مدل های لوستر پذیرایی ۱۴۰۲

0

یکی از پرطرفدارترین مدل های لوستر پذیرایی، لوسترهای کریستالی هستند. لوستری که برای اتاق پذیرایی انتخاب می شود، باید علاوه بر نورپردازی، با دیزاین و دکوراسیون خانه هماهنگ باشد. تا انتهای این مقاله از دکوکده همراه ما باشید تا با پرفروش ترین لوسترهای پذیرایی آشنا شوید.

آشنایی با انواع لوستر برای اتاق پذیرایی

مدل های لوستر پذیرایی دارای طرح های مختلفی هستند و از نظر جنس بدنه، سبک و نوع نصب به چند دسته تقسیم می شوند. هر کدام از این لوسترها مناسب فضای خاصی هستند و طراحی و سبک خاصی دارند. در ادامه به معرفی بعضی از سبک های لوسترهای پذیرایی می پردازیم.

مدل های لوستر پذیرایی
مدل های لوستر پذیرایی | لوستر کریستالی سقفی
  • لوستر کلاسیک: مدل های لوستر پذیرایی کلاسیک با انواع دکوراسیون هماهنگی دارند. بدنه لوسترهای کلاسیک از برنز، شیشه، استیل، چینی و برنج است و معمولاً به صورت شاخه ای طراحی می شوند. لوسترهای کلاسیک به خاطر طراحی پیچیده تری که دارند در مقایسه با سایر لوسترها قیمت بالاتری دارند.
  • لوستر مدرن: لوسترهای مدرن یکی دیگر از مدل های لوستر پذیرایی هستند و برای نورپردازی محیط هایی با سبک مدرن مناسب هستند. این لوسترها بر خلاف لوسترهای کلاسیک، دارای شاخه های شلوغ نیستند و طراحی ساده ای دارند.
  • لوستر مینیمال: یکی دیگر از مدل های لوستر پذیرایی، لوسترهای مینیمال هستند که اشکال بدون تزیین و ساده ای دارند. این لوستر ها با وجود ساده بودن، زیبایی منحصر به فردی دارند.

مدل های لوستر پذیرایی با توجه به جنس بدنه

انواع لوستر پذیرایی جنس بدنه مختلفی دارند و از متریال متفاوتی ساخته می شوند. لوسترهای چوبی یکی از مدل های لوستر پذیرایی هستند و برای دکوراسیون سبک مدرن و کلاسیک قابل استفاده هستند. لوسترهای چوبی تنوع بالایی دارند و در اندازه های مختلف تولید و طراحی می شوند. سایر لوسترهایی که می توان در اتاق پذیرایی استفاده کرد، شامل این موارد می شوند.

  • لوستر کریستالی: لوسترهای کریستالی یکی از شیک ترین و گران ترین مدل های لوستر پذیرایی از نظر جنس بدنه هستند. مقدار درخشش و نوردهی این کریستال ها با توجه به جنس و کیفیت موادی که از آن ساخته می شود، متفاوت است. این کریستال ها از موادی مانند سرب، پلاستیک و شیشه ساخته می شوند. هر اندازه سرب کریستال بیشتر باشد، این لوسترها درخشندگی بالاتری دارند.
  • لوستر فلزی: لوسترهای فلزی از آلیاژهای مختلفی مانند برنج، آلومینیوم و آهن ساخته می شوند. بعضی از لوسترهای پذیرایی فلزی، دارای آویزهای کریستالی هستند و نورپردازی خیلی خوبی دارند.

نکات مهم در انتخاب لوستر برای اتاق پذیرایی

همان طور که اشاره شد، لوسترهای پذیرایی دارای سبک ها و طرح های مختلفی هستند و بهتر است با توجه به نوع دکوراسیون انتخاب شوند. ارتفاع لوستر پذیرایی باید متناسب با ارتفاع سقف باشد. اگر اتاق پذیرایی شما ارتفاع بلندی دارد، می توانید از لوسترهای آویز کریستالی استفاده کنید. این مدل لوستر پذیرایی، یکی از بهترین انتخاب ها برای سالن های پذیرایی بزرگ هستند.

نکته مهم دیگر برای انتخاب لوستر مناسب پذیرایی توجه به سبک دکوراسیون است. اگر دیزاین و دکوراسیون مبلمان خانه شما به سبک مدرن است، باید لوستری برای اتاق پذیرایی انتخاب کنید که مدرن و ساده باشد.

لوستر با آویز کریستال

سوالات متداول در مورد مدل های مختلف لوستر پذیرایی

  1. قیمت لوستر پذیرایی کلاسیک به چه عواملی بستگی دارد؟

هر اندازه تعداد شاخه ها و آویزهای کریستالی بیشتر باشد، قیمت این لوسترها بیشتر است.

  1. لوسترهای سقفی کریستالی برای چه سالن هایی مناسب هستند؟

این لوسترها برای سالن های پذیرایی با فضای کوچک و سقف هایی با ارتفاع کم مناسب هستند.

خرید مدل های لوستر پذیرایی

بهترین مدل لوستر برای فضای پذیرایی چه  لوستری می باشد ؟ ما قصد داریم  در ادامه این مقاله باهم مدل هایی که بسیار مناسب فضای پذیرایی می باشد را بررسی کنیم .

ابتدا لازم  است شما یک آشناییت کلی با  انواع سبک های دکوراسیون داشته باشید . دراین زمینه می توانید به مقاله انواع  سبک های دکوراسیون که در همین وب سایت منتشر شده  است مراجعه کنید .

یکی از سبک های رایج دکوراسیون درخانه های ایرانیان ، سبک کلاسیک می باشد . این سبک به علت درخشش و زرق و برقی که دارد بسیار مورد توجه ایرانیان می باشد .درزیر با چند مدل لوسترهای مناسب این سبک اشنا می شویم .

مدل های لوستر پذیرایی
مدل های لوستر پذیرایی

لوستر فوق از جمله لوسترهایی می باشد که به علت طراحی خاصی که دارد بسیار مناسب فضاهایی با سبک دکوراسیون کلاسیک می باشد . از این لوستر می توان به راحتی برای تکمیل دیزاین پذیرایی استفاده کرد .

مدل های لوستر پذیرایی

اگر به لوسترهایی با سبک و سیاق کلاسیک علاقه دارید ولی می خواهید یک کار زیبا و خارق العاده باشد ما این لوستر را به شما پیشنهاد می کنیم .

مدل های لوستر پذیرایی

اگر شما پذیرایی با سبک کلاسیک دارید ولی ارتفاع سقف شما کوتاه است بهترین انتخاب برای فضای شما یک لوستر مانند تصویر فوق می باشد . این لوستر به علت قابلیت تنظیم ارتفاع می تواند برای هر نوع فضا به ویژه فضاهایی با سقف هایی کوتاه مناسب باشد .

اگر به دنبال یک لوستر خاص و زیبابرای فضای پذیرایی خود می گردید ما به شما این لوستر برنزی چشمه نور را معرفی می کنیم . این لوستر به علت جنس خاصی که دارد به فضای شما نمایی دیگر می دهد و اصالت و تجملی که یک فضای کلاسیک به آن احتیاج دارد را به شما می  دهد  .

مدل های لوستر پذیرایی
مدل های لوستر پذیرایی

لوستر فوق همانند یک لماس نور را منعکس می کند و فضارا زیباتر و با شکوه تر از هرآنچجه که می باشد نشان می دهد . لوستر فوق انتخاب خوبی برای یک پذیرایی با دکوراسیون تلفیقی می باشد .

امروزه گرایش افراد به داشتن یک پذیرایی مدرن و حتی گاها مینیمال و تک رنگ زیاد شده است از این رو تولید کنندگان لوسترها بیشتر از قبل به سمت تولید لوسترهای مدرن با طرح ها و رنگ های خاص و منحصر به فردی رفته اند درزیر به چند مدل از زیبا ترین لوسترهای مدرن مناسب فضای پذیرایی را باهم بررسی می کنیم .

برای یک دکوراسیون مدرن استفاده از یک لوستر مدرن به رنگ سیلور که رنگی خنثی می باشد بسیار انتخابی درست است و به ر احتی می توانید آن را با رنگ های مختلف به راحتی تلفیق دهید .

مدل های لوستر پذیرایی

لوستر فوق دارای یک طراحی خاص می باشد و قابلیت تنظیم ارتفاع و تغییر مدل می باشد و برای یک پذیرایی مدرن و مینیمال بسیار مناسب است .

مدل های لوستر پذیرایی

اگر به دنبال این می باشید که لوستر شما در هنگام خاموشی نیز زیبایی خاصی داشته باشد و یکی از وسایل دکوری خاص پذیرایی شما به حساب بیاید ما لوستر فوق را به شما پیشنهاد می دهیم . این لوستر نه تنها به هنگامی که روشن می شود بسیار نمایی خارق العاده دارد بلکه در زمان خاموشی نیز جلوه ای خیره کننده دارد .

مدل های لوستر پذیرایی
مدل های لوستر پذیرایی

لوستر فوق یک انتخاب مناسب برای فضاهای مدرن می باشد این لوستر دارای ریموت می باشد و می توانید به راحتی مقدار نور دریافتی از آن را با این ریموت تنظیم کنید .

اگر شما از جمله افرادی هستید که به دکوراسیون آنتیک علاقه دارید توصیه میکنیم یک نگاهی به لوسترهای زیر بندازید .

مدل های لوستر پذیرایی

اگر یک فضای بزرگ دارید که از قضا دکوراسیونی آنتیک دارد این کار از چشمه نورپیشنهادما به شماست . این کار۱۴ شعله می باشد و به علت تراش های خاصی که کریستال های به کار رفته در این کار دارد نور را به صورت خارق العاده ای منعکس می کند و زیبایی و گیرایی فضای شما را دوچندان می کند .

مدل های لوستر پذیرایی

اگر به لوسترهای  که دارای فرم کله قندی می باشند علاقه دارید این لوستر پیشنهاد مناسبی برای شما می باشد .

مدل های لوستر پذیرایی
مدل های لوستر پذیرایی

لوستر فوق دارای طرحی خاص بر روی بدنه ی خود می باشد و به راحتی می تواند المان های مورد نیاز یک دکوراسیون آنتیک را برای شما مهیا کند .

اگر شما یک فضا با دکوراسیون روستیک و یا چجوبی دارید با ما همراه باشید .

مدل های لوستر پذیرایی
مدل های لوستر پذیرایی

لوستر فوق از زیبا ترین لوسترهای چوبی می باشد که دارای بدنه ای کاملا چوبی و حباب هایی بسیار مقاوم می باشد .

مدل های لوستر پذیرایی

لوستر فوق به علت حباب های رو به پایینی که دارد نور کافی را به فضای شما می د هد و می تواند انتخابی مناتسب فضای شما باشد .

مدل های لوستر پذیرایی

برخلاف تصور عامه ی افراد که لوسترهای چوبی همواره به رنگ قهوه ای می باشند . کمپانی چشمه نور این لوستر چوبی با رنگ سفید  را تولید کرده است تا مشکل بسیار افراد برای داشتن یک لوستر چوبی به رنگی به غیر از قهوه ای حل شود .

جمع بندی

 مدل های لوستر پذیرایی از نظر نوع نصب به لوسترهای آویز، سقفی، دیواری و شاخه ای تقسیم می شوند. انتخاب نوع لوستر بستگی به سبک دکوراسیون و فضای خانه دارد.

انواع مدل های لوستر پذیرایی را می توانید از فروشگاه دکورشاپ تهیه کنید. امیدواریم این مطلب، برایتان مفید بوده باشد. ما را از نظرات و پیشنهادات خود بی بهره نگذارید و اگر این مطلب را دوست داشتید برایمان کامنت بگذارید. مطالب مفید کاربردی بیشتر را میتوانید در دکورمگ و وبلاگ چشمه نور مطالعه کنید.

 

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد