سطل زباله دو مخزنه

0

سطل زباله دو مخزنه

سطل زباله دو مخزنه : سطل آشغال های منازل معمولا در طرح ها و ابعاد گوناگونی ساخته می شوند. بسیاری از سطل زباله هایی که در منازل مورد استفاده قرار می گیرند حجم کمی از زباله را دارا هستند چرا که سطل زباله های بزرگ مدت زمان زیادی لازم دارند تا پر شوند از این رو مکانی برای رشد حشرات موذی فراهم کرده و حتی موجب ایجاد بوی نا مطبوع در فضای خانه و آشپزخانه می شود. از این رو لازم است سطل آشغال هایی که در منازل مورد استفاده قرار می گیرند حجم کمی را گرفته تا زباله ها مدت زمان طولانی در محیط و فضای خانه باقی نمانند.

سطل زباله دو مخزنه

سطل زباله های دو قلو

یکی از انواع رایج سطل های زباله که دارای ویژگی های فوق العاده ای است سطل زباله های دو قلو یا دو مخزن می باشد. این نوع سطل های زباله با توجه به کاربردی که دارند فضای کمی را اشغال خواهند کرد. سطل زباله های دو قلو دارای دو مخزن جداگانه برای زباله ها هستند که این امر موجب می شود بتوان اشغال های تر و خشک را از یک دیگر جدا نمود. همچنین محل قرار گیری این سطل زباله ها معمولا در درون کابینت بوده و می توان به راحتی آن ها را از دید افراد نیز دور نمود. از ویژگی های دیگر این سطل آشغال ها می توان به حجم آن ها اشاره کرد که با این که حجم مطلوبی از زباله ها را نگهداری می کند اما فضای زیادی را نیز اشغال نمی کند.

همچنین در قسمت فوقانی این سطل زباله ها ریل هایی به منظور جدا سازی و درب های آن تعبیه شده است. که این نوه ریل ها از نوع ریل های سفید و یا غلطکی می باشند. جنس سطل های دو قلو نیز از جنس پلاستیک فشرده بوده و همچنین از استحکام و استقامت بسیار بالایی برخوردار هستند.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد