میز ناهار خوری استیل شیک : خرید میز ناهارخوری معمولا پروسه زمانبری محسوب می­شود. چرا که برای انتخاب باید به تولیدکنندگان و فروشگاههای متعددی مراجعه گردد. به پشتوانه فن­آوری ­های نوین و با درک نیاز مشتریان سایت دکوکده اقدام به ایده­پردازی و اجرای طرحی نموده است که به واسطه آن مخاطبین با صرف اندکی وقت امکان دسترسی آنلاین به انبوهی از تولیدات مطرح را در در یک مجموعه دارند.

میز ناهار خوری استیل شیک

تاثیر میز ناهار خوری استیل شیک در دکوراسیون منزل :

نشتن سر یک میز ناهار خوری در حقیقت روشی است که می­توان از آن برای برقراری ارتباط بیشتر بین اعضای خانواده­ و یا بستگان استفاده کرد. تاثیر این موضوع تا جایی است که اصطلاح “نشستن سر یک میز” در فرهنگ ما ایرانیان مفهوم ایجاد مودت و دوستی را می­رساند. تهیه یک میز ناهار خوری استیل شیک برای منزل می­تواند در راستای تحقق این نیت انجام گیرد.

میز ناهار خوری بعنوان یکی از المانهای مهم در مبلمان منزل محسوب می­شود که فضای قابل توجهی از محیط آشپزخانه و یا سالن پذیرایی را در خانه­های ایرانی به خود اختصاص می­دهد. از این رو زیبایی و کیفیت میز ناهار خوری در ایجاد یک فضای زیبا بسیار حائز اهمیت می­باشد.

خصوصیات میز ناهار خوری استیل شیک:

میزهای ناهار خوری استیل به واسطه جلوه و شکوهی که در طراحی و شکل ظاهری دارند به میز ناهار خوری سلطنتی نیز موسوم هستند. از این محصول بیشتر در فضای سالن پذیرایی و سالهای غذاخوری با دکوراسیون شیک استفاده می­شود.

یک میز ناهار خوری استیل شیک از هنر منبت کاری بسیار تخصصی و حرفه­ای نسبت به میزهای ناهار خوری کلاسیک بهره می­برد. این محصول قسمت اعظم شکوه خود را مدیون طرح و شیوه اجرای منبت در کلاف می­باشد.

صندلی­های یک میز ناهار خوری استیل شیک دارای یک قسمت بنام تاج هستند که بیشتر ایده­پردازی و خلاقیت در منبت کاری را به خود اختصاص می­دهد. میز ناهار خوری نیز در پایه­ها و زوارها دارای منبت کاری­های زیبایی است که سازگار با طراحی صندلی­ها شکل گرفته است.

برای ساخت میز ناهار خوری استیل شیک می­توان از جنسهای مقاوم چوبی و یا تلفیقی از چوب و شیشه و المانهای دیگر استفاده کرد. در حال حاضر ایده­پردازی­های مربوط به ساخت این محصول بر اساس استفاده تلفیقی از مواد متمرکز شده است.

دقت نظر در هنگام خرید میز ناهار خوری استیل شیک:

قبل از مرحله تصمیم به خرید، مصرف­کننده باید به نکاتی کلیدی توجه نماید. در مرحله اول الزاما باید مساحت محلی که قرار است میز ناهارخوری استفاده شود مدنظر قرار گیرد. چرا که میز ناهار خوری استیل به واسطه شکل ظاهری و موادی که در ساخت استفاده شده است از ابعاد بزرگتری برخوردار است و مساحت بیشتری از فضای آشپزخانه و یا سالن پذیرایی را به خود اختصاص می­دهد. همچنین به واسطه وجود تاج بر روی صندلی­های میز ناهار خوری باید ارتفاع نیز مدنظر خریدار قرار گیرد.

در چیدمان وسایل اطراف یک میز ناهار خوری استیل شیک باید به این نکته اساسی توجه نمود که از قرار دادن وسایلی رنگی و دارای طراحی جذاب و خیره کننده جلوگیری نمود. میز ناهار خوری استیل بعلت طراحی جذاب در محیطهای خلوت از جلوه و شکوه بیشتری برخوردار خواهد بود.

یک میز ناهار خوری استیل شیک می­تواند زیبایی و سازگاری را در دکوراسیون مورد نظر مصرف­کننده بشکل مطمئنی ایجاد نماید. جنس استیل به واسطه شکل و رنگ اعیانی خود؛ خصوصیت سازگاری بالایی با بیشتر رنگها دارد. از این جهت این میز را می­توان بعنوان مکمل دکوراسیون در محیط منزل استفاده نمود.  در مراکزی نظیر غذاخوریهای بزرگ نیز استفاده از میزهای استیل به تعداد زیاد جلوه­ای ویژه به محیط می­بخشد.

تولید میز ناهارخوری استیل شیک

تولید یک میز ناهار خوری استیل شیک با استفاده از چوب انجام می­گیرد. در حال حاضر برخی تولید کنندگان با توجه به استقبال خریداران از این محصول اقدام به تولید میزهای ناهارخوری به شکل استیل با مواد غیر چوبی می­نمایند. باید توجه داشت که میزان وزن میز و صندلی­ها بیانگر نوع جنس استفاده شده خواهد بود چرا که میز ناهار خوری استیل و صندلی­های آن چنانچه از چوب ساخته شوند از وزن بیشتری برخوردار خواهند بود.

جنس تاج میز ناهار خوری استیل شیک و صندلی­های آن نیز باید از جنس چوب راش یا گردو در نوع مرغوب باشد. چرا که کلاف عامل اصلی اتصال اجزای مبل محسوب می­شود و استحکام آن از اهمیت بالایی برخوردار است. برخی تولیدکنندگان با استفاده از چوب سفید محصولی مشابه؛ لیکن با طول عمر کوتاه را تولید می­کنند.

استفاده از طرحهای قرینه در منبت کاری، نبود ضایعات و فرورفتگی در بدنه، عدم تولید صدای جیر جیر در هنگام حرکت میز و یا نشستن بر روی صندلی­ها، استفاده از مواد درجه یک برای تولید نشیمن صندلی­ها همگی از خصوصیات بارز یک میز ناهار خوری استیل شیک می­باشد.

خرید میز ناهار خوری استیل شیک:

خرید میز ناهارخوری معمولا پروسه زمانبری محسوب می­شود. چرا که برای انتخاب باید به تولیدکنندگان و فروشگاههای متعددی مراجعه گردد. به پشتوانه فن­آوری ­های نوین و با درک نیاز مشتریان سایت دکوکده اقدام به ایده­پردازی و اجرای طرحی نموده است که به واسطه آن مخاطبین با صرف اندکی وقت امکان دسترسی آنلاین به انبوهی از تولیدات مطرح را در در یک مجموعه دارند. در سایت دکو­کده مجموعه­ای برندهای مطرح نمایش داده شده­اند که توضیحات تکمیلی نیز برای هر محصول ارائه شده است. این موضوع امکان مقایسه محصولات را نیز برای کاربر مهیا نموده است.

از این طریق خرید میز ناهار خوری استیل شیک به واسطه بهره­مندی سایت دکو­کده از کلیه مجوزهای قانونی و نیز امکان پرداخت به پشتوانه برخورداری از نماد اعتماد پرداخت الکترونیکی بطرز بسیار آسان و مطمئنی صورت می­گیرد. خریداران محترم همچنین می­تواند به واسطه راه­های ارتباطی در نظر گرفته شده از مشاوره کارشناسان زبده حاضر قبل از اقدام به خرید نیز بهره­مند شوند.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک میز ناهار خوری استیل شیک مراجعه کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید