طراحی سایت حمل و نقل به این شرکت ها کمک می کند تا با مشتریان خود ارتباط بهتری برقرار کنند. در طراحی سایت باید موارد بسیاری را در نظر گرفت.

همه چیز درباره طراحی سایت حمل و نقل

طراحی سایت حمل و نقل برای شرکت هایی که می خواهند به صورت بین المللی وارد کار حمل و نقل کالا و تجارت شوند یک مورد حیاتی است. امروزه حمل و نقل کالا نسبت به گذشته تغییر و تحولات بسیاری را سپری کرده است. واردات و صادرات به طور مستمر بین کشورهای متفاوت دنیا در حال انجام است و گستردگی زیادی دارد.

طراحی سایت حمل و نقل به شرکت هایی که در کار صادرات و واردات فعالیت می کنند به آن ها کمک می کند تا حوزه فعالیت خود را گسترش دهند و با شرکت های حمل و نقل خارجی و داخلی وارد رقابتی سخت و پرفشار شوند. در این مقاله قصد داریم درباره اهمیت طراحی سایت حمل و نقل، نکات مهم این کار و بخش های مهم این سایت ها صحبت و گفت و گو کنیم.

اهمیت طراحی سایت حمل و نقل

کشور ایران همیشه یکی از شریان های اصلی ترانزیت کالا در دنیا بوده است. این موضوع را می توان با بررسی جاده ابریشم که یکی از بزرگترین خطوط تجارتی دنیا در گذشته های دور بوده است نیز متوجه شد.

امروزه اما دنیای تجارت و کسب و کار به کلی تغییر کرده است. به گونه ای که واردات و صادرات کالا به طور گسترده تری بین کشورهای مختلف جهان انجام می گیرد. در این بین شرکت های حمل و نقل بسیاری هم هستند که به خاطر همین گستردگی در این حوزه فعالیت می کنند. پس اگر شما نیز صاحب یک شرکت حمل و نقل و ترانزیت کالا هستید برای رقابت در این بازار در درجه اول نیاز به تبلیغات دارید.

طراحی سایت برای شرکت شما یکی از بهینه ترین راه های تبلیغاتی به حساب می آید. طراحی سایت به شما کمک می کند تا از طریق اینترنت و تولید محتوای مرتبط سایت خودتان را به تاجرین و مشتریان خود بشناسانید و خدمات خود را به آنها معرفی کنید. این موضوع باعث می شود که به سادگی و با صرف هزینه ای کم بهترین تبلیغات را برای شرکت خود داشته باشید.

نکته دیگری که در اهمیت طراحی سایت حمل و نقل می توان برشمرد افزایش و بهبود ارتباط با مشتریان است. با در نظر گرفتن بخش های مشخص می توانید به راحتی ثبت سفارش کنید، سؤالات متداول مشتریان خود را پاسخ دهید و با آن ها ارتباط بهتری برقرار کنید.

خدمات ارائه شده در سایت حمل و نقل

وقتی قصد طراحی سایت داریم باید چه مواردی را لحاظ کنیم؟ این سؤالی است که در اینجا مطرح می شود. در طراحی سایت می توان موارد بسیاری را لحاظ کرد. برای اینکه بهتر متوجه این بخش ها شویم به طور مختصر درباره هر بخش توضیحاتی ارائه خواهیم کرد.

  • وبلاگ سایت: از طریق بخش وبلاگ می توانید محتواهای مرتبط با حمل و نقل تولید کرده و کاربران فضای مجازی را به سایت خود بکشانید و به مرور آن ها را به مشتریان خود تبدیل کنید. بازدیدکنندگان سایت شما در حقیقت مشتریان بالقوه شما نیز به حساب می آیند. مشتریانی که می توانند با کمی هوشمندی بالفعل شوند.
  • پرسش های متداول: در صنعت حمل و نقل طبیعتاً پرسش های بسیاری مطرح است که اغلب مشتریان به دنبال پاسخ آن ها می گردند. با قرار دادن آن بخش در سایت و در نظر گرفتن بخشی برای پرسش و پاسخ می توانید رابطه بهتری با مشتریان خود داشته باشید.
  • سیستم ثبت سفارش: با راه اندازی یک پورتال ثبت سفارش در طراحی سایت می توانید کاری کنید که مشتریان شما در طور بیست و چهار ساعت روز بتوانند سفارشات خود را ثبت کنند. این بخش از حیاتی ترین بخش های سایت است.
  • معرفی خدمات: معرفی خدمات ارائه شده به وسیله شما از طریق طراحی سایت می تواند اعتماد مخاطبین و مشتریان شما را نیز افزایش داده و آن ها را با خدمات ارائه شده توسط شما آشنا سازد.

حمل و نقل آنلاین

اگر کمی با اینترنت سروکار داشته باشید متوجه شده اید که امروز جایی باقی نمانده که اینترنت در آن سرک نکشیده باشد. تقریباً در همه حوزه ها رنگ فضای مجازی و حضور اینترنت را می توانید احساس کنید. با طراحی سایت می توان وارد حوزه حمل و نقل آنلاین نیز شد و از فضای مجازی برای بهبود خدمات حمل و نقل نیز استفاده کرد.

اگر این طراحی به شکل مشخصی انجام گرفته باشد و خدمات مشخصی در آن ارائه شده باشد، شرکت های واردات و صادرات کالا با استفاده از این سایت طراحی شده می توانند سفارشات خود را راحت تر پیگیری نمایند. این کار باعث بهبود یافتن فضای کسب و کار این شرکت ها و ارتباط بهتر آن ها با شرکت های حمل و نقلی می شود. یک ارتباط دو طرفه که هم به سود شرکت های حمل و نقل است و هم به سود تاجران. (تصویر۳)

طراحی سایت حمل و نقل

اگر به فکر طراحی سایت  افتاده اید و می خواهید برای شرکت حمل و نقل خود یک سایت طراحی نمایید، ما می توانیم به شما در این مسیر کمک کنیم. شرکت ما با ارائه خدمات مشخص و با استفاده از طراحان با تجربه و دانش بالا می تواند سایتی مفید و مناسب را برای شما طراحی کند. هدف ما طراحی سایت ارزان قیمت در کنار بهترین خدمات ممکن است.

مقاله قبلیطراحی سایت خرید و فروش
مقاله بعدیطراحی سایت حراجی آنلاین

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید