ناهارخوری ترک: امروزه میز ناهارخوری به یکی از عناصر اصلی خانه ها تبدیل شده است از این رو ناهارخوری ها در انواع طرح ها و رنگ ها به صورت گسترده در بازار عرضه شده اند. یکی از انواع ناهارخوری ها، ناهار خوری ترک می باشد که در ساخت آن از چوب و پارچه های مرغوب استفاده می شود. همچنین انتخاب رنگ مناسب برای آن ها باعث می شود فضای آشپزخانه کاملاً شیک و زیبا به نظر برسد.

ناهارخوری ترک

هیچ چیزی به اندازه یک میز ناهارخوری نمی تواند سبک دکوراسیون منزل شما را تعیین کند. میز ناهارخوری در منزل شما نقش مهمی را ایفا می کند. افزودن میز ناهارخوری به آشپزخانه یا ناهارخوری آن محل را به پر کاربرد ترین نقطه در منزل شما تبدیل می کند.

بسته به محل قرار دادن میز ناهارخوری در منزل می توانید اندازه یا سبک ناهارخوری خود را مشخص کنید به طور مثال اگر قصد دارید میز ناهارخوری را در آشپزخانه قرار دهید بهتر است ناهارخوری کوچک انتخاب نمایید در صورتی که میزهای ناهارخوری بزرگ برای قرار دادن در اتاق ناهارخوری یا اتاق نشیمن مناسب هستند.

یکی از مدل های ناهارخوری شیک و زیبا که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است ناهار خوری ترک می باشد. در این مقاله زیباترین مدل های ناهار خوری ترک را برای شما آورده ایم.

ناهارخوری ترک مدرن

یکی از ضروری ترین وسایل در اتاق ناهارخوری یا آشپزخانه میز ناهارخوری می باشد. امروزه میز ناهارخوری در انواع مدل ها و اندازه ها به طور گسترده در بازار عرضه شده اند که قطعاً یکی از این مدل ها می تواند بهترین انتخاب برای خانه شما باشد.

هنگام خرید ناهار خوری ترک مدرن گزینه های زیادی در دسترس می باشند و می توانید یکی از آن ها را به دلخواه انتخاب نمایید. آیا شما به میز ناهارخوری بزرگ نیاز دارید؟ ناهارخوری با چه شکلی را ترجیح می دهید؟ به نظر شما میز ناهارخوری باید چوبی باشد یا شیشه ای؟ یافتن سبک دلخواه شما بخشی از فرآیند خرید ناهار خوری ترک را تشکیل می دهد.

مجموعه ای از زیباترین مدل های ناهار خوری ترک

شکل ها و متریال مختلف وجود دارند که شما می توانید از میان آن ها برای میز ناهار خوری ترک و مدرن مورد نظر خود یکی از آن ها را انتخاب نمایید. اگر می خواهید خانه شما نمای روستایی پیدا کند یک میز ناهار خوری ترک چوبی مستطیل شکل می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

برای سبک های مدرن تر، میز های گرد با پایه های فلزی باعث می شوند فضای خانه شما کاملاً شیک و مدرن به نظر برسد.

فرقی نمی کند برای دو نفر یا بیست نفر به یک میز ناهار خوری نیاز داشته باشید به هر حال ناهار خوری ترک شما می تواند در مرکز اتاق قرار گیرد و باعث می شود فضای اتاق دو چندان زیبا به نظر برسد.

صندلی های مدرن ناهار خوری ترک

هیچ میز ناهارخوری بدون صندلی های ست مدرن و پیشرفته تکمیل نمی شود. انتخاب رنگ و متریال مناسب صندلی های ناهارخوری نقش مهمی در زیباسازی فضای اتاق ناهارخوری یا آشپزخانه شما ایفا می کنند.

شما می توانید صندلی های ناهارخوری را جداگانه خریداری نمایید و همچنین می توانید صندلی ها را همراه با میز ناهارخوری ترک از یک شرکت خریداری نمایید.

بهتر است صندلی هایی را برای ناهار خوری ترک خود انتخاب نمایید که تکمیل کننده سبک شخصی شما باشد. انتخاب صندلی هایی با طرح منحصر به فرد باعث می شود فضای اتاق ناهارخوری یا آشپزخانه شما کاملاً فوق العاده به نظر برسد.

انتخاب صندلی های راحتی مدرن زیبایی اتاق ناهارخوری شما را دو چندان می کند. در حالیکه انتخاب صندلی های سلطنتی باعث می شود فضای آشپزخانه اندکی پیچیده به نظر برسد.

صندلی های ناهار خوری ترک در سبک ها، اندازه ها و رنگ های مختلف در بازار موجود هستند از این رو برای زیبا سازی فضای آشپزخانه فرصت عالی محسوب می شوند.

انتخاب ناهار خوری ترک مناسب برای آشپزخانه های کوچک

از آنجا که برای فضای خانه خود محل مشخصی را برای ناهار خوردن طراحی نکرده اید، انتخاب مدل های ناهار خوری ترک یا مدل های مختلف دیگر هرگز در مرکز توجه شما قرار نگرفته اند.

اتاق های ناهارخوری مجهز و جداگانه به خاطره های بسیار دور پیوسته است. همچنین در برخی از خانه ها ممکن است آنقدر آشپزخانه کوچک باشد که به راحتی نتوان ناهار خوری ترک متناسب با آن را انتخاب نمود.

معرفی ناهار خوری ترک

ناهار خوری ترک مدل ۷۲۰۱

مقاومت ناهار خوری های ترک بسیار عالی می باشد از این رو در مدت زمان اندک توانسته اند طرفداران بیشماری پیدا کنند. این میز ناهار خوری به طور کامل از چوب راش ساخته شده است و صندلی های آن ترکیبی از چوب راش و پارچه ترک هستند.

در ساخت کف و پشتی این صندلی ها نیز از فوم استفاده شده است. در تولید صندلی های این ست ناهار خوری ترک از طراحی های بسیار شیک و ساده استفاده شده است. این صندلی ها دسته ندارند و به صورت مستطیل شکل هستند که برای ۶ نفر مناسب هستند. رنگ بندی این محصول نامحدود است. قیمت این محصول حدوداً ۲ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان می باشد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک ناهارخوری ترک مراجعه کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید