انواع صندلی پدیکور

0

انواع صندلی پدیکور

انواع صندلی پدیکور : پدیکور به سوهان کشی و طراحی ناخن های پا گفته می شود. این عمل معمولا توسط آرایشگر و در آرایشگاه انجام می گیرد. انجام عمل پدیکور اصولا باید بر روی صندلی های مخصوص که به آن ها صندلی پدیکور گفته می شود انجام می گیرد.

صندلی های پدیکور از نظر کار کرد و عملکردی که ممکن است هر یک داشته باشند با یک دیگر از جهات مختلف متفاوت می باشد. اما هر یک از این صندلی ها می بایست دارای استاندارد های لازم و همین طور عملکرد های لازم برای انجام عمل پدیکور باشند. صندلی های پدیکور دارای انواع زیادی هستند در ادامه ی متن به انواع این نوع صندلی ها اشاره خواهیم کرد.

انواع صندلی پدیکور از نظر شکل ظاهری

صندلی پدیکور  مبله: این نوع صندلی پدیکور به صورت تک نفره بوده و همانند مبل هستند. تفاوت آن با مبل های معمولی در این است که دارای یک قسمت متصل شده برای جای گیری و طراحی ناخن های پا بوده که دارای یک بر آمدگی می باشد.

صندلی لوکس پدیکور: این نوع صندلی ها همانند صندلی های مبله به صورت سه نفره بوده و همانند کاناپه هستند. در پایین صندلی های لوکس پدیکور قسمتی همانند وان حمام و یا رو شویی قرار دارد که پا در آن قرار گرفته و عملیات لازم بر روی آن ها انجام خواهد گرفت.

صندلی پدیکور دوش دار: این نوع صندلی نیز همانند دو صندلی قبلی است اما بیشتر شکل صندلی دارد و شباهت کم تری به کاناپه دارد. این نوع می تواند حاوی یک صندلی و یا دو صندلی باشد همچنین دارای یک دوش در قسمت بالای وان که در قسمت پایین قرار گرفته است می باشد تا شست و شو های لازم بر روی پا انجام گیرد. البته بیشتر صندلی های پدیکور دارای این دوش هستند. این نوع صندلی پدیکور در واقع صندلی کامل برای انجام عمل پدیکور می باشد.

 

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد