خاصی می بخشد اما یکی از علل عدم خرید خریدارانی که صندلی ناهارخوری سفید، نظر آنها را جلب نمی کند، این است که این رنگ صندلی به راحتی کثیف شده و هنگام غذا خوردن قابل استفاده نخواهد بود.

عده ای دیگر این نظریه را رد کرده و اعتقاد داشته اند که در صورت خرید صندلی ناهارخوری سفید از برندی معتبر، این مشکل به صورت اساسی برطرف خواهد شد.

در ادامه این مقاله اطلاعات قابل توجهی از نوع رنگ، کیفیت، برندها و طراحی ظاهری کالا را توضیح خواهیم داد.

رنگ و نوع طراحی میز و صندلی ناهارخوری سفید

استقبال صندلی ناهارخوری سفید توسط خریداران

از مهم ترین نکته در خرید میز و صندلی، رنگ آن است.

ترکیب رنگ در فضای داخلی وابستگی زیادی به نوع سلیقه خریداران دارد. اما به هر حال رنگ نکته ی مهمی است که در نوع ساختار و هماهنگی فضای خانه تاثیرگذار خواهد بود. صندلی های تولید شده در بازار، در رنگ های متنوعی عرضه می شود. که با توجه به نوع انتخاب شما از بین صندلی چوبی یا مبله و یا چوبی- مبله می توانید نوع رنگ چوب و یا پارچه مبلی صندلی را انتخاب و خریداری نمایید.

شما می توانید پارچه یا روکش صندلی را طبق نوع رنگ دکوراسیون انتخاب کرده و یا رنگ متضادی از دکوراسیون را ترجیح دهید. این تفاوت به نوع انتخاب شما وابسته خواهد بود.

در علم فنگ شویی و جریان انرژی در گردش، طراحی صندلی ناهارخوری سفید و تطبیق آن با رنگی متضاد ، باعث ایجاد حس طراوت و پاکی و فضای مدرن در منزل خواهد شد.

امروزه با طراحی های متفاوتی در بازار مواجه می شوید. از میز و صندلی های مدرن گرفته تا میز و صندلی های کلاسیک و یا سلطنتی که نظر خریداران را به خود جلب می کند. با گسترش تعداد طراحان داخلی و رقابت در بازار، مُد به جایگاه ویژه ای در بین خانواده ها دست پیدا کرده است و هر ساله برندهای معتبری در سراسر جهان، ما را با طراحی ها متنوع و جدیدی شگفت زده کرده اند.

برندهای معتبر، قیمت های متفاوت

برای میز و صندلی ناهارخوری، برندهای داخلی و خارجی معتبری مانند یاتاش، کنزو، رُست، زییین، فاما و … در حال فعالیت و رقابت می باشند که تعدادی از این شرکت ها در صورت خرید، دارای ضمانت های چند ساله برای تضمین کیفیت کار خود هستند.

این مزیتی است که از دید خریداران بسیار مثبت بوده تا بتوانند با انتخاب از برندی معتبر حال و هوای تازه و رویایی به منزل خود بدهند. حتما توجه داشته باشید که تفاوت قیمت از نکاتی است که در بازار دیده می شود، اما باید خاطر نشان کرد که طبق آن مَثَل معروف: “هر مقدار پول می دهی، آش میخوری” در اینجا هم به مراتب صدق خواهد کرد.

شما قدری در ترازوی خود کیفیت یک برند معتبر را قرار دهید، نمی توانید آن را با جنسی نامرغوب و بی کیفیت مقایسه کنید.

جنسی که مادام العمر در کنار شما و خانواده بوده و آسیب پذیری آن با تضمین و حداقل ممکن باشد، با ارزش خواهد بود؟ یا جنس ارزانی که بعد از مدت کوتاه از بین خواهد رفت؟ این سوال را چندین بار با خود تکرار کنید تا جوابی صحیح از خرید یک محصول با کیفیت پیدا کنید.

کیفیت میز و صندلی ناهارخوری

از مهم ترین نکات در استفاده ی میز و صندلی ناهارخوری، میزان کیفیت و راحتی آن است. یک صندلی ناهار خوری باید بصورت عمودی بوده و ارتفاع آن تا میز، از سینه شما کم باشد.

تفاوت کیفیت میزهای ناهارخوری در نوع ابعاد آن، نوع چوب و پارچه استفاده شده،طراحی و نوع ساخت آن است. که در صورت طراحی استاندارد و صحیح، خریدار با این مشکلات مواجه نخواهد شد.

ماندگاری بالا، عدم تغییر رنگ چوب و پارچه صندلی در نوع کیفیت آن تاثیر گذار خواهد بود

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک طراحی صندلی ناهارخوری سفید مراجعه کنید.

مقاله قبلیانواع صندلی های ناهارخوری
مقاله بعدیطرز چیدمان میز و صندلی ناهارخوری رستوران

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید