امروزه انواع کابینت روشویی جایگزین بسیار خوبی برای روشویی های معمولی می باشند. برای آشنایی بیشتر با انواع کابینت روشویی با ما همراه باشید.

انواع کابینت روشویی

در گذشته افراد در تمام سرویس های بهداشتی از روشویی های معمولی استفاده می کردند. اما امروزه انواع کابینت روشویی جایگزین بسیار خوبی برای روشویی های معمولی می باشند. که مهمترین مزیت این کابینت ها نسبت به روشویی های قدیمی این است که می توان به کمک محفظه کابینت ها از لوازم بهداشتی و مسواک در برابر آلودگی با میکروارگانیسم ها محافظت کرد. همچنین تنوع در طرح و رنگ این مدل ها باعث زیبایی در سرویس ها می شود. برای آشنایی بیشتر با این کابینت ها، انواع آنها و روش های خرید آن می توانید تا انتهای متن با ما همراه باشید.

کابینت روشویی و انواع آن

امروزه بسیاری از طراحان داخلی از کابینت های روشویی در طراحی داخلی استفاده می کنند. این کابینت ها از جنس، سایز و طرح های مختلفی ساخته شده اند. که هر کدام از آنها زیبایی ها و مزایای خاص خود را دارند. که از جمله این مزایا می توان به جنس مرغوب و مقاومت این کابینت های روشویی در برابر دما و رطوبت اشاره کرد.

همچنین به دلیل این که در هنگام ساخت آنها معمولا از مواد مرغوبی مانند کوارتز یا pvc به عنوان روکش استفاده می کنند، بنابراین این کابینت ها در برابر خش و باکتری بسیار مقاوم هستند. از طرفی کابینت های روشویی دارای محفظه های مخصوصی هستند، که این محفظه ها محلی برای نگهداری مواد یکبار مصرف، صابون، خمیر دندان و مسواک می باشند.

در نتیجه بر خلاف این که در سایر روشویی ها آلودگی مسواک و سایر لوازم بهداشتی بالا می باشد، در این کابینت های روشویی از این وسایل تا حد زیادی محافظ می شود. کابینت های روشویی نه تنها در برابر آسیب دیدگی و آلودگی مقاوم هستند، بلکه در برابر مواد شوینده نیز دوام زیادی دارند و دچار آسیب نخواهند شد. علاوه  بر موارد گفته شده کابینت روشویی در زیبایی دکوراسیون سرویس های بهداشتی تاثیر بسیاری دارند.

که افراد با قرار دادن وسایل خود درون کابینت های این روشویی ها می توانند به سرویس های بهداشتی منزل خود نظم و جلوه بهتری ببخشند. کابینت های روشویی به دو شکل ایستاده و دیواری می باشند. برخی از این کابینت ها دارای کشو یا درب و برخی از آنها دارای محلی برای قرار دادن وسایل دکوری زیبا می باشند. این کابینت ها در سایزهای مختلفی طراحی شده اند، تا در سرویس های بهداشتی کوچک و بزرگ قابل استفاده باشند.

خرید انواع کابینت روشویی و قیمت آنها

خرید انواع کابینت روشویی به دو صورت امکان پذیر می باشد. افراد می توانند برای این کار از طریق خرید اینترنتی انواع کابینت روشویی اقدام نمایند. که در این صورت با مراجعه به سایت های عرضه کننده کابینت های روشویی می توان انواع این کابینت ها را در سایز، رنگ، طرح و قیمت های متفاوت مشاهده، انتخاب و خریداری کرد.

علاوه بر خرید اینترنتی کابینت های روشویی، افراد می توانند به فروشگاه ها و مراکز فروش لوازم خانگی مراجعه کنید و انواع کابینت روشویی را مشاهده و از میان آنها با توجه به سلیقه، توان مالی و فضای سرویس بهداشتی یکی را انتخاب نمایند. سایت های معتبر عرضه کننده می توانند راهنمای خرید انواع کابینت روشویی خوبی برای افراد متقاضی باشند و همه نکات لازم برای یک کابینت روشویی را در اختیار افراد قرار دهند. قیمت روشویی به عوامل متعددی مانند اندازه، رنگ، ابعاد و متریال مورد نیاز برای بدنه و سنگ رویه بستگی دارد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید ویا به لینک انواع کابینت روشویی مراجعه کنید.

مقاله قبلیخرید اقساطی کابینت روشویی
مقاله بعدیکابینت آشپزخانه مینیاتور

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید