طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

1

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه : بررسی و مقایسه چند ایده ارزان و متفاوت برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را در این مطلب با هم مرور خواهیم کرد. برای ایجاد دکوراسیون ساده و ارزان و در عین حال شیک و جذاب باید چشمانتان را بیش از گذشته بر روی سلیقه و اعتماد بنفس خود باز کنید. در ادامه مطلب با بررسی چند ایده متفاوت و ارزان برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه همراه ما باشید.

ایده های طراحی چیدمان ارزان و متفاوت در آشپزخانه :ایجاد طراحی منحصر بفرد در دکوراسیون داخلی آشپزخانه خواسته هر کدبانوی ایرانیست. همیشه برای ایجاد طراحی متفاوت و خاص دکوراسیون داخلی آشپزخانه نیاز به هزینه های سرسام آور و امکانات فراوان نیست.

ایده های ارزان برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

کافیست به نیاز های افراد خانواده در آشپزخانه و امکانات و مساحت آشپزخانه خود دقت کنید. در درجه اول اینکه شما چه انتظاراتی از محیط آشپزخانه خود دارید؟ آیا با کمبود های آشپزخانه خود کنار آمده اید و یا نبود امکانات کافی در آشپزخانه شما را کلافه کرده است؟ حال با خود بیاندیشید کدام یک از نیازهای شما قابل دسترس تر هستند و آن ها را روی کاغذ لیست کنید. در قدم بعدی برای نیازهای غیر قابل دسترس خود جایگزین مناسب بیابید.

مثلا اگر شما نیاز به ماکرویوو دارید و مکان و هزینه ی برآورده کردن نیازتان را ندارید نزدیک ترین گزینه به آن را برای خود روی کاغذ ترسیم کنید. از خود بپرسید ماکرویوو برای پختن و آماده کردن چه چیزهایی برای شما پر کاربرد تر است اینگونه نزدیک ترین جایگزین را خواهید یافت و یا راه حل هایی که می تواند نیاز شما به طرز غیر قابل باوری برطرف سازد.

به یاد داشته باشید طراحی های مختلف در تمام نقاط خانه ی شما وجود دارد، این شما هستید که با ایده های جدید خود می توانید به آن ها معنا ببخشید. با هم چند ایده جالب در دکوراسیون داخلی آشپزخانه را بررسی می نماییم.

  • برای ایجاد فضا و دست و پاگیر نشدن برخی از ظروف پرکاربرد می توانید آن ها را به وسیله یک قفسه و یا چند میله روی سقف آشپزخانه آویزان کنید. این عمل شاید در نگاه اول چندان خوش آیند به نظر نرسد اما با دقت در انتخاب ظروفی که قرار است بالای سرتان بیاویزید، می توانید در قسمتی از آشپزخانه دکوراسیونی خاص و منحصر بفرد ایجاد نمایید.
  • برای بزرگتر شدن آشپزخانه تان می توانید آشپزخانه را به محیط هال و پذیرایی خانه خود مرتبط سازید. چیدن میز نهار خوری و یا چند صندلی در مقابل اوپن آشپزخانه می تواند ایده مناسبی برای این کار باشد.
  • اگر قصد دارید فضای آشپزخانه شما از بیرون بزرگتر به نظر برسد و راضی به از دست دادن هیچ کدام از کابینت ها و تجهیزات آشپزخانه خود نیستید بهترین کار نصب کابینت ها با ارتفاع کمتر نسبت به اوپن آشپزخانه است.
  • استفاده از نمای سنگ برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه میتواند آشپزخانه شما را به مکانی فوق العاده خاص و متفاوت تبدیل کند. در حالی که هزینه های شما نیز تا حد زیادی کاهش می یابد.
  • استفاده از لپ تاپ و یا کامپیوتر شخصی بانوی خانه در طراحی چیدمان آشپزخانه می تواند عملی موفقیت آمیز باشد چرا که نکات مثبت فراوانی می توان برای آن برشمرد.

بسیار کم پیش می آید که استفاده از تقارن را در دکوراسیون داخلی خانه پیشنهاد کنم اما استفاده از تقارن برای گل ها و گیاهان امری کاملا متفاوت است. برای گل و گیاهان خانگی خود در محیط آشپزخانه تقارن های بی نظیری میتوان ایجاد کرد.

و اما آشپزخانه شما با کدام ایده ها دارای طراحی دکوراسیون متفاوتی می شود؟ به سلیقه خود اعتماد داشته باشید و سایر مطالب مربوط به تزئینات و ایده های منزل را مطالعه کنید.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد