چرا خشکشویی پرده برای عید بهترین گزینه پیش روی ماست؟ زمانی که به ایام پایانی سال نزدیک می شویم، مشاهده می کنیم که تب و تاب نظافت منازل گریبانگیر بسیاری از افراد شده است.

چرا خشکشویی پرده برای عید بهترین گزینه پیش روی ماست؟

به گزارش مجله اینترنتی دکوکده : افراد بسیاری ترجیح می دهند برای خانه تکانی در گام نخست سراغ پرده ها بروند؛ چراکه پرده به عنوان قلب تپنده هر خانه جلوه بی نظیری به محیط می بخشد و در زیبایی دکوراسیون منازل نقشی اصلی و اساسی را ایفا می کند. به این ترتیب خشکشویی پرده برای عید نیز مانند ملزومات دیگر امری واجب و ضروری است.

بسیاری از افراد به این دلیل که در زمینه شستشویی پرده تبحر خاصی ندارند، این کار را به دستان پرتوان خشکشویی ها می سپارند.

دلایل سپردن خشکشویی پرده برای عید

بسیاری از خانم ها نزدیک ایام عید برای شستشوی پرده ها دغدغه مند هستند و ترجیح می دهند روش سنتی را کنار بگذارند؛ چراکه می دانند اگر پرده در منزل و در ماشین های لباسشویی شسته شود، آسیب زیادی به بافت و آستر پارچه خواهد رسید. از سوی دیگر سپردن پرده ها به خشکشویی ها بار بزرگی را از روی دوش خانواده ها برمی دارد به صورتی که گویا بخش مهمی از کارهای خانه انجام شده است.

یکی دیگر از دلایلی که باید پرده ها را به خشکشویی ها بسپاریم، شناخت جنس الیاف است. گاهی پیش می آید که بافتی که در الیاف پرده یا هر نوع البسه دیگری به کار برده شده است، به مواد شوینده خاصی حساسیت داشته باشد. به این ترتیب اگر فردی بدون علم کافی اقدام به شستشویی پرده در منزل بکند، امکان دارد خسارات جبران ناپذیری را به بافت پرده برساند مخصوصا پرده های حریر و ابریشم که بسیار گرانقیمت هستند.

رنگ پرده نیز از نکاتی که در حین شستشو باید مدنظر قرار گیرد. به همین دلیل استفاده از خدمات خشکشویی ها در شستشوی پرده از اهمیت بسزایی برخوردار است.

خدمات خشکشویی پرده به چه صورت است؟

از آنجایی که پرده یکی از لوازمی است که به منازل زیبایی فوق العاده ای می بخشد، طرز نگهداری و شستشویی آن نیز بسیار مهم است. به همین دلیل بسیاری از افراد این کار را به خشکشویی ها می سپارند؛ چراکه علم کافی در شستشوی پرده ندارند. از سوی دیگر بسیار وقت گیر و مشکل است. کارکنان خشکشویی نیز زمانی که پرده ای را تحویل می گیرند، در گام نخست جنس آن را بررسی می کنند که به دنبال آن حلال مناسبی را در فرآیند شستشو به کار گیرند.

نکته دیگری که از نظرها پنهان نیست، رنگ پرده است. بسیاری از بانوان در حین روند شستشوی پرده در منازل با تغییر رنگ پرده مواجه شده اند. به صورتی که گاهی استفاده مجدد از آن بسیار مشکل است. برای جلوگیری از این معضل خشکشویی ها با درایت و استفاده از شوینده های مناسب از بروز این مسئله جلوگیری خواهند کرد. بنابراین خوب است که با خیالی آسوده و فراغت خاطر شستشوی پرده ها را به دستان معجزه گر خشکشویی بسپارید.

قیمت خشکشویی پرده برای عید

در روزهای پایانی سال برخلاف روزهای عادی حجم عظیمی از کسب و کارها پررونق می شود. خشکشویی ها نیز از این قبیل است. بسیاری از خشکشویی ها هنگامی که به ایام عید نزدیک می شویم، تغییراتی را در قیمت ایجاد می کنند. از سوی دیگر در ماه اسفند تقاضای برای خشکشویی پرده بسیار زیاد است. قیمت شستشوی پرده نیز بسته به جنس و اندازه آن متغیر است.

همانطور که می دانید پرده ها دارای انواع مختلف توری، ابریشم، زبرا، مخمل، پارچه ای و غیره هستند. روش شستشوی هر کدام از آنها نیز متفاوت است. نکته ای که باید مدنظر قرار گیرد این است که در خشکشویی واش لین رضایت مشتری حرف نخست را می زند؛ لذا بهترین خدمات را با کیفیتی مطلوب به مشتریان عزیز ارائه می کند بدون اینکه با افزایش قیمتی روبرو بشوید.

به طور کلی هزینه بسیاری از خدمات خشکشویی از قبیل اتوشویی و شستشوی پرده با توجه به جنس و اندازه هریک از آنها به صورت بسیار جزئی در واش لین قابل مشاهده است.

مزایای خشکشویی پرده

هنوز که هنوز است بسیاری از افراد در دنیای امروزی خواهان این هستند که بسیاری از کارها را به صورت دستی و سنتی انجام دهند. به خصوص نزدیک ایام عید قالیشویی و شستشوی پرده ها و پتوها از کارهایی است که معمولا بانوان قدیم در خانه انجام می دهند. اما تکرار این امر به مرور زمان برای سلامتی آنها مضر خواهد بود و در آینده شاهد تحلیل رفتن قوای بدنی و کمردرد و پادرد می شود.

پس چه خوب است که اجازه دهیم تکنولوژی باری از روی دوش انسان امروزی بردارد. زمانی که هر نوع البسه ای از قبیل پتو یا پرده خیس می شود، ناخودآگاه وزن آن نیز زیاد می شود. حال اگر همین کار را خشکشویی ها انجام دهند، دست دخالتی نخواهد داشت و ماشین آلات صنعتی و پیشرفته این کار را انجام خواهند داد.

سخن آخر

یکی از مراحل مهمی که در خانه تکانی منازل باید مدنظر قرار گیرد، خشکشویی پرده هاست. گویا زمانی که پرده ها شسته و نصب می شود، حجم عظیمی از کار انجام شده است. حال اگر به صورت سنتی و دستی و با ماشین های لباسشویی برای این کار اقدام شود، امکان دارد صدمات جبران ناپذیری را به الیاف و جنس لباس وارد آورد. اما خشکشویی پرده برای عید در واش لین این مزیت را دارد که از صفر تا صد کار از قبیل جمع آوری، گردگیری و لکه برداری، شستشو، اتوکشی پرده و نصب بر عهده خشکشویی است.

ثبت سفارش در خشکشویی اینترنتی واش لین

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید