برای استخدام وکیل ثبت شرکت این نکات را نادیده نگیرید : امروزه بسیاری از صاحبان مشاغل به دنبال ثبت شرکت خود هستند. فرایند ثبت شرکت شاید کار آسانی نباشد، اما دارای مزایای فراوانی خواهد بود. در این شرایط پیشنهاد ما استخدام وکیل ثبت شرکت خواهد بود. این کار به شما کمک می کند که این راه را به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن طی کنید.

برای استخدام وکیل ثبت شرکت این نکات را نادیده نگیرید

به گزارش مجله اینترنتی دکوکده : مسیر ثبت شرکت زمانی به بهترین حالت طی می شود که وکیل شما واجد شرایط باشد. اگر در انتخاب وکیل مناسب دقت لازم را نکنید، علاوه بر هزینه وقت خود را نیز هدر داده اید. در ادامه ما به شما ترفندهایی را نشان می دهیم که با اجرای این نکات در راستای استخدام وکیل برای انجام کارهای ثبتی شرکت به بهترین انتخاب دست یابید.

استخدام وکیل ثبت شرکت چه اهمیتی دارد؟

امروزه برای استخدام وکیل راه های زیادی وجود دارد. یکی از آن راه ها سایت هایی است که در این زمینه فعالیت دارند. سایت سعید شهبازی، وکیل پایه یک دادگستری در این زمینه یکی از بهترین سامانه ها برای انتخاب یک وکیل مجرب و حرفه ای است.

استخدام یک وکیل برای تمامی امور اداری و ثبت، امری ضروری و واجب است. حال برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که یک وکیل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ در ادامه با ما همراه باشید که به جواب سوالتان برسید.

وکیل پایه یک دادگستری چقدر اهمیت دارد؟

همه افراد با نام وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری آشنا هستند اما نکته ای که باید در استخدام وکیل ثبت شرکت توجه شود، در این است که وکیلی انتخاب کنید که در ادامه راه به بن بست نخورید. این امر مستلزم این است که وکیل مرتبط از اطلاعات لازم در زمینه های ثبت شرکت ها و مسائل حقوقی آگاه باشد

هنگام استخدام وکیل ثبت شرکت توجه داشته باشید که وکیل پایه دو دادگستری اختیارات محدودی دارد و در برخی پرونده های کیفری اجازه فعالیت دارد. به طور کل حوزه فعالیت این دسته وکلا بسیار محدود است و تحت قوانین و ضوابط خاصی اجازه فعالیت دارند.

وکیل پایه یک دادگستری توانایی این را دارد که در تمامی زمینه های ممکن کیفری و کیفی، فعالیت داشته باشد. یک وکیل پایه یک دادگستری در زمینه ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت و در ‌بسیاری از این قبیل موارد اجازه فعالیت دارد.

اگر به صورت کلی‌تر بخواهیم نگاه کنیم، وکلای پایه یک دادگستری نسبت به وکلای پایه دو در حوزه کاری خود دارای محدودیت هستند.

بسیاری از کسانی که قصد استخدام وکیل برای ثبت شرکت دارند، از بسیاری جزییات اطلاع کافی ندارند و با یک انتخاب نادرست امکان دارد که در ادامه راه با مشکلات جدی مواجه شوند.

شما لایق بهترین ها هستید

همه شما لیاقت این را دارید که از بهترین وکیل های عالی رتبه کشور استفاده کنید. قصد ما در این مطلب کمک به شما برای انتخاب بهتر در این زمینه است. ویژگی های مهم یک وکیل مناسب در ادامه ذکر خواهد شد.

  • وکیل ثبت شرکت باید فردی قابل اطمینان باشد؛
  • وکیل مناسب باید به تمامی امور قانونی و اداری تسلط کامل داشته باشد؛
  • شخصی باشد که به عقاید مذهبی و مملکتی جمهوری اسلامی ایران پایبند باشد؛
  • به محدوده اختیاری که تعیین شده است متعهد باشد و در آن زمینه فعالیت کند؛
  • در امورات ثبتی پایبند و دلسوز باشد و برای گرفتن نتیجه مثبت تمام تلاش خود را بکند؛
  • یک وکیل مناسب باید دارای تجربه و مهارت کافی باشد؛
  • باید در کوتاه ترین زمان ممکن امور ثبتی شرکت را انجام دهد؛
  • زمانی یک وکیل ارزشمند است که با هزینه ای معقول با کمترین مبالغ واریزی ثبت شما را انجام دهد؛
  • انضباط از صفات بارز یک وکیل مناسب دادگستری است؛
  • ویژگی یک وکیل در این است که حقایق را با پیگیری تمام دنبال کند.

در ادامه به اهمیت برخی موارد می پردازیم که ابهاماتی در راستای استخدام وکیل ثبت شرکت وجود نداشته باشد.

استخدام وکیل به چه قیمت؟

بسیاری از افراد به دنبال این هستند که در راستای استخدام وکیل ثبت شرکت کمترین هزینه را بکنند؛ اما از وکیل خوبی بهره مند نمی شوید؛ چراکه وکلای پایه دو دادگستری به دلیل آن که توانایی کمتری در انجام امور دارند، هزینه کمتری می گیرند. به همین دلیل به این نکته مهم توجه فراوانی کنید.

وکلای پایه یک دادگستری فعالیت بسیار بالایی دارند و در تمامی امور کمک رسان شما خواهند بود، در همین راستا امکان دارد که هزینه بیشتری متقبل شوید اما از خدمات فوق العاده بالایی بهره مند خواهید شد.

یکی از مسائلی که باید به آن توجه شود این است که به سراغ وکلای با تجربه بروید. وکیل هایی که تجربه زیادی دارند، در امور اداری با افراد زیادی در ارتباط هستند. این ارتباطات چه فایده ای براش شما خواهند داشت؟ با شناختی که کارمندان و افراد از وکیل شما دارند، دیگر در درستی کار شما شکی باقی نمی ماند. تمامی این مسائل سبب تسریع ثبت شرکت شما خواهد شد.

کلام آخر

یکی از مهمترین اصول شروع یک تجارت، ثبت آن شرکت است. امور اداری ثبت شرکت کار آسانی نخواهد بود و منوط به این است که در این زمینه اطلاعات کافی و وافی داشته باشید. بسیاری از افراد به دنبال استخدام وکیل ثبت شرکت هستند. اگر در انتخاب یک وکیل مناسب دقت نشود، شاید مشکلاتی در ادامه راه پدید آید.

سایت سعید شهبازی، وکیل پایه یک دادگستری به شما کمک می کند که در سریع ترین زمان برای ثبت شرکت اقدام کنید. سعید شهبازی با تجربه و تبحری که در این زمینه دارد، در راستای ثبت شرکت به شما کمک های مفیدی خواهد کرد.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید