کمد های اداری کشویی

کمد های اداری کشویی : کمد های اداری یا فایل های اداری برای نگهداری پوشه ها و پرونده های اداری مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر به دنبال سر و سامان دادن به پوشه ها و پرونده های اداری خود بوده و نمی خواهید آن ها گم و یا پراکنده شوند کمد ها و فایل های اداری بهترین ابزار برای نگهداری این مدارک و پرونده ها هستند.

عده ای از افراد و کارمندان ممکن است در خانه ی خود نیز اتاقی برای کار داشته و علاوه بر محیط کار در منزل نیز مشغول به کار شوند از این رو وجود یک کمد برای این مواقع و مانع از پخش و پلا شدن پرونده ها ضروری است.

انواع کمد های اداری کشویی

کمد ها و فایل های اداری دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به مکانی که مورد استفاده قرار می گیرند انتخاب می شوند.

کمد های اداری شامل نوع افقی و عمودی هستند که هر یک ویژگی های مخصوص به خود را دارند.

کمد های اداری افقی به صورت افقی بوده و بر روی زمین نیز قرار می گیرند این کمد ها فضای بیشتری را اشغال می کنند و دیوار را تا حدودی می پوشانند.

یکی از خصوصیات خوب در این کمد ها داشتن فضای کافی برای نگهداری پرونده ها است. کمد ها و فایل های عمودی به شکل ایستاده بوده و بیشتر شامل طبقه هستند.

این کمد ها برای محیط های کوچک بهتر هستند چرا که فضای کمی را اشغال می کنند و همچنین حجم نگهداری پرونده در آن ها کم تر از نوع افقی است.

کمد های کشویی یکی از انواع فایل ها و کمد های اداری هستند. این نوع کمد ها استفاده ی فراوانی دارند.

و در بیشتر اداره ها از این نوع کمد استفاده می شود چرا که این کمد ها به صورت کشویی بوده و با باز نمودن کشو پرونده ها به صورت مرتب و بی دردسر در برابر شما قرار می گیرند.

شما عزیزان می توانید برای خرید محصولات موردنظرتان به لینک کمد های اداری کشویی مراجعه کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید