لغو محرومیت از کنکور ۹۸ چگونه است؟

1

لغو محرومیت از کنکور ۹۸ چگونه است؟

لغو محرومیت از کنکور ۹۸ چگونه است؟ : برای لغو محرومیت کنکور ۹۸ چه باید کرد؟ این سوالی است که داوطلبان و متقاضیان کنکور ۹۸ که کنکور سال ۹۷ را داده و پذیرفته شده دوره روزانه قرار گرفت برای ثبت نام در دانشگاه اقدامی نکره اند.

تنها راه حل برای درخواست لغو محرومیت کنکور ۹۸ را از مشاوران درخت دانش بخواهید تا در کمترین زمان ممکن و بدون هزینه این درخواست رفع محرومیت کنکور ۹۸ را برای شما داوطلبان و متقاضیان کنکور ۹۸ تنظیم نمایند.

برای درخواست لغو محرومیت کنکور ۹۷ تعداد زیادی از دوستان درخواست های لغو محرومیت کنکور را اشتباهی داده و درخواست لغو محرومیت آنها رد و مورد پذیرش قرار نگرفت.

درخواست لغو محرومیت کنکور ۹۸ را به مشاورین درخت دانش بسپارید.

محرومیت از کنکور ۹۸ چیست؟

محرومیت از کنکور ۹۸ بدین معناست که داوطلبان نمی توانند در کنکور روزانه سراسری شرکت کرده و انتخاب رشته انجام دهند، به همین منظور سایت سازمان سنجش به افرادی که از کنکور سراسری ۹۸ و انتخاب رشته در دوره روزانه محرم شدند امکان ارسال درخواست لغو محرومیت داده است تا بتوانند در این دوره شرکت نمایند.
لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

دلایل محرومیت از کنکور ۹۸ کدامند؟

 1. پذیرش در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ و عدم مراجعه برای ثبت نام حضوری
 2. تقلبی در جلسه امتحان کنور ۹۷ و مشاهده شدن توسط مدیران و کارشناس کنکور ۹۸
 3. اشتباهی وارد کردن کدهای انتخاب رشته کنکور ۹۷-۹۸
 4. و … ؟؟

رفع محرومیت کنکور 98

برای لغو محرومیت از کنکور سراسری ۹۸ باید چیکار کنیم؟

محرومیت از کنکور طی سالهای اخیر باعث شده است که داوطلبان و متقاضیان زیادی از پذیرش در حالت روزانه و بدون پرداخت هزینه بازبمانند.. در کنکور سال ۹۶-۹۷ تعداد زیادی از دوستان با انتخاب رشته خود و قبولی در رشته غیر معمول از دیدگاه دانشجویان باعث شد گزینه ایی تحت عنوان اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور ۹۷ و رفع محرومیت کنکور ۹۸ را به سامانه اضافه کرده تا داوطلبان بتوانند اشتباه خود را جبران کرده و از کنکور سل بعد محروم نشوند.

هزینه درخواست لغو محرومیت کنکور ۹۸

با توجه به اینکه درخواست تعداد زیادی را در سیستم سنجش برای لغو محرومیت ثبت کردیم و خوشبختانه نسبت به اعتراض داده شده و برای لغو محرومیت کنکور پیگیری های لازم انجام شد و داوطلبان کنکور سال ۹۷ را بدون هیچ گونه مشکلی داده و به حالت دوره روزانه مبنی بر دریافت پیامک از سازمان سنجش که می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ایی در کنکور سال ۹۸ شرکت نمایید.

مشاوره تحصیلی رفع محرومیت کنکور ۹۸ درخت دانش

لغو محرومیت از کنکور ۹۸ چگونه است؟ مشاوره تحصیلی درخت دانش در تمامی مراحل تنظیم درخواست و ثبت درخواست لغو محرومیت کنکور ۹۸ همراه شما عزیزان خواهد بود، برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوع لغو محرومیت کنکور ۹۸، ثبت اعتراض به نتایج انتخاب رشته ۹۸ می توانید با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید.

 

برای دریافت  اطلاعات بیشتر در زمینه های برنامه ریزی های درسی برای کنکور ۹۸،  انتقالی با کارنامه سبز، ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری، ثبت اعتراض به نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران و کارشناسان درخت دانش در تماس باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

1 نظر
 1. علیرضا says

  سلام
  من امسال کنکور دادم و توی یه رشته ی روزانه قبول شدم اما شدیدا از انتخاب رشته ام پشیمونم
  مهلت ارسال درخواست لغو محرومیت هم تموم شده.می خواستم ببینم هیچ راهی وجود نداره تا بتونم سال دیگه کنکور بدم و روزانه قبول بشم؟

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد