خرید صندلی ناهارخوری چوبی برای دکوراسیون آشپزخانه یک امر بسیار مهم است و شما می توانید متناسب با بودجه خودتان، هر نوع صندلی ناهارخوری چوبی را خریداری کنید.

البته سلیقه هر خانواده ای نسبت به سایر خانواده ها متفاوت است و در ضمن بودجه نیز در زمینه خرید نیز می تواند تعیین کنند باشد.

خرید صندلی ناهارخوری چوبی

امروزه شما می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین خرید صندلی ناهارخوری چوبی را انجام دهید و شما می توانید متناسب با رنگ سایر مبلمان آشپزخانه، صندلی ناهارخوری چوبی را خریداری کنید.

نحوه انتخاب میز غذاخوری و خرید صندلی ناهارخوری چوبی متناسب با فضا و سبک زندگی

بهترین میز غذاخوری و صندلی ناهارخوری چوبی باید با بودجه شما متناسب باشد. باید با فضای زندگی و سبک زندگی شما تناسب داشته باشد. حتی در این چنین شرایطی می توانید حداقل ۵ تا ۱۰ میز را برای خانه خود انتخاب کرده و خریداری کنید.

شما می توانید برای ۵ سال اول زندگی خود، میزی را انتخاب کرده و با خرید میز جدید و صندلی ناهارخوری چوبی آن ها را در جاهای دیگری استفاده کنید. یک میز غذاخوری و صندلی ناهارخوری چوبی باید محکم و سبک باشد ، طوری که بتوانید در جاهای دیگری از منزل خود آن ها را استفاده کنید.

در این مقاله ما به شما در زمینه نحوه خرید صندلی ناهارخوری چوبی و میز غذاخوری راهنمایی لازم را ارائه می کنیم. امید است که بتوانید از آن به نحو کامل استفاده کنید.

اندازه

میز ناهار خوری شما باید در آشپزخانه باشد. اما یک میز ناهار خوری یک مبلمان فریبنده است و شما نیز باید فضای اطراف آن را حساب کنید.

برای تجسم چگونگی شکل گیری یک مبلمان بزرگ تر در اتاق خود، زمان را برای جلوگیری از طول و عرض روی زمین (مانند نوار رنگی نقاش) و همچنین ارتفاع میز را انتخاب کنید.

علاوه بر میز، شما ۳ پا از اتاق در همه طرف ها به عنوان فضای خالی داشته باشید و بیشتر بهتر است – راحت در صندلی نشسته و در اطراف فضای حرکت کنید. پس آیا ناهارخوری شما بخشی از یک فضای چندگانه (مانند یک اتاق بزرگ است که شما آن را به اتاق نشیمن و ناهارخوری تقسیم می کنید) یا شما یک اتاق غذاخوری جداگانه دارید، با اندازه گیری طول و عرض فضا که می توانید آن را به میز ناهار خوری اختصاص دهید سپس از این دو اندازه گیری حدود ۱ متر را به دست آورید تا طول و عرض میز ناهارخوری مورد نظر را بدست آورید.

میز و خرید صندلی ناهارخوری چوبی

بعدا، در مورد چگونگی استفاده از میز فکر کنید و تعداد افراد نشسته کنار میز را محاسبه کنید. ، هر جایی که میز نیاز به ۵۵ تا ۵۷ سانتی متر فضا دارد را محاسبه نمایید و صندلی های بزرگتر به فضای بزرگتری نیاز دارند.

جدول محاسبه

تعداد نفرات اندازه میز
۱-۲ نفر ۷۶- ۹۱ سانتی متر میز مدور یا مربع
۴ نفر ۹۱- ۱۲۱ سانتی متر مدور یا مربع
۶ نفر ۱۵۲سانتی متر برای میز مدور یا مربع

۱۸۲ سانتی متر برای میز مستطیل یا بیضی

۸ نفر ۱۸۲ سانتی متر برای میز مدور یا مربع

۲۴۳ سانتی متر برای میز مستطیل یا بیضی

۱۰ نفر ۳۰۴سانتی متر میز مستطیل شکل

میز مربع یا بیضی شکل توصیه نمی شود

تاثیر بصری میز و خرید صندلی ناهارخوری چوبی

متوجه شدم که وزن بصری یک مبلمان واقعا می تواند بر احساسات تاثیر بگذارد. ممکن است از لحاظ فنی درست باشد، اما اگر یک مبلمان تیره یا بزرگ باشد یا خیلی نزدیک به مبلمان دیگر باشد، به نظر می رسد باید بزرگ انتخاب شود

برای تجسم چگونگی شکل گیری یک مبلمان بزرگتر در اتاق خود، زمان را برای جلوگیری از طول و عرض روی زمین (مانند نوار رنگی هنرمند) و همچنین ارتفاع جدول را انتخاب کنید .

معمولا روی گوشه های نوار با نوار اندازه گیری ایستاده و سپس سعی کنید در آن فضا با مبلمان مشابه اندازه (مانند دو صندلی) را پر کنید، بعد از آن یک گام به عقب بر می گردید تا احساس خود را بررسی کنید.

همچنین شما می توانید تصور کنید که دوستان شما روی نوار اندازه گیری ایستاده و به شما نگاه می کنند. اگر میز خود را به خاطر یک مبلمان در کنار اتاق نشیمن خود قرار نمی دهید در این صورت یک میز نازک تر و سبک تر را انتخاب کنید.

یک میز ناهارخوری یک مبلمان فریبنده است و شما باید فضای اطراف آن را حساب کنید.

اگر فضای شما تنگ است باید به روش های فکر کنید که بتوانید فضای زیادی را برای مبلمان خود ایجاد کنید. بنابراین می توانید متناسب با نیازها و تعداد افراد مهمان، میز و صندلی ناهارخوری چوبی خود را انتخاب کنید.

مهم ترین برندها برای خرید صندلی ناهارخوری چوبی 

از مهم ترین برندهای صندلی ناهارخوری چوبی می توان به پونه، ارغوان، ارکیده، آریز ، بومرنگ، پگاه، رز، کارن، روماک، شبنم، لیندا، ماهان، مان، یاس، ویدا، یاسمن، النا، دیانا، ماهور، نسترن، نسیم، نیلوفر، آوند و هیما اشاره کرد. با خرید نقدی صندلی ناهارخوری چوبی می توانید این برندها را در منزل خود تجربه کنید و خرید نقدی صندلی ناهارخوری چوبی بهترین روش برای برخورداری از صندلی های با کیفیت است.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک خرید صندلی ناهارخوری چوبی مراجعه کنید.

مقاله قبلیمیز ناهارخوری تبدیلی قیمت مناسب
مقاله بعدیصندلی ناهارخوری جهانتاب

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید