ویژگی سطل زباله های اداری

0

ویژگی سطل زباله های اداری

ویژگی سطل زباله های اداری : یکی از انواع مکان هایی که سطل آشغال در آن ها کاربرد بسیاری دارد اداره ها می باشند. از آن جایی که مکان های اداری از جمله شرکت ها، درمانگاه ها، اداره پست ها و بسیاری از مراکز دیگر رفت و آمد های بسیاری دارند بنابراین باید در این مکان ها در انتخاب سطل زباله دقت نمود. بنابراین در این متن ویژگی هایی که سطل زباله های اداری باید دارا باشند را ذکر خواهیم کرد.

یک سطل آشغال اداری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همان طور که گفته شد اداره مکانی است که رفت و آمد فراوانی دارد از این رو باید سطل زباله ی مناسبی برای آن انتخاب نمود از جمله ویژگی های یک سطل زباله ی مناسب برای اداره شامل:

  • از آن جایی که اداره ها پر رفت و آمد هستند بنابراین می بایست در این مکان ها از سطل زباله ای استفاده نمود که بزرگ بوده و حجم زیادی از زباله ها را در خود جای دهد تا نیازی نباشد به طور مکرر زباله ها را تخلیه نمود البته لازم به ذکر است که می بایست زباله ها به طور مرتب تخلیه گردند.
  • سطل آشغال روزنامه برای شرکت ها بسیار مناسب است به این صورت که در هر اتاق کوچک یک سطل زباله ی کوچک قرار گیرد.
  • همچنین در سرویس های بهداشتی اداره ها سطل زباله های درب دار از جمله سطل زباله های پدالی و یا باد بزنی بهترین نوع سطل زباله است چرا که دارای در پوش بوده و می تواند از خروج بوی نا مطبوع و یا عدم رشد حشرات و هر نوع باکتری دیگر موثر باشد. از این رو بهترین سطل زباله سطل زباله های درب دار می باشند. علاوه بر این در پوش در اداره ها موجب می شود تا زباله ها نمایان نشده و ظاهری کثیف در اداره ها ایجاد نکند.
نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد