تخته پاک کن مغناطیسی

0

تخته پاک کن مغناطیسی

تخته پاک کن مغناطیسیامروزه با توجه به رواج تخته های وایت برد تخته پاک کن های فراوانی نیز برای این تخته ها ساخته شده است.

تخته پاک کن در واقع وسیله ای از جنس ابر و یا اسفنج و حتی نمد است که برای پاک سازی تخته های وایت برد از آن ها استفاده می شود.

تخته پاک کن ها در ابتدا فقط شامل یک تکه ابر و یا اسفنج بودند امروزه شکل های متداولی از این تخته پاک کن ها در بازار یافت می شود.

شناخت تخته پاک کن های مغناطیسی

یکی از انواع تخته پاک کن هایی که امروزه در بازار به صورت فراوانی یافت می شود و استفاده ی گسترده ای نیز از آن ها می شود تخته پاک کن های مغناطیسی است.

این تخته پاک کن ها معمولا از ابر و یا نمد ساخته می شوند که نوع ابری آن ها نرم تر از نوع نمدی بوده و حتی بهتر از آن ها نیز هست.

در درون تخته پاک کن های مغناطیسی نوعی آهن ربای کوچک جای گذاری شده است که بر روی تخته وایت برد های مغناطیسی می چسبد این کار باعث راحتی فردی می شود که دائما با تخته سر و کار دارد چرا که دیگر نیازی نیست تخته پاک کن را پس از  پاک کردن روی میز گذاشت و به راحتی روی تخته قرار می گیرند.

از این تخته پاک کن ها  فقط می توان بر روی تخته وایت برد های مغناطیسی استفاده نمود نه تخته وایت برد های معمولی تخته وایت برد های مغناطیسی نیز طوری ساخته می شوند که در زیر  آن ها یک لایه آهن ربا کار گذاری شده است تا بتوان تخته پاک کن های مغناطیسی را بر روی آن ها نصب نمود از طرفی از این تخته پاک کن ها می توان برای آموزش حروف نیز استفاده نمود.

امروزه حروف های مغناطیسی در بازار وجود دارد که بر روی این تخته ها نصب می شوند.

شما عزیزان می توانید برای خرید محصولات موردنظرتان به لینک خرید تخت پاک کن مغناطیسی مراجعه کنید.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد