کاربرد نوار لبه پی وی سی در چه مواردی است؟ اگر می خواهید با کاربرد نوار لبه پی وی سی اشنا شوید، ابتدا باید تعریف دقیقی از آن داشته باشید. نوار پی وی سی یکی از انواع نوار لبه های مخصوص وسایل چوبی است که به منظور افزایش مقاومت و زیبایی محصولات به کار می رود.

کاربرد نوار لبه پی وی سی در چه مواردی است؟

به گزارش مجله اینترنتی دکوکده : همان طور که می دانید انواع زیادی از برچسب های مخصوص لبه در بازار موجود است که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارد. برای مثال بعضی از نوار لبه ها برای سرامیک و کاشی استفاده می شوند. در حالی که برچسب های پی وی سی به منظور پوشاندن لبه های بدون پوشش وسایل چوبی مانند کابینت، کمد وغیره استفاده می شود.

اگر دوست دارید با کاربرد های بیشتر این نوار های پی وی سی آشنا شوید، با ما همراه باشید؛ در این گفتار بر آنیم اطلاعات مهمی درباره این مدل ها در اختیارتان قرار دهیم که به هنگام خرید مشکلی پیش نیاید؛ پس ما را همراهی کنید.

 کاربرد نوار لبه پی وی سی با محافظت از وسایل چوبی

معمولا برچسب های پی وی سی برای محافظت از لبه های محصولات چوبی استفاده می شود. این نوار ها به دلیل داشتن جنسی خاص در برابر اکثر ضربه های احتمالی و ساییدگی ها مقاوم است. همین ویژگی باعث شده که به عنوان جلوگیری از وارد شدن ضربه به وسایل چوبی از آن استفاده شود.

در مواقعی که محصولات چوبی دچار ضربه می شوند، لبه های آن کنده شده و چوب زیرین نمایان می شود. همین امر باعث می شود که محصولات ظاهری زشت به خود بگیرند. نوار های محافظ لبه از نمایان شدن چوب زیرین جلوگیری می کند.

با توجه به اینکه وسایل چوبی در برابر ساییدگی مقاوم نیستند، دچار خط و خش هایی می شوند.

به همین دلیل برای محافظت آن در مقابل این خراش ها از برچسب های مناسب لبه استفاده می کنند. با این کار علاوه بر محافظ، زیبایی محصولات نیز از بین نمی رود.

تزئین وسایل چوبی با برچسب پی وی سی

همان طور که می دانید، طرح ها ورنگ های متفاوتی از برچسب های مناسب لبه در بازار وجود دارد که با سلیقه شما مطابقت دارد. این نوار ها به شما امکان می دهد که برچسب های قدیمی وسایل چوبی خود را که دچار آسیب شده اند، تعویض و نو کنید. به دلیل نصب راحت این نوار ها خود شما به سادگی قادر هستید که این برچسب های کهنه و آسیب دیده را عوض کنید.

علاوه بر این مدل های تزئینی این نوار ها مانند برچسب های طلایی باعث می شود که وسایل چوبی شما شکلی متفاوت و جدید به خود بگیرد. این برچسب ها کاربرد تزئینی دارند و باعث افزایش زیبایی محصولات چوبی می شوند. پس اگر دوست دارید وسایل چوبی خود را خاص کنید، انتخاب این نوار های مناسب لبه را از یاد نبرید.

کلام آخر

اگر به فکر تهیه برچسب های مناسب لبه هستید و قصد دارید از کاربرد نوار لبه پی وی سی باخبر شوید، نگران نباشید. ما در خوگر پلاس همه سعی خود را برای فراهم کردن موقعیت مناسب خرید انجام داده ایم. شما با ورود به خوگر پلاس و جستجوی نام محصول مورد نظر خود این امکان را دارید که علاوه بر مشاهده تصاویر با اطلاعات و کاربرد های نوارهای لبه نیز آشنا شوید.

همچنین مشاورین ما در خوگر پلاس به شما کمک می کنند که به تمام سوال های خود پاسخ بدهید و با خیال راحت محصول دلخواه خود را پیدا کنید. سپس به سادگی هر چه تمام تر سفارش های خود را ثبت و خریداری خواهید کرد.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید