آیا به دنبال بهترین جراح بینی ممکن برای عمل خود هستید؟ این تصمیم بسیار مهمی است. قطعا شما می­خواهید مطمئن باشید که بهترین تغییرات ممکن روی بینی شما انجام می­شود، به طوری که از نظر زیبایی جذاب باشد، در عین حال ظاهری طبیعی داشته و مکمل صورت شما باشد. همچنین به این اطمینان نیاز دارید که متخصص جراحی زیبایی بینی شما بالاترین استانداردهای ایمنی را رعایت کند و مراقبت­های پس از جراحی را نیز به خوبی ارائه دهد.

چندین معیار مهم وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند بهترین جراحان را برای خود پیدا کنید که در این مقاله بر آنیم که مروری بر این معیارها داشته باشیم.

می­توانید برای یافتن متخصص جراحی­های زیبایی اعم از دکتر متخصص جراحی زیبایی بینی و دکتر متخصص جراحی زیبایی صورت به سایت دکتر با من مراجعه کنید.

دراین وبسایت این امکان وجود دارد که اطلاعات تماس تعداد زیادی متخصص جراح زیبایی در تهران را جستجو کنید و شماره تماس دکتر جراح پلاستیک که برای شما مناسب­­­­تر است را پیدا کنید.

با عمل زیبایی بینی آشنا شوید!

عمل زیبایی بینی تغییر شکل بینی است که اندازه و شکل آن را در مردان و زنان تغییر می­دهد. این جراحی یکی از رایج‌ترین عمل­های زیبایی است.

افرادی که از اندازه یا شکل بینی خود ناراضی هستند، اغلب جراحی بینی را انتخاب می­کنند. یکی از شایع‌ترین شکایات بیماران این است که بینی آن­ها نامتناسب با صورتشان به نظر می‌رسد یا اینکه از نیمرخ خود ناراضی هستند.

درباره دکتر متخصص جراحی زیبایی بینی چه می‌دانید؟

بسته به نیاز و اهداف بیمار، گزینه‌ها و تکنیک‌های مختلفی برای جراحی بینی وجود دارد. با این حال، مشاوره با یک متخصص جراحی زیبایی بینی بهترین راه برای دانستن تمام اطلاعات مورد نیاز و اینکه آیا کاندید مناسبی برای جراحی ترمیم بینی هستید یا خیر است.

در این زمینه عوامل زیادی در نظر گرفته می­شود و ارزیابی فردی مخصوص برای هر بیمار انجام می­شود. این عوامل تاثیرگذار مربوط به سن، اندازه بینی، شکل بینی و وضعیت پوست هستند.

همچنین شایان ذکر است که باید تصمیمات جراحی بینی به سادگی گرفته نشوند و یک ارزیابی روانشناختی کامل انجام شود. زیرا باید اطمینان حاصل شود که هیچ گونه مسائل اجتماعی یا عاطفی بر اعتماد به نفس، عزت نفس و تصمیم شما تأثیر نمی‌گذارد.

چرا افراد به جراحی بینی نیاز پیدا می­کنند؟

دلایل زیادی برای مراجعه افراد به متخصص جراحی زیبایی بینی وجود دارد که هر یک از دلایل را می­توان در دو دسته اصلی تقسیم‌بندی کرد: درمانی و زیبایی.

این دو دسته همچنین می­توانند زمانی که بیماران به دلایل درمانی مانند آسیب ورزشی، تحت عمل جراحی قرار گرفته­اند، اما مدتی بعد از نتایج ناراضی بوده­اند، ادغام شوند و به همین دلیل این افراد انجام اصلاحات زیبایی را مدنظر قرار می­دهند.

افرادی که تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار می‌گیرند، اغلب در قسمت خاصی از بینی خود مشکل دارند. رایج­ترین مناطق زیبایی بینی عبارت هستند از: نوک بینی و قوس آن.

مشکلات یا شکایات پیرامون قوس بینی این است که برآمدگی یا قوز روی بینی وجود دارد که بیش از اندازه بیرون زده است.

افرادی که از نوک بینی خود ناراضی هستند، شکایت دارند که بینی آن­ها خیلی پهن یا نازک، خیلی گرد یا منقاری به نظر می­رسد.

طول بینی نیز یک مسئله رایج برای برخی از بیماران است. جراحی زیبایی بینی که برای اهداف درمانی صورت می­گیرد، اغلب به دلیل آسیب‌دیدگی بینی انجام می­شود.

تصادفات و آسیب­های ورزشی دو دلیل اصلی برای جراحی­های درمانی بینی هستند. مشکلات مربوط به بینی می­تواند بر کیفیت زندگی بیمار مانند سلامت روان و ایجاد مشکلات تنفسی تأثیر بگذارد. شما ممکن است به دلایل زیر تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار بگیرید.

 • طول بینی خود را تغییر دهید.
 • عرض بینی یا سوراخ‌های بینی را تغییر دهید.
 • در اندازه سوراخ­های بینی تغییر ایجاد کنید.
 • برآمدگی روی قوس بینی را تغییر دهید.
 • بعد از تصادف یا جراحت بینی خود را اصلاح کنید.

در دکتر جراح بینی به دنبال چه ویژگی­هایی باشیم؟

به منظور دستیابی به نتایج بهینه و داشتن یک تجربه راحت در طی مراحل جراحی بینی خود، باید تحقیقات قابل توجهی را در مورد جراحان و کلینیک­ها انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که خواسته­های شما به خوبی برآورده می­شوند.

ممکن است این کار کمی طاقت­فرسا به نظر برسد، اما با نکاتی که در این مقاله در مورد چگونگی پیدا کردن بهترین جراح بینی گفته خواهد شد، همه چیز برای شما آسان­تر می­شود.

درباره دکتر متخصص جراحی زیبایی بینی چه می‌دانید؟

 • سابقه کاری: یک متخصص جراحی زیبایی بینی با تجربه بالا در زمینه جراحی بینی را انتخاب کنید که تجربه یا تخصص خاصی در روش‌های جراحی بینی یا جراحی صورت داشته باشد.
 • نمونه کار: با بررسی رتبه‌بندی‌ها یا نظرات و عکس‌های قبل و بعد جراحی­های انجام شده، اطمینان حاصل کنید که متخصص زیبایی بینی سابقه خوبی دارد.
 • مراقبت­های ثانویه: اطمینان حاصل کنید که جراح یا کلینیک متعهد به ارائه مراقبت­های بعد از جراحی با کیفیت بالا باشند. نظرات بیماران را بررسی کنید که میزان توجه آن­ها به این موضوع را بسنجید.
 • نحوه برقراری ارتباط: اطمینان حاصل کنید که در جلسه مشاوره خود با جراح ارتباط خوبی با وی برقرار کرده­اید و او کاملا به آنچه شما می­خواهید، آگاه است.
 • خدمات قابل ارائه: بهتر است از قبل درباره این موضوع تحقیق کنید که جراح بتواند طیف وسیعی از ویژگی‌های بینی از جمله نوک بینی، سوراخ­های بینی، قوس بینی، اندازه بینی یا کل بینی را اصلاح کند.
 • ارائه خدمات ضروری: بررسی کنید که سپتوپلاستی برای اصلاح انحراف سپتوم نیز در صورت نیاز ارائه شود. برخی از بیماران ممکن است از انحراف سپتوم خود آگاه نباشند، در حالی که روش درمانی سپتوپلاستی بینی (روش ترکیبی رینوپلاستی و سپتوپلاستی) برای آن­ها می­تواند مفید باشد.

چه کسانی کاندیدای مناسب جراحی زیبایی بینی هستند؟

یک تغییر جزئی در اندازه و شکل بینی می­تواند زیبایی را افزایش داده و تنفس را بهبود بخشد.

بهترین راه برای تشخیص اینکه آیا بیماران کاندید جراحی بینی هستند یا خیر، شرکت در مشاوره اولیه جراحی بینی با متخصص جراحی زیبایی بینی مجرب است.

به طور کلی، نامزدهای جراحی بینی معمولاً معیارهای نهایی را دارند که در ادامه به آن­ها می­پردازیم.

 • بیماران سالم بدون هیچ بیماری جدی پزشکی.
 • بیمارانی که سیگار نمی­کشند یا نشان داده­اند که می­توانند برای مدت طولانی سیگار را ترک کنند.
 • بیمارانی که اهداف زیبایی واقع بینانه دارند.

مشاوره اولیه بخش مهمی از فرآیند جراحی بینی است. در طول مشاوره­های اولیه، جراحان و بیماران ما با یکدیگر همکاری می­کنند تا تعیین کنند که آیا جراحی بینی یک روش مناسب برای شرایط و اهداف آن­ها است یا خیر.

این نوع رویکرد متمرکز بر بیمار تضمین می­کند که بیماران نتایج مورد نظر خود را دریافت می­کنند.

در پایان

در این مقاله درباره اینکه متخصص جراحی زیبایی بینی چه می‌کند و اصلا چه کسانی به چه نوع جراحی زیبایی بینی نیاز دارند، صحبت کردیم.

مشاوره با متخصص جراحی­های زیبایی می­تواند در مراحل جراحی زیبایی بینی نقش اساسی داشته باشد و کار شما را بسیار آسان­تر سازد.

اگر شما هم تصمیم خود را برای جراحی زیبایی بینی گرفته­اید، می­توانید با مراجعه به سایت دکتر با من نام و اطلاعات تعداد زیادی متخصص جراح زیبایی در تهران را پیدا کرده و با مراجعه به یک دکتر متخصص جراحی زیبایی بینی یا دکتر متخصص جراحی زیبایی صورت مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.

همچنین در وب سایت دکتر با من می­توانید به تعداد زیادی شماره تماس دکتر جراح پلاستیک دسترسی داشته باشید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید