طراحی سایت زبان انگلیسی : حضور آنلاین یکی از لازمه‌های رسیدن به موفقیت در دنیای کسب‌وکار مدرن و رقابتی امروز است. تقریبا دیگر هیچ کسب‌وکاری را نمی‌توانید پیدا کنید که بتواند بدون تکنولوژی‌های متنوع امروزی و همینطور دنیای مجازی به طور ۱۰۰٪ موفق باشد. همین امر باعث شده تا هر کسی در هر تجارت کوچک و بزرگی به فکر طراحی سایت و اپلیکیشن باشد تا از این قافله عقب نماند. طراحی سایت زبان انگلیسی نیز یکی از ضروریت‌ها برای کسانی است که در زمینه زبان‌های خارجی به خصوص زبان انگلیسی فعالیت می‌کنند.

طراحی سایت زبان انگلیسی

اگر دارای کسب‌وکاری هستید که به نوعی به آموزش و ترجمه متون زبان انگلیسی مرتبط است، باید برای رسیدن به موفقیت هرچه بیشتر یک وب‌سایت طراحی کنید. با طراحی وب‌سایت می‌توانید حضور خود در اینترنت را تضمین کنید و فرصت‌های بیشتری برای شناخته‌شدن و رسیدن به سود بیشتر به دست آورید. معمولاً امروزه هنگامی که مردم به سؤالی در زمینه زبان انگلیسی بر ‌می‌خورند، مستقیماً به اینترنت به عنوان اولین مرجع خود مراجعه می‌کنند. این امر نشانگر این مسئله است که شما می‌توانید از این فرصت بهره‌مند شوید و با ارئه پاسخی درست به سؤالات مخاطبانتان، به شهرت و فرصت‌های جدیدی برای رشد و شکوفایی دست پیدا کنید.

چگونگی طراحی سایت

شما گزینه‌های زیادی برای طراحی سایت خود دارید. وجود پلتفرم‌های مختلف جهت طراحی سایت باعث شده است تا شما قادر باشید سایتی مطابق خواسته‌ها و نیازهای خود طراحی کنید. قبل از اقدام به طراحی سایت بهتر است انتظارات خود از وب‌سایت‌تان را بر روی یک کاغذ بنویسید، سپس با بررسی و مقایسه پلتفرم‌های مختلف و ویژگی‌های آنها، گزینه‌ای که نیاز شما را بهتر برآورده می‌کند، انتخاب کنید. در ادامه چند پلتفرم مختلف طراحی سایت زبان انگلیسی را به شما معرفی می‌کنیم:

  1. وردپرس (Wordpres)

وردپرس، مسلماً محبوب‌ترین و پرکاربردترین پلتفرم طراحی وب‌سایت در جهان است. کار با این پلتفرم بسیار ساده می‌باشد و دارای امکانات مختلفی برای ایجاد یک وب‌سایت حرفه‌ای و در عین حال کاربر پسند است. امکانات اولیه این پلتفرم برای طراحی سایت در ابتدا به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. اما این پلتفرم ویژگی‌های متعدد دیگری نیز دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا با خرید آنها بتوانید وب‌سایتی پیشرفته‌تر طراحی کنید. البته شما می‌توانید بدون خریداری آنها همچنان به کار خود به صورت رایگان ادامه دهید.

  1. ویکس (Wix)

ویکس یک پلتفرم طراحی سایت ساده اما در عین حال قدرتمند است. این پلتفرم از رابط مبتنی بر مرورگر استفاده می‌کند و به شما امکان انتخاب طرح‌های متعددی را از میان میلیون‌ها نمونه خود می‌دهد. در پلتفرم ویکس کاربران از ابزارها و امکانات زیادی جهت طراحی یک وب‌سایت حرفه‌ای برخودار هستند. در این پلتفرم شما به راحتی می‌توانید از عکس‌های فلیکر و فیلم‌های یوتیوب در سایت خود بهره‌مند شوید. علاوه بر همه این موارد، ویکس یکی از پلت‌فرم‌های محبوب برای طراحی سایت‌های مرتبط با آموزش است.

  1. ویبلی (Weebly)

ویبلی یکی دیگر از پلتفرم‌هایی است که به شما امکان طراحی سایتی حرفه‌ای و کارآمد را به شکلی سریع و آسان می‌دهد. شما می‌توانید با طراحی سایت انگلیسی خود در این پلتفرم، به راحتی عناصر محتوایی همانند ویدئو، عکس، نقشه و متن را با کشیدن یا به اصطلاح درگ کردن به سایت خود اضافه کنید. طرح‌های از پیش آماده نیز در این پلتفرم به شما این امکان را می‌دهند تا ظاهری زیبا و جذاب برای سایت‌تان ایجاد کنید.

  1. اسکوئراسپیس (Squarespace)

اسکوئراسپیس یکی از پلتفرم‌های نسبتاً جدیدی است که به تازگی پا به صنعت طراحی سایت گذاشته و گزینه ایده‌الی برای طراحی سایت می‌باشد. اگر به دنبال طراحی سایتی خلاقانه هستید، می‌توانید از این پلتفرم استفاده کنید. در این پلتفرم شما امکان طراحی سایت به صورت رایگان را دارید و اما برای استفاده از برخی از ویژگی‌های جذاب آن باید هزینه اضافه پرداخت کنید. کاربرپسند بودن این پلتفرم یکی از ویژگی‌هایی می‌باشد که باعث محبوبیت دوچندان آن شده است.

  1. بوکمارک (Bookmark)

بوکمارک به عنوان یک پلتفرم پیشرفته، گزینه مناسبی برای طراحی سایت‌های مرتبط با آموزش است. در این پلتفرم، شما می‌توانید با استفاده از قدرت هوش مصنوعی، یک وب‌سایت آموزشی قدرتمند و باکیفیت ایجاد کنید. البته باید خاطر نشان کرد که این پلتفرم برای همه و هرنوع کسب‌وکاری مناسب است و برای افراد که در امر طراحی وب‌سایت حرفه‌ای نیستند نیز کارامد می‌باشد. این پلتفرم رایگان نیست، برای استفاده از آن باید هزینه اولیه و هزینه انواع پلاگین‌های آن را پرداخت کنید.

سخن آخر

بدون شک طراحی سایت زبان انگلیسی می‌تواند تحول قابل توجهی در کسب‌وکارهای مرتبط با زبان انگلیسی ایجاد کند. ایجاد انجمن در وب‌سایت خود را فراموش نکنید و امکانی را فراهم کنید که کاربران بتوانند به راحتی از وب‌سایت شما استفاده کنند و سؤالات خود را در انجمن مطرح کنند. بدین ترتیب نه تنها کاربر به آنچه می‌خواهد می‌رسد، بلکه شما نیز فرصت‌ بیشتری برای توسعه کسب‌وکارتان و رسیدن به سود بیشتر خواهید داشت.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید