مدل میز ناهار خوری کلاسیک یکی از پر طرفدار ترین مدل ها است زیرا طرح های به کار رفته در مدل میز ناهار خوری کلاسیک بسیار چشم نواز هستند

مدل میز ناهار خوری کلاسیک

اگر تا به حال برای خرید میز ناهار خوری به بازار رفته باشید، احتمالا مدل های مختلفی از میز های ناهار خوری را مشاهده کرده اید. یکی از پرطرفدار ترین مدل ها، مدل میز ناهار خوری کلاسیک است. این نوع از میز ناهار خوری ها از سالیان قبل نیز وجود داشته است اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، انواع مدل میز ناهار خوری کلاسیک و با کیفیت طراحی و تولید شده است.

به منظور انتخاب یک میز ناهار خوری مناسب باید به طراحی آشپزخانه نیز توجه نمود. اگر به دنبال خرید مدل میز ناهار خوری کلاسیک هستید بهتر آشپزخانه خود را نیز به سبک کلاسیک طراحی کنید تا هماهنگی بهتری با میز ناهار خوری ایجاد شود. در ادامه مقاله به راهنمای خرید مدل میز ناهار خوری کلاسیک و همچنین نوع طراحی آن ها پرداخته می شود.

مدل میز ناهار خوری کلاسیک چه ویژگی هایی دارد؟

میز های ناهار خوری که در سبک های کلاسیک و سلطنتی ساخته شده اند، بسیار چشم نواز هستند و یک محیط آرامش بخش را برای صرف غذا در کنار خانواده فراهم می کنند. مهم ترین ویژگی میز ناهار خوری های کلاسیک، استفاده از چوب های تراشیده و ظریف کاری شده است که هر چه چوب ها با دقت بیشتری تراش خورده باشند، کیفیت میز ناهار خوری بالاتر است.

به منظور ساخت انواع مدل میز ناهار خوری کلاسیک از چوب درختان گردو و افرا و انواع چوب های طبیعی مرسوم استفاده می شود. از دیگر ویژگی های میز ناهار خوری کلاسیک می توان به براق بودن اجزای آن اشاره کرد. این براق بودن باعث ایجاد فضای شیک و مجلل می شود که بسیار منحصر بفرد است. میز ناهار خوری های کلاسیک را معمولا به شکل مستطیل می سازند که باعث القای حس منظم بودن می شود. در برخی از طراحی ها، برای میز ناهار خوری های کلاسیک روکش های چرم استفاده می کنند.

این روکش چرمی در کنار چوب باعث ایجاد ظاهری فوق العاده شیک می شود که در صورتی روکش ها با دقت انجام شود، می تواند بسیار چشم نواز باشد. از دلایل پرفروش بودن این سبک از میزهای ناهار خوری این است که هیچ گاه قدیمی و کهنه نمی شوند. در واقع استفاده از چوب های طبیعی همواره جزو طراحی داخلی و آشپزخانه بوده است.

رنگ؛ مهم ترین شاخصه ی میز ناهار خوری کلاسیک

اگر بخواهید یک میز ناهار خوری کلاسیک را بشناسید بهتر است به رنگ آن توجه کنید. رنگ طلایی به عنوان رنگ اصلی در میز ناهار خوری های کلاسیک شناخته می شود که باعث ایجاد حس اشرافی شده و بسیار زیبا است.

البته باید توجه داشت که استفاده بیش از حد از رنگ طلایی باعث دلزدگی شده و مهمانان را اذیت می کند بنابراین پیشنهاد می شود در کنار رنگ طلایی از رنگ های کرم یا سفید نیز استفاده شود تا هماهنگی بین رنگ ها مانع از خسته شدن چشم شود.

از دیگر رنگ هایی که می تواند در انواع مدل میز ناهار خوری کلاسیک استفاده شود، رنگ قرمز است. ترکیب رنگ طلایی و قرمز می تواند برای ایجاد فضایی مفرح تر مناسب باشد. با در نظر گرفتن این عوامل، با خرید اینترنتی مدل میز ناهار خوری کلاسیک می توانید تجربه داشتن یک فضای شیک و مجلل را با هزینه ای معقول داشته باشید.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک مدل میز ناهار خوری کلاسیک مراجعه کنید.

مقاله قبلیمیز ناهارخوری با نیمکت
مقاله بعدیمدل میز ناهار خوری سلطنتی

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید