سطل زباله پلاستیکی پدالی

0

سطل زباله پلاستیکی پدالی

سطل زباله پلاستیکی پدالی : یکی از انواع سطل های آشغال، سطل آشغال های پلاستیکی هستند که در انواع و طرح های گوناگونی وجود دارند. این نوع سطل ها به صورت پدالی و غیر پدالی در بازار وجود دارند. سطل زباله های پدالی اصولا از نظر بهداشتی بهتر و مناسب تر بوده و استفاده ی زیادی در موارد مختلف دارد. از سطل زباله های پدالی پلاستیکی در مکان های عمومی، اداره ها، درمانگاه ها و یا در منازل و سرویس های بهداشتی استفاده می گردد.

ویژگی سطل زباله های پدالی پلاستیکی

این نوع سطل زباله ها از سطل زباله های پدالی فلزی که از جنس استیل هستند کیفیت کم تری دارند اما در نوع خود می توانند بسیار مقاوم باشند. از جمله ویژگی های این نوع سطل آشغال می توان به موارد زیر اشاره نمود که نشان دهنده ی مزایای استفاده از این نوع سطل زباله است که شامل:

  • سطل آشغال های پدالی پلاستیکی از جنس پلاستیک فشرده شده هستند.
  • این نوع سطل زباله ها طوری طراحی می شوند که در برابر عوامل بیرونی همانند رطوبت، فشار ها، گرما و سرما مقاوم سازی می شوند.
  • پدالی که در قسمت تحتانی این سطل زباله تعبیه شده است با فشار کوچک پا باز شده و این ویژگی موجب می شود که دیگر نیازی به لمس کردن دست بر روی سطل زباله نمی باشد.
  • با فشردن پدال از طریق پا درب تا زاویه ی ۹۰ درجه و به صورت قائم باز می شود این امر موجب می شود تا تخلیه ی زباله از آن به راحتی صورت گیرد.

در حالت کلی سطل آشغال های پدالی پلاستیکی در منازل نیز به میزان زیادی و در اندازه های مختلف استفاده می شود به ویژه در سرویس های بهداشتی و یا در آشپزخانه ها بسیار پر کاربرد بوده و موجب می شود بوی بد زباله ها به محیط بیرونی درز پیدا نکند.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد