خانه رویایی شما بر اساس ماه تولدتان

0

فروردین: خانه ای مدرن در پنت هاوس

خانه رویایی شما یک پنت هاوس در وسط شهری بزرگ است. شما دوست دارید در جایی مثل مرکز شهر زندگی کنید که زندگی جریان دارد یا به بیان دیگر مهم ترین اتفاقات در آنجا می افتد. شما پنت هاوس را از این جهت دوست دارید که در بالاترین نقطه شهر است و به تمام نقاط دیگر دید دارد. در واقع شما می توانید کنترل امور را از آن مکان به خوبی به عهده بگیرید.

از آنجا که شما فرد سخت کوش و فعالی هستید، این مکان به شما انرژی لازم را می دهد. شما دوست دارید که خانه تان را با چراغ و آینه تزیین کنید.

از نقاشی های سبک مدرن لذت می برید و رنگ های روشن و متضاد را به رنگ های خنثی ترجیح می دهید. یک مبل مدرن با تابلویی نقاشی که در بالای آن قرار گرفته دکوراسیون مورد علاقه شماست. از طرفی شما دوست دارید که همیشه روی فرم باشید، به همین دلیل اگر فضایی هر چند کوچک برای ورزش یا یوگا در اختیارتان باشد، که دیگر هیچ نمی خواهید.

 خانه رویایی شما بر اساس ماه تولدتان


اردیبهشت: ویلایی در دل طبیعت

شما عاشق یک خانه بزرگ در دل طبیعت هستید. از آنجا که طبیعت اولویت زندگی شماست، دوست دارید که حتی در مورد مکان زندگی تان نیز به آن وفادار باشید. زندگی در چنین مکانی به شما امنیت و آرامش می دهد.

زمانی که صحبت از دیزاین خانه تان می شود، راحتی را به زیبایی ترجیح می دهید. به همین دلیل دیگر نگران نیستید که مبل تان آخرین مدل موجود در بازار است یا نه، همین که نشستن روی آن به شما آرامش می دهد، برایتان کافی است. خانه شما پر از گل و گیاه است. شما از طرح های چوبی و رنگ های سبز، آبی و زرد خوش تان می آید، یعنی همان طرح هایی که شما را یاد طبیعت می اندازد.

 خانه رویایی شما بر اساس ماه تولدتان


خرداد: یک کلبه چوبی برای میهمانی های دورهمی

شما نیازی به خانه بزرگ و مجلل ندارید، همین که یک کلبه چوبی داشته باشید، برایتان کافی است. شما فردی اجتماعی هستید که زمان زیادی را با دوستان تان سپری می کنید، به همین دلیل این خانه تمام مایحتاج شما را برای برگزاری میهمانی های دوستانه و دورهمی برطرف خواهد کرد. شما مهارت های دستی زیادی دارید. دوست دارید که کاردستی درست کنید یا وسایل خراب تان را خودتان در خانه تعمیر کنید، این مکان کوچک و گرم این فضا را برای شما فراهم خواهد کرد. شما عاشق مبلمان کوچک و ساده هستید تا هر زمان که دلتان را زد، تغییرش دهید. رنگ های روشن نیز حس زیبایی شناسی شما را ارضا می کنند.

 خانه رویایی شما بر اساس ماه تولدتان


تیر: خانه ای دوبلکس در حومه شهر

تمام نشانه ها حاکی از آن است که شما علاقه زیادی به خانه ای دوبلکس واقع در حومه شهر دارید. از آنجا که شما وقت زیادی را در خانه سپری می کنید، خانه تان باید مکانی راحت و دنج باشد، جایی که بتوانید با خانواده تان در آن روزهای خوشی را بگذرانید. شما دوست دارید که زمان زیادی را در آشپزخانه صرف پختن غذاهای خوشمزه برای اعضای خانواده تان کنید، از این رو دکوراسیون خانه شما نیز باید مطابق میل و خواسته هایتان باشد. مبلی بزرگ و راحت که بتوانید در روزهای تعطیل به صورت دسته جمعی روی آن بنشینید و تلویزیون تماشا کنید، شما را راضی نگه می دارد.

 خانه رویایی شما بر اساس ماه تولدتان


مرداد: کاخی چشمگیر و منحصر بفرد

اگر شما به اندازه کافی پول داشته باشید، مطمئنا یک همچین خانه ای را برای خود خواهید خرید. خانه ای که چشم های زیادی را به سمت خود جذب کند. شما از این که ماشین ها برای دیدن خانه تان ترمز کنند، لذت می برید زیرا آنچه برای شما جذابیت دارد، جلب توجه دیگران است. اگر بخواهیم از دکوراسیون برایتان بگوییم، دکوراسیون مورد علاقه شما دکوراسیونی کلاسیک و لوکس است. دوست دارید که تمام وسایل خانه تان لوکس و منحصر بفرد باشد، درهای بزرگ، لوسترهای مجلل و نورانی، مبل های سنگین و سرویس های گران قیمت… حس یک شاهزاده را به شما می دهد و همین برای خوشحالی تان کافی است.

 خانه رویایی شما بر اساس ماه تولدتان


شهریور: یک خانه جمع و جور و کوچک

اگر چه برخی از افراد عاشق تجملات اند اما این موضوع در مورد شما صادق نیست. در واقع آرزوی شما زندگی در خانه ای کوچک و زیباست. شما عاشق چالش ها هستید و زندگی در خانه ای کوچک این امکان را به شما می دهد که با حداقل وسایل زیباترین فضا را برای خود فراهم کنید. سبک مینیمالیست، سبک مورد علاقه شما در دکوراسیون خانه است.  اسراف را نمی پسندید به همین دلیل مبل هایی که انتخاب می کنید، مبل هایی ساده و ارزان اند. هر آنچه در خانه شما وجود دارد کوچک و ساده اما در عین حال زیبا و جذاب است.

 خانه رویایی شما بر اساس ماه تولدتان


مهر: خانه ای استخردار

برای شما آنچه اهمیت دارید خود خانه نیست، بلکه استخر آن است. به محض این که خانه ای ببینید که استخری مورد پسند شما دارد، آن را خواهید خرید. برایتان خیلی مهم نیست که داخل آن چگونه است، به این دلیل که شما و میهمان هایتان وقت تان را در کنار استخر خواهید گذراند. شما از برگزاری میهمانی و خوشحال کردن دیگران لذت می برید و چه مکانی راحت تر از حیاط برای پذیرایی میهمان ها؟ اگر چه استخر برای شما در اولویت است اما وسایل خانه نیز برایتان اهمیت زیادی دارند. زیبایی و کیفیت را با هیچ چیز دیگری عوض نمی کنید. شما در تلفیق سبک مدرن و سنتی استادید و دیگران نیز این هنر شما را تحسین می کنند.

 خانه رویایی شما بر اساس ماه تولدتان


آبان: خانه ای با دو بخش کاملا متفاوت

شما فرد درون گرایی هستید، از این رو برای خلوت خود ارزش زیادی قائل اید. شما لایه های درونی زیادی دارید که برخی از آنها مختص خودتان است، به همین دلیل دیگران را به سختی در آن راه می دهید. خانه شما نیز اینگونه است.

به عنوان مثال شما دوست دارید که مکانی را مخصوص میهمان ها ترتیب دهید و آن را از فضای خصوصی و شخصی تان جدا کنید. به همین جهت دیگران حتی نمی دانند که به عنوان مثال اتاق خواب شما چگونه است. شما عاشق جمع کردن سمبل های شهر یا کشورهای مختلف هستید. رنگ های روشن و سنگین مانند قهوه ای روشن شما را خوشنود می کند. در خانه شما وسایل سحرآمیز زیادی نیز دیده می شود.

 خانه رویایی شما بر اساس ماه تولدتان


آذر: کاروان مسافربری

خانه ایده آل شما خانه ای است که بتوانید همه جا با خودتان ببرید. شاید یک کاروان مسافربری بیش از هر چیز شما را خوشحال کند. نگران سختی آن نباشید، برخی از کاروان های مدرن انقدر لوکس اند که بی شک می توان گفت از خانه شما نیز راحت ترند. مطمئنا برای شمایی که عشق سفرید، دکوراسیون داخلی آن چندان اهمیتی ندارد، بلکه راحتی حرف اول را می زند. شما فردی با آرزوهای بزرگ هستید و دوست دارید که خانه ای متفاوت از دیگران داشته باشید که این ماشین همه آرزوهای شما را به واقعیت تبدیل خواهد کرد.

 خانه رویایی شما بر اساس ماه تولدتان


دی: آپارتمان مینیمالیست

آرامش در اولویت زندگی شما قرار دارد، به همین دلیل است که خانه رویایی شما خانه ای به سبک مینیمالیست یا همان کمیت گرایی است. شما از میزهایی تمییز و خلوت یا زمینی که تنها یک فرش کوچک و ساده در آن انداخته شده، لذت می برید. خانه ای که چند اتاق خواب دارد و از وسایل زیاد خانه شلوغ به نظر می رسد، تنها استرس شما را بیشتر می کند.

اما یک آپارتمان کوچک که بتوانید تمییز نگه دارید با شخصیت شما بیشتر جور در می آید. در خانه شما تمام وسایل سر جای خود قرار دارد. شما دوست ندارید چیزی در خانه تان توی ذوق بزند، به همین دلیل از رنگ های دکوراسیون، رنگ های خنثی مانند خاکستری، سفید، کرم.. را می پسندید.

 خانه رویایی شما بر اساس ماه تولدتان


بهمن: خانه ای هوشمند با قابلیت مدیریت انرژی

شما دوست دارید که در آینده زندگی کنید، به همین دلیل هم از جدیدترین تکنولوژی ها لذت می برید. خانه ایده آل شما خانه ای مدرن و هوشمند است که قابلیت کنترل انرژی را داشته باشد. شما از این که خانه تان به طور خودکار مصرف آب یا دما را کنترل کند، بر سر شوق می آیید. این خانه مطمئنا با خیالپردازی هایتان جور در می آید. در داخل خانه، شما پنجره های بزرگ را ترجیح می دهید زیرا حس آزادی را به شما منتقل می کنند. استفاده از آهن در دکوراسیون داخلی نیز برایتان لذت بخش است.

 خانه رویایی شما بر اساس ماه تولدتان


اسفند: خانه ای آرام

شما ترجیح می دهید که خانه تان به دور از تمام هیاهوها باشد، پس چه جایی بهتر از یک خانه در دل طبیعت که آرام و ساکت باشد؟! در این مکان شما می توانید لحظات آرامی را در خلوت خود تجربه کنید و این همان زندگی ایده آل شماست. اگر در نزدیکی خانه تان رودخانه ای نیز باشد که دیگر دنیا برایتان بهشت می شود.

شما دوست دارید که محیط خانه تان فضایی گرم و دوستانه داشته باشد. از رنگ های طبیعی لذت می برید. از آنجا که موسیقی نیز به شما آرامش می دهد، داشتن یک اتاق موسیقی یا پیانو شما را نه تنها شاد بلکه سرگرم نیز خواهد کرد.

خانه رویایی شما بر اساس ماه تولدتان

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد