قیمت نیمکت انتظار آرایشگاهی

0

قیمت نیمکت انتظار آرایشگاهی

قیمت نیمکت انتظار آرایشگاهی : یکی از انواع لوازمی که در آرایشگاه ها و برای دکوراسیون داخلی آن ها اهمیت داشته و می بایست مورد توجه قرار گیرد نیمکت های آرایشگاهی است. این نیمکت ها که به نیمکت های انتظار نیز معروف هستند لازمه ی هر آرایشگاه بوده و برای نشستن مشتریان در آرایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. نیمکت های آرایشگاهی انواع بسیار زیادی دارند و بنابر سلیقه ی فرد مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت هر نوع از نیمکت ها متفاوت است که در ادامه به این بحث خواهیم پرداخت.

چه نوع نیمکت انتظاری برای آرایشگاه با توجه به قیمت مناسب است؟

همان طور که گفته شد تنوع در قیمت و شکل نیمکت های آرایشگاهی بسیار زیاد است. نوعی از نیمکت های آرایشگاهی هستند که به هم متصل بوده و دارای پایه های فلزی و یا پلاستیکی هستند. این صندلی ها برای محیط آرایشگاه چندان مورد پسند نیستند چرا که محیط آرایشگاه به صورتی است که باید از صندلی های لوکس برای آن استفاده نمود. این نیمکت ها معمولا در قیمت هایی بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰ تومان هستند.

نوع دیگری از نیمکت های آرایشگاهی وجود دارند که شبیه به نیمکت های اداری هستند  و برای محیط آرایشگاه مورد استفاده قرار می گیرند این نوع نیمکت ها به صورت چرمی و یا پلاستیکی می باشد که نوع چرمی آن بیشتر مورد پسند افراد است و از راحتی بیشتری برخوردار است. قیمت آن ها تقریبا با قیمت صندلی های نوع اول در یک ردیف است.

نوع سوم از نیمکت های آرایشگاهی که به آن ها مبل آرایشگاهی نیز گفته می شود شکل ظاهری به حالت مبل دارد . این نوع نیمکت ها برای آرایشگاه مناسب تر از دو نوع دیگر بوده و به صورت تک نفره و چند نفره وجود دارند. قیمت مبل های آرایشگاهی یا صندلی  انتظار آرایشگاهی در حدود ۲۰۰۰۰۰۰ و یا پایین تر بوده که نوع دست دوم آن ها نیز قیمت پایین تری دارند.

 

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد