مهدوی وکیل شرکت نفت : امروزه تمامی شرکت های معتبر و با اصالت دارای وکیل یا وکلایی هستند که کارهای حقوقی، قضایی و امور مربوط به قراردادهای آن ها را تنظیم و ثبت می کنند. شرکت نفت یکی از گسترده ترین و معتبرترین شرکت ها در کشور ما است.

مهدوی وکیل شرکت نفت

به گزارش اینترنتی مجله دکوکده : کارکنان این شرکت وظایف و مسئولیت های خطیری بر عهده داشته اند و با عنایت به اینکه درآمدهای نفتی بخش و سهم زیادی در تعیین بودجه کشور ما دارد، مسئولیت ها و شرح وظایف با اهمیتی بر عهده کارکنان این سازمان قرار گرفته است که گاه ممکن است قصور یا اهمالی در انجام آن وظایف رخ دهد و برای رفع آن مشکلات نیاز به مشاوره و یاری جویی از یک وکیل ماهر و متخصص کاملا حس شود.

ما در این مقاله قصد داریم که شما را با مزیت های وکیل شرکت ها همچنین وظایف آن ها در شرکت و اقداماتی که انجام می دهند آشنا سازیم.

لازم به ذکر است که شما عزیزان این فرصت را دارید تا برای استخدام مهدوی وکیل شرکت نفت و همینطور بهترین وکیل های شرکت در تمامی نقاط ایران و دریافت مشاوره حقوقی در این خصوص به سایت سعید شهبازی وکیل پایه یک دادگستری مراجعه کنید و با متخصصان ما تماس حاصل نمایید. لطفا در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

وکیل شرکت کیست؟

وکیل شرکت کسی است که بر مسائل حقوقی گوناگونی که با شرکت ها در تعامل است، اشراف و آگاهی همه جانبه دارد؛ همچنین با قوانین و مصوبه های مختلفی همچون قانون تجارت، لایحه های اصلاحی شرکت های سهامی و قوانین مربوطه دیگر آشنا است.

وکیل شرکت علاوه بر علم بالا در این موضوعات لازم است تجربیات کارکردی مناسب و موفقی نیز در زمینه فعالیت های حقوقی داشته باشد؛ علاوه بر این موارد باید متعهد، امانت دار و کاردان به شمار برود.

به شما عزیزان توصیه می شود که به منظور جلوگیری از خسارت های مختلف و پیشگیری از مشکلات قانونی شرکت ها اهمیت و ضرورت به کارگیری وکیل های شرکت را درک کنید و از استخدام آن ها استفاده و بهره مناسب ببرید.

تخصص لازم مهدوی وکیل شرکت نفت و وکلای دیگر

یک وکیل متخصص در خصوص امور حقوقی شرکت ها قابلیت ها و توانایی هایی متفاوت از وکلای اشخاص حقیقی را دارا است و ضرورت دارد که در موضوعاتی همچون موارد زیر تخصص و تجربه بالای علمی و کاربردی داشته باشد و به سادگی از عهده آن ها برآید:

 1. تنظیم و عقد قراردادهای شرکت
 2. رسیدگی به امور مالکیت فکری و معنوی شرکت
 3. رسیدگی به امور ثبتی
 4. رسیدگی به امور بیمه، مالیات و دارایی
 5. رسیدگی به امور گمرکی، تجارت و بازرگانی
 6. رسیدگی به روابط کارکنان و شرکا با شرکت
 7. رسیدگی و پیگیری دعاوی له و علیه شرکت
 8. و سایر موضوعات مرتبط با شرکت

شرکت های مختلف در طول حیات با موضوعات گوناگون و متنوع حقوقی در ارتباط هستند که شناخت و تسلط کامل بر این موضوعات تنها در تخصص وکلای تخصصی شرکت همچون مهدوی وکیل شرکت نفت قرار دارد. بهتر است شرکت ها در زمان آغاز و شروع همکاری با وکلای متخصص خود این مهارت ها را در نظر بگیرند.

تنظیم قراردادهای شرکت

یکی از تخصصی ترین و در عین حال اساسی ترین مسائل حقوقی که متاسفانه اکثر شرکت های تجاری و غیر تجاری به آن عنایت و توجه کافی نمی کنند، تنظیم و عقد دقیق و اصولی یک قرارداد است. از عقد قرارداد بین شرکت و کارمند شرکت که در واقع یک قرارداد درونی و داخل شرکتی است، تا قراردادی مهم و اساسی تجاری میان شرکت و اشخاص حقیقی یا حقوقی خارج از شرکت گرفته می شود.

رعایت اصول، نکات جزئی و دقیق حقوقی اهمیت بسیار زیادی دارد و در جلوگیری از مشکلات و مسائل احتمالی بعدی بسیار حائز اهمیت است.

به همین دلیل همکاری با وکیلی کاردان و آگاه در این زمینه بسیار موثر و بلکه ضروری و حیاتی است. در حال حاضر به کار گیری وکلای متخصص و کارکشته در شرکت های بزرگ و موفق یکی از اساسی ترین اصول پیشرفت و موفقیت این شرکت ها قلمداد می شود و این موضوع تبدیل به عنوان اصلی ضروری برای پیشرفت پذیرفته شده است.

اهمیت و ضرورت تنظیم صحیح قرارداد

مهدوی وکیل شرکت نفت معتقد است که تنظیم صحیح یک قرارداد در مقابل یک درمان پر هزینه و رفع مشکلات آتی به عنوان عاملی پیشگیرانه با صرف هزینه ای ناچیز قلمداد می شود؛ چرا که در صورت ایجاد مشکلات حقوقی و قضایی ناشی از قراردادی ناقص، نادرست و ناکارآمد هزینه هایی که به شرکت تحمیل می شوند بسیار بالا و در بعضی موارد غیر قابل جبران و بازگشت هستند.

موارد بسیار زیادی وجود دارد که به علت تنظیم غیر اصولی و نامناسب یک قرارداد منجر به وجود آسیب ها و خسارات مالی بسیار زیادی به شرکت ها شده است. در اهمیت تنظیم و عقد قرارداد به وسیله وکلایی خبره و کاردان مهدوی وکیل شرکت نفت یکی از گزینه های مناسب برای شرکت شما محسوب می شود.

۶ خصوصیت گزینش وکیلی عالی و مناسب در خصوص امور حقوقی شرکت

لازم است وکلایی که برای شرکت خود انتخاب می کنید، مشخصات و ویژگی های زیر را دارا باشند:

 1. یکی از مشخصات و خلقیات شخصیتی یک وکیل خوب امانت داری است؛ در واقع وکیل محرم و امین اسرار و اسناد شرکت و هیات مدیره است.
 2. وکیل متخصص این تعهد اخلاقی حرفه ای را بر دوش دارد که مطالب غلوآمیز و غیر ممکن را بیان نکند.
 3. وکیل خوب لازم است که موکل خود را از انتخاب بیراهه باز دارد و همواره او را به سمت راه صحیح و درست راهنمایی کند.
 4. از خصوصیات و ویژگی های اساسی وکیل مناسب در برابر موکل ارائه ساده ترین توضیحات از مسائل حقوقی برای موکل خود است.
 5. یک وکیل خوب باید از جزئیات، اطلاعات و دانش حقوقی ضروری برخوردار است و آگاهی تغییرات به روز مسائل حقوقی، قضایی و امور مربوط به شرکت را دارد
 6. وکیل متخصص باید همواره سود و منفعت شرکت را در نظر بگیرد و از انجام اقدامات آسیب زا به نام و برند شرکت بپرهیزد.

سخن آخر

وکیل ثبت شرکت وظایف و ویژگی های مختلفی دارد که ملزم به رعایت همه جانبه آن ها در امور مربوط به شرکت است. ما در این مقاله با توضیحاتی مختصر به بیان و ذکر آن ها پرداختیم. مهدوی وکیل شرکت نفت یکی از وکلای متخصص، کارکشته و با اخلاق در زمینه فعالیت ها و کارهای حقوقی شرکت شما است که ما او را به شما معرفی می کنیم.

شما عزیزان این فرصت را دارید تا به منظور کسب اطلاعات بیشتر و گزینش وکیل شرکت همراه با دریافت مشاوره به سایت سعید شهبازی وکیل پایه یک دادگستری مراجعه کنید و با متخصصان ما در این زمینه تماس حاصل نمایید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید