دکوکده: زمانی که موهای شما آسیب ببیند اولین کاری که باید انجام دهید این است که بدانید با کدام روش راحتر و مناسب تر احیا و ترمیم خواهد شد و سپس به دنبال درمان و ترمیم و احیای آن باشد. اصولا موهای افراد به دلیل استفاده مداوم از رنگ موها و محصولات شیمیایی صورت می گیرد و دلیل دیگر آن می تواند عدم رسیدگی از روتین های معمولی باشد. در این صورت بایستی شخص به دنبال یک راهکار مفید در این خصوص باشد تا موهای او آسیب کمتری ببیند. در زیر ابتدا روش های خانگی و آسان را برای شما شرح می دهیم و بهترین روش برای ترمیم موی آسیب دیده را برای شما خواهیم گفت.

ترمیم مو به روش آسان و خانگی

روغن چوب صندل  بهترین روش برای ترمیم موی آسیب دیده

روغن چوب صندل یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید موی خود را ترمیم کنید فقط کافی است مقداری از آن را با روغن زیتون قاطی کنید و سپس به ساقه های مو استفاده کنید.

روغن زیتون؛ ارزان ترین راه ترمیم موهای آسیب دیده

روغن زیتون یکی از بهترین راه هایی است که می توانید موهای خود را ترمیم کنید، و روشی است که از طریق آن می شود طراوت و آبرسانی مجدد را به موهای خود برگردانید.

تخم مرغ معجزه طبیعی مو

بهترین روش برای ترمیم موی آسیب دیده استفاده از تخم مرغ است. معمولا افراد در این روش موهای خود را با زرده تخم مرغ می شورند و یا اینکه مقداری از آن را بر کف سر خود مالیده و سپس و بعد از مدتی آن را بشورند.

استفاده از سرکه سیب به عنوان ماسک

سرکه سیب یکی از در دسترس ترین موادی است که شما می توانید در منزل خود از آن استفاده کنید و برای این کار بهتر است که مقداری از آن را با ماست کم چرب قاطی کرده و نیم ساعت روی سر خود بگذارید و سپس بشورید.

کلام آخر

همان طور که گفته شد یکی از راه هایی که می توان به سادگی موهای آسیب دیده را ترمیم کرد، استفاده از روش های خانگی است که شخص در این صورت می تواند مراقبت بهتری از موهای خود داشته باشد. در مقاله بالا ما تمامی این موارد را برای شما عنوان کردیم.

پیشنهاد ما: متخصص پوست و مو در تهران

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید