با استفاده از کابینت فشاری می توان طراحی مدرن و منحصر بفردی در آشپزخانه انجام داد همچنین کابینت فشاری باعث افزایش نظم در طراحی آشپزخانه می شود

کابینت فشاری

در طول سالیان اخیر استفاده از کابینت ها در ایران رونق زیادی پیدا کرده است. با خرید کابینت می توان طراحی و دکوراسیون مدرن و شیکی را در آشپزخانه خود اجرا نمود. در صورت استفاده از کابینت فشاری، نیازی به دستگیره برای باز و بسته کردن درب های کابینت نیست و ظاهری مینیمالیستی به آشپزخانه می دهد.

بنابراین اگر می خواهید آشپزخانه ای شیک و کارآمد داشته باشید، خرید اینترنتی کابینت فشاری گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. این نوع از کابینت ها در طرح ها و رنگ های مختلفی ساخته می شوند که می تواند تمامی سلایق را پوشش دهد. سبک های زیادی نیز طراحی شده است که کابینت های فشاری جزئی از این سبک ها هستند. در ادامه مقاله با مزیت های این نوع از کابینت ها و راهنمای خرید کابینت فشاری بیشتر آشنا خواهیم شد.

چرا استفاده از کابینت فشاری گزینه مناسبی برای شماست؟

بهره بردن از کابینت های بدون دستگیره یا فشاری باعث منظم شدن فضای آشپزخانه می شود چرا که دستگیره درب های کابینت در عین حال که ابعاد کوچکی دارند، باعث شلوغ شدن طراحی آشپزخانه می شوند. بنابراین در آشپزخانه هایی که درب های کابینت آن دستگیره ندارد، می توان تصویری ساده، مدرن و آرامش بخشی را تجربه نمود.

علاوه بر آن، کابینت فشاری برای آشپزخانه های کوچک به شدت توصیه می شود زیرا فضای کمتری را اشغال می کند و می توان در طراحی بهتر عمل کرد چرا که دستگیره های مزاحم وجود ندارد و کشو و کمد ها با هم تداخل پیدا نمی کند. از دیگر کاربرد های کابینت های فشاری می توان به این موضوع اشاره کرد که عدم وجود دستگیره باعث افزایش ایمنی در خانواده هایی شده است که دارای فرزند هستند.

در واقع، باز و بسته کردن درب های کابینت برای کودکان بسیار سخت تر از سایر کابینت ها است. بنابراین والدین می توانند با سهولت بیشتری به آشپزی بپردازند. از دیگر مزیت های کابینت می توان به این موضوع اشاره کرد که با خرید اینترنتی کابینت فشاری می توان یکپارچگی بیشتری به فضای آشپزخانه بخشید به طوری که نمای کابینت، نمای اپن و جزیره و همچنین نمای کف آشپزخانه دارای یکپارچگی شده و زیبا تر به نظر می رسد.

آیا کابینت های فشاری با سایر اجزای آشپزخانه متناسب است؟

امروزه با گسترش استفاده از کابینت های فشاری، لوازم و دکوری های بی شماری ساخته شده است که مناسب این سبک از آشپزخانه ها است. انواع لوازم آشپزخانه مانند مایکروویو، فر و اجاق گازها و ماشین لباسشویی بدون دستگیره ساخته شده است که متناسب با کابینت  است. این نوع لوازم از تکنولوژی های بالاتری نیز برخوردار هستند که کار با آن ها را راحت تر می کند.

علاوه بر آن می توان از رنگ های متنوعی برای طراحی آن ها استفاده کرد. همچنین اجرای جزیره های زیبا بدون دستگیره نیز می تواند جذابیت آشپزخانه ها را افزایش دهد و رفت و آمد را آسان تر کند چرا که دیگر دستگیره درب ها به لباس گیر نمی کند. با کنار هم قرار دادن تمامی این عوامل می توان به این نتیجه رسید که استفاده از کابینت می تواند باعث ایجاد آشپزخانه ای منحصر به فرد شود. بنابراین برای خرید کابینت فشاری و تجربه یک حس خوب، وقت را هدر ندهید!

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید ویا به لینک کابینت فشاری مراجعه کنید.

مقاله قبلیکابینت عروس
مقاله بعدیکابینت فلزی درب ام دی اف

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید