صندلی ناهار خوری گرد

صندلی ناهار خوری گرد زینت بخش محیط های کوچک و کم مساحت می باشد. صندلی ناهار خوری گرد، برای مکان های مختلف انتخاب قابل قبولی به شمار می رود. این مدل صندلی ناهار خوری ضمن قرار گرفتن در همه فضاها، با هر سبک دکوراسیون هماهنگی و تناسب لازم را برقرار می کند.

یکی از معیارهای مورد توجه برای خرید صندلی ناهار خوری مدل گرد، اشغال فضای کم و محدود آن می باشد. این ویژگی استفاده از این مدل صندلی را در فضاهای کم مساحت و دارای محدودیت جا به نحو مطلوب و شایسته مقدور می سازد. ناهار خوری گرد به سبب طراحی منحصر به فرد، قابلیت قرارگیری تعداد بیشتری صندلی را در کنار خود به راحتی میسر می سازد. انعطاف پذیری مناسب این محصول قابلیت کاربری و استفاده از صندلی را در محیط های کم مساحت و دارای اتاق های کوچک افزایش می دهد. به منظور برخورداری از دکوراسیون و دیزاین منحصر به فرد و خاص، انجام دادن کارهای سخت و دشوار نیاز نمی باشد، بلکه به راحتی و با خریدن صندلی ناهار خوری گرد می توان جذابیت و جلوه خاص را در فضای دکوراسیون داخلی منزل حکمفرما نمود.

در این زمینه لازم است که همخوانی رنگ و طرح صندلی با فضای چیدمان برقرار باشد. این مدل صندلی ناهار خوری در محیط های کوچک و با بهینه سازی فضا، ظرفیت بیشتری از محیط را در اختیار کاربر قرار می دهد. صندلی ناهار خوری گرد، با سبک طراحی ویژه خود، به سادگی افراد را دور یک میز گرد می آورد. به همین جهت ضمن ایجاد فضای صمیمی و دوستانه، برای برگزاری مهمانی های کوچک و کم جمعیت، انتخاب قابل قبول و هوشمندانه ‌ای به شمار می رود. این مدل صندلی ناهار خوری در شکل و طرح های متفاوت و مختلف در بازار وجود دارد. طراحی این محصول متناسب با سلیقه ها و نظرهای گوناگون صورت گرفته است.

آپارتمان های کوچک، برای تکمیل فضای دکوراسیون و ایجاد جلوه بصری می ‌توانند به نحو مطلوب از وجود صندلی ناهار خوری گرد نهایت استفاده را ببرند. همچنین این نمونه ناهار خوری به علت جمع و جور بردن، می تواند انتخاب مفید و تاثیر گذاری برای زوج های جوان و خانواده های کم جمعیت به حساب آید. با عرضه این مدل صندلی ناهار خوری، محیط های کوچک و کم مساحت نیز استفاده از صندلی ناهارخوری را به خوبی تجربه می کنند. با حضور صندلی ناهار خوری مدل گرد در دکوراسیون منزل، دیگر نگرانی و دغدغه، بابت محدودیت فضا احساس نخواهد شد.

صندلی ناهار خوری گرد و ویژگی های مهم آن

قسمت نشیمنگاه و اسکلت صندلی ناهار خوری گرد، از کیفیت و دوام قابل قبولی بهره می برد. نشیمنگاه صندلی به علت فوم مناسب بکار رفته در ساختار آن، احساس راحتی و آرامش را با خود به ارمغان می آورد. همچنین نشیمنگاه این مدل ناهار خوری از نرمی و انعطاف پذیری بسیار مطلوبی برخوردار می باشد و هیچ گونه فرو رفتگی در سطح بافت آن وجود ندارد. حفظ تعادل این محصول با استفاده از پایه های نگهدارنده و مقاوم به راحتی برقرار می شود، که این امر در تامین امنیت و سلامت کاربر از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

ارتفاع صندلی نیز بر حسب اندازه های استاندارد موجود در مدل های معمولی ناهارخوری در نظر گرفته شده است. محل قرارگیری پاها  نیز در صندلی ناهار خوری گرد به صورت ویژه رعایت شده است. طراحی صندلی بر اساس اصول ارگونومی بدن و متناسب با وضعیت فیزیکی افراد انجام گرفته است. اصول ارگونومی با حفظ و تامین سلامت فرد، از رابطه تنگاتنگ و عمیقی برخوردار می باشد. بر همین اساس، از سلامت ستون فقرات و ناحیه کمر محافظت می گردد.

میزان راحتی صندلی ناهارخوری در اثر استفاده طولانی مدت، هیچگونه احساس خستگی را در کاربر ایجاد نمی سازد. پشتی نرم و منعطف صندلی در هنگام تکیه دادن به آن، آرامش و راحتی را به وجود فرد منتقل می کند. از برندهای تولید کننده صندلی ناهار خوری گرد می توان شرکت های نیلپر، نوین آرا، جهانتاب، هوگر و نیک آذین به عنوان نمونه نام برد.

نکات کلیدی و مهم برای خرید صندلی ناهار خوری

در هنگام خرید صندلی ناهار خوری گرد، باید به کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تار و پود صندلی دقت و توجه نمود. به دلیل اینکه صندلی ناهارخوری برای سالیان سال قابلیت استفاده را دارد، مرغوبیت متریال بکار رفته در آن، افزایش طول عمر و استحکام محصول را در پی خواهد داشت. پایه های صندلی به عنوان یکی از اجزای نگهدارنده و حائز اهمیت آن، علاوه بر کیفیت و دوام مناسب، باید از هرگونه مشکلی مانند ترک خوردگی و شکستگی به دور باشد.

با نشستن و قرار گرفتن بر روی صندلی ناهار خوری گرد، می توان میزان راحتی و استاندارد بودن آن را مورد سنجش قرار داد. همچنین با لمس نمودن قسمت نشیمنگاه صندلی می توان از نرمی و انعطاف پذیری مناسب آن مطمئن شد. اسکلت و بدنه صندلی ناهارخوری نیز باید با دقت و تیزبینی مورد بررسی قرار گیرد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک صندلی ناهار خوری گرد مراجعه کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید