مبل و صندلی رستوران یکی از ارکان آن بوده و در صورتی که مرتب چیده شود علاوه بر بزرگنمایی محیط در جذب مشتری نقش بسزایی دارد. مبل و صندلی رستوران مدرن نیز مانند رستوران سنتی مهم بوده و باید مورد توجه قرار گیرد.

هنگام باز کردن یک رستوران جدید باید چیزهای زیادی را در نظر گرفت: انتخاب محل درست، منو، دستور العمل ها، تیم، تبلیغات و موارد دیگر.

مبل و صندلی رستوران

مبلمان و صندلی رستوران چگونه باید باشد؟

مبل و صندلی رستوران یکی از ارکان آن بوده و در صورتی که مرتب چیده شود علاوه بر بزرگنمایی رستوران در جذب مشتری نقش بسزایی دارد. مبل و صندلی رستوران مدرن نیز مانند رستوران سنتی مهم بوده و باید مورد توجه قرار گیرد.

هنگام باز کردن یک رستوران جدید باید چیزهای زیادی را در نظر گرفت: انتخاب محل درست، منو، دستور العمل ها، تیم، تبلیغات و موارد دیگر. انتخاب میزها و صندلیها برای میزبانی مشتریان شما ممکن است به نظر بیاید.با این حال، این بسیار مهم است.

شما باید به این موارد توجه داشته باشید تا بتوانید مبل و صندلی بهتری را برای مشتریان خود تهیه کنید:

  1. سازگار مبل و صندلی رستوران با منو

به یاد داشته باشید، رستوران شما بیانگر میزان موفقیت شما در کسب و کار است. شما مشتریان خود را به صرف غذا دعوت می کنید .اطمینان حاصل کنید که دکور شما باعث ایجاد جو و احساساتی می شود که شما می خواهید در رستوران خود ایجاد کنید.

فضای آرام و دلپذیر را می خواهید؟ ، مد روز حداقل و مرسوم و هر سبکی که برای مبلمان و صندلیهای رستوران خود انتخاب میکنید، اطمینان حاصل کنید که مورد نظر شما است.

  1. تمرکز بر قابلیت و راحتی مبل و صندلی رستوران

اگر چه طراحی باید در نظر گرفته شود، هرگز نباید بر قابلیت و راحتی آن اهمیت داشته باشد. این مورد را در ذهن داشته باشید شما به طور مرتب باید صندلی ها و میزهای خود را با توجه به نیازهای مشتریان خود حرکت دهید.علاوه بر این، و به خصوص اگر غذاهای شما در زمان های بلندی به دست مشتریان می رسد، مشتریان باید در مبل و صندلی های خود راحت باشند.

  1. عدم سخت گیری در مورد مبل و صندلی رستوران

در نظر بگیرید که رستوران شما در بلندمدت به معروفیت خواهد رسید. آیا شما نیاز دارید صندلی ها را در یک فضای کوچک ذخیره کنید؟ شاید خرید صندلی های تاشوئی نیز کار ارزشمندی است.

اگر برای صندلی های رستورانی ملحفه یا یک لباس مبلی انتخاب کرده اید، اثاثه یا لوازم داخلی آن را آسان انتخاب کنید.

  1. استفاده از چندین میز و صندلی مختلف رستورانی

اگر فضای کافی دارید، می توانید از میزها و صندلی های مختلف و متفاوتی استفاده کنید تا بتوانید مشتریان از گروه ها مختلف سنی را در رستوران پذیرا باشید.

برخی از مشتریان دوست دارند که کنار میزی ایستاده یا نشسته و آزادانه نوشیدنی های خود را میل کنند. شما می توانید بدین منظور میزهای بزرگ و کوچکی را خریداری کرده تا با این روش بتوانید همه نیازهای مشتریان خود را برآورده کنید. مبل و صندلی رستوران مدرن و شیک می تواند باعث زیبایی رستوران شما شود. بنابراین به نکته همیشه توجه داشته باشید.

  1. استفاده از مبل و صندلی رستوران محکم

همه میزها و صندلی ها برای استفاده حرفه ای مناسب نیستند. اگرچه ممکن است وسوسه شوید که از میزها و صندلیهای ارزان قیمت استفاده کنید، و هر چه زودتر میز و صندلیهای قبلی که خراب شده اند را کنار گذاشته و میز و صندلیهای جدیدی را خریداری کنید. سعی کنید که از مبلمان و صندلیهای بادوام و حرفه ای رستورانی استفاده کنید تا اعتبار رستوران شما حفظ شود.

  1. سازماندهی دقیق مبل و صندلی رستوران

طرح خود را برای مرتب چیدن روی کاغذی ترسیم کنید. باید ترافیک مشتریان را بین مبلمان و صندلی رستوران، بین فضای بین سال غذاخوری و آشپزخانه، ورودی و خروجی رستوران پیش بینی کنید.  در همین رابطه باید حرکت پرسنل خود را نیز به این حرکت ها اضافه کنید تا بتواند بهترین چیدمان را پیش بینی کنید.

  1. توجه به همه جزئیات مبل و صندلی رستوران

هیچ چیز آزاردهنده تر از پایه های صندلی نیست که روی کف سالن غذاخوری قرار داشته و صدای ناهنجاری را تولید می کند. برای جلوگیری از اصطکاک و خش روی کف رستوران د، لایه هایی از پارچه را به پایه صندلی های وصل کنید.

انتخاب مبل و صندلی رستوران

شما می توانید براساس موارد زیر هم محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید:

  • اندازه فضای موجود – اگر شما یک رستوران با اندازه متوسط دارید، به جای صندلی ها و میزهای بزرگ، مبلمان و صندلی های جمع و جوری را انتخاب کنید. مشتریان و کارکنان باید بتوانند براحتی بین مبلمان و صندلیها حرکت کنند. بدون اینکه تعداد صندلیها و میزهای موجود در رستوران جابجا شوند. بعد از برآورد مساحت رستوران، می توانید مبلمان و صندلی مورد علاقه خود را از شرکت جهانتاب سفارش دهید.
  • طراحی رستوران – جمعیتی که شما به آن ها غذا سرو می کنید و نوع غذای رستوران، عامل تعیین کننده ای در طراحی رستوران خواهد بود. اگر یک غذای سفارشی یا یک غذای آماده را که عمدتا به خانواده های صاحب بچه، سرو می کنید، مبلمان کوچک و کم حجم را انتخاب کنید. از سوی دیگر، اگر شما یک رستوران ناهار خوری معروفی را دارید، صندلی ها و نیمکت های بزرگتر، عمیق تر و  مبلمان روکش شده ای را تهیه کنید تا بتوانید در مراسم های بعدی از آن استفاده کنید.

شرکت جهانتاب در زمینه طراحی و تولید انواع و اقسام مبلمان و صندلی رستوران تخصص و تجربه لازم را داراست و شما مشتریان گرامی می توانید محصولات مورد علاقه خودتان را از وب سایت این شرکت ملاحظه کرده و از فروشگاه آنلاین معتبر یا به صورت حضوری خریداری نمایید.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک مبل و صندلی رستوران مراجعه کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید