سطل زباله اداری

سطل زباله اداری : سطل های آشغال انواع گوناگونی دارند و هر کدام از آن ها بنابر محیطی که قرار است در آن جایگیری شود اشکال و ویژگی های متفاوتی را دارا هستند. به طور مثال انواع خاصی از سطل آشغال ها بیشتر در  محیط خانه استفاده می شوند و انواع دیگری از آن ها در اداره ها و مکان های عمومی و یا حتی در سطح شهری از آن ها استفاده می شود. در ادامه به چند سطل زباله که در اداره ها و مکان های عمومی از ان ها استفاده می شود اشاره خواهیم کرد.

انواع سطل زباله هایی که در ادامه استفاده می شوند کدام ها هستند؟

سطل آشغال های روزنامه: معمولا به دلیل این که در اداره ها طیف وسیعی از کاغذ ها استفاده می شود سطل های زباله ی روزنامه استفاده ی بسیار زیادی دارا هستند. این نوع سطل زباله ها مخصوص زباله های خشک بوده و فاقد درب هستند که به شکل فلزی و پلاستیکی وجود دارند و شکل ساده ای نیز دارا هستند.

سطل آشغال های پدالی: از این سطل زباله ها یا در سالن اداره ها و یا در سرویس های بهداشتی آن ها استفاده می شود. شکل آن ها به صورتی است که دارای یک پدال برای فشردن پا به منظور باز شدن درب آن هستند و همچنین درب آن ها تا زاویه ی ۹۰ درجه معمولا باز خواهد شد.

سطل آشغال های سیگار: این نوع سطل آشغال ها استفاده ی زیادی در اداره ها دارند  شکل ظاهری این نوع سطل آشغال ها به صورت استوانه ای بوده که دارای یک بریدگی کوچک در قسمت فوقانی و جلویی سطل زباله برای انداختن زباله ها می باشد این نوع سطل از جنس استیل ساخته می شود.

سطل آشغال های بادبزنی: که معمولا به دو نوع پلاستیکی و فلزی ساخته می شود.  استفاده از آنها اصولا بهداشتی تر است چرا که درب با فشار کوچکی بدون لمس درب باز می شود.

 

 

مقاله قبلیویژگی سطل زباله خانگی
مقاله بعدیویژگی سطل زباله های اداری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید