مدل صندلی ناهارخوری شیک از موارد مهمی است که در دکوراسیون فضای آشپزخانه و سالن پذیرایی منزل باید مورد توجه قرار گیرد. سازگاری، زیبایی و اصالت یک صندلی ناهارخوری بعنوان یکی از المانهای مهم و در معرض دید، همواره مورد توجه دکوراتیوها بوده است.

مدل صندلی ناهارخوری شیک :

از مدل صندلی ناهار خوری شیک می­توان برای القای حس های مختلف نظیر حس نوستالوژیک بهره برد. برخی از مدل ها که این­روزها نیز طرفداران بسیاری دارند. چیدمان منازل و رستوران های قدیمی را در ذهن تداعی می­نمایند.

ضرورت توجه به مدل صندلی ناهارخوری شیک

امروزه شاهد هستیم استفاده از این صندلی های سنتی با بهره ­مندی از سایر المانهای سنتی و نوستالوژیک مورد توجه بسیاری از مصرف­ کنندگان و بخصوص جوانان قرار گرفته است.

سایت دکوکده با معرفی تنوع زیادی از مدل صندلی ناهار خوری شیک سعی نموده است مصرف­ کننده را در انتخاب بهترین گزینه برای خرید یاری نماید.

عوامل موثر در تعیین مدل صندلی ناهارخوری شیک:

مواد اولیه بکار رفته در ساخت صندلی ناهارخوری شاید بیشترین تاثیر را در خلق مدل داشته باشد. استفاده از مواد اولیه چوب، حصیر، فلز، چرم، شیشه و مواد مصنوعی پلیمری ویا تلفیقی از آنها می­تواند در مدلسازی برند صندلی ناهارخوری موثر باشند.

بر اساس نوع ماده اولیه مدل صندلی ناهارخوری شیک بصورت چوبی، شیشه­ای، حصیری، فلزی، چرمی و یا پلاستیکی تولید و عرضه می­شود.

با پیشرفت فن­آوری در صنعت ساخت مبلمان و استفاده از دستگاههای پیشرفته مدلسازی در هر متریال نیز در سطح متنوع امکان­پذیر شده است.

انواع مدل های صندلی ناهارخوری شیک

واحدهای تحقیق و توسعه صنایع تولید مبلمان سعی دارند با نیاز­سنجی دقیق از مصرف­کنندگان، طراحی و تولید مدل صندلی ناهارخوری شیک را اجرایی نمایند. با توجه به تنوع علایق و استفاده از صندلی ناهارخوری توسط رده­های سنی مختلف، کار مدلسازی برای تولید صندلی ناهارخوری دلخواه را پیچیده و تخصصی کرده است.

کارخانجات سعی دارند با در نظر گرفتن نیازها، فرهنگ جامعه و نیز شرایط اقتصادی حاکم، محصولات خود را مدلسازی نمایند. الگوبرداری از مدل صندلی ناهارخوری از سایر کشورها شاید یکی از این روشها باشد ولی بعلت تمایز فرهنگی موجود شاید روش موثری نیست.

بنابراین شایسته است مدل صندلی ناهارخوری شیک بر اساس فرهنگ و عرف هر جامعه بصورت بومی شده اجرا گردد.

تاثیر شرایط اقتصادی بر تولید صندلی ناهارخوری شیک

شرایط اقتصادی مصرف­کننده نیز باید در طراحی این محصولات، مدنظر تولید­کنندگان قرار گیرد. تولید غذاخوری شیک مقرون بصرفه با در نظر گرفتن کیفیت و دوام یکی از هنرهای طراحان و تولیدکنندگان مطرح می­باشد.

بسیاری از برندهای محبوب جهت تولید مدل صندلی غذا خوری شیک با قیمت مقرون به صرفه و حفظ کیفیت محصول از شیوه تولید انبوه استفاده می­نمایند که می­تواند تا حد قابل توجهی قیمت تمام شده محصول را کاهش دهد.

نقش مدل صندلی ناهارخوری شیک در دکوراسیون:

درحال حاضر مبلمان بعنوان یکی از پارامترهای اصلی دکوراسیون داخلی هر فضایی محسوب می­گردد. با توجه به تنوع تولید صندلی غذاخوری الزامی است این محصول، با سایر المانهای موجود اعم از میزناهارخوری، مبلمان، میزها و نیز فرش و رنگ و طرح دیوارها و پرده­ ها سازگاری کامل داشته باشد.

از مدل صندلی ناهارخوری شیک می­توان برای ایجاد تغییر در فضای آشپزخانه و سالن پذیرایی و نیز فضای رستورانها، کافی­شاپها و هتلها بهره­برد. بطور مثال با انتخاب هوشمندانه رنگ غذاخوری می­توان فضایی دلنشین را برای صرف غذای بصورت دورهمی ایجاد نمود.

امروزه دکوراتیوهای حرفه­ای از جنس، رنگ و شکل صندلی ­ناهارخوری برای خلق زیبایی در دکوراسیون بنحو موثری استفاده می­کنند. این موضوع  در محیطهای عمومی نظیر فست­ فودها و کافی­ شاپ ها کاملا مشهود است. شاید در حال حاضر مشتریان یک فست­ فود قبل از بررسی کیفیت غذا به امنیت و آرامش و فضای واحد بیشتر توجه دارند.

صرف غذا برای ایرانیان فرصتی مغتنم برای افزایش صفا و مودت می­باشد. بنابراین فضایی را برای صرف غذای دورهمی صمیمانه ترجیح می­دهند که بیشتر حس آرامش و دلنشینی را القاء نماید. از اینرو مدل صندلی ناهارخوری شیک در ایجاد این فضا می­تواند بسیار موثر باشد.

راحتی صندلی ناهارخوری

راحتی یک مدل صندلی ناهارخوری شیک نیز از مواردی است که استفاده از آنرا برای مصرف­ کننده جذاب نموده است. چرا که برای تولید یک صندلی شیک لازم است تمامی موارد مرتبط با آسایش و راحتی مصرف کننده رعایت شود. چرا که زیبایی یک محصول بدون در نظر گرفتن نیاز مصرف­کننده نمی­تواند به تنهایی موثر باشد.

از مدل صندلی ناهار خوری شیک می­توان برای القای حس های مختلف نظیر حس نوستالوژیکی بهره برد. برخی از مدل ها که اینروزها نیز طرفداران بسیاری دارند.

چیدمان منزلها و رستورانهای قدیمی را در ذهن تداعی می­نمایند. امروزه شاهد هستیم استفاده از مدل صندلی ناهار خوری شیک سنتی با بهره­مندی از سایر المانهای سنتی و نوستالوژیک مورد توجه بسیاری از مصرف­کنندگان و بخصوص جوانان قرار گرفته است.

دسترسی به مدل های جدید صندلی ناهارخوری:

استفاده از فن­ آوری نوین توانسته است محدودیتهای جغرافیایی و مکانی را از میان بردارد. مصرف­ کننده برای دسترسی به مدلهای جدید صندلی ناهارخوری در شیوه سنتی ناگزیر است به بسیاری از مراکز و فروشگاهها مراجعه نماید.

این کار بسیار وقت گیر و هزینه بر است. سایت دکوکده با تعامل با برندهای معروف تولید کننده صندلی های غذاخوری نظیر برند سهیل، اسپرسان، لمکده، سالی­وان، راک، هوگو، هوم کت، ایکیا، دیزوم، اسپرسان و ده ­ها تولیدکننده دیگر توانسته است مجموعه ­ای از این محصول را به صورت تصویری به مصرف­ کنندگان معرفی نماید.

خرید از سایت دکوکده در سطح قابل توجهی آسان و برای همگان امکان پذیر است. مصرف­ کننده پس از انتخاب محصول و نیز تسویه وجه از طریق درگاه مطمئن اینترنتی، سفارش خود را در اسرع وقت در درب محل تحویل می­گیرد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک مدل صندلی ناهارخوری شیک مراجعه کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید