میز تلویزیون تمام چوب، از متریالی قدیمی تا سبک مدرن امروزی

میز تلویزیون تمام چوب همان طور که از نام آن بر می آید و انتظاری که از نحوه ی استفاده ی آن می رود، از جمله الزامات بسیار عام و پر کاربرد در هر خانه ای می باشد. یک المان اصلی در طراحی دکوراسیون خانه ها. میز تلویزیون خوب، خوش ساخت و زیبا می تواند به خوبی فضای داخلی هر خانه ای را بسیار جذاب تر، هنری تر و حتی مدرن تر نماید. استفاده از متریال های متنوع در ساخت میز تلویزیون باعث شده است تا این محصول در مقام انتخاب با طیف وسیعی از انواع رو به ‌رو باشد.

از متریال های ارزان ‌قیمت گرفته تا متریال های مدرن و به روز در مسیر تولید میز تلویزیون مورد استفاده قرار می ‌گیرند. اما آن چیزی که می تواند یک میز تلویزیون را بسیار خاص، شیک، جذاب و مورد پسند عامه ی مردم قرار دهد، استفاده از چوب در ساخت آن خواهد بود. میز تلویزیون تمام آن چیزی است که شما از یک میز تلویزیون شیک و اصیل و اصل می ‌خواهید، خواهد بود.

چوب از قدیم تا متریال شیک امروزی

چوب از جمله متریال های بسیار پر کاربرد در طراحی اجزای داخلی هر خانه ای می باشد. متریالی که از دوران قدیم همراه با زندگی بشر بوده و تا به امروز هم چنان از جمله متریال های پر طرفدار و دوست داشتنی می باشد. در خیل فراوان متریال های متنوعی که در همین دهه های اخیر راهشان را در تولید ملزومات خانگی باز کرده اند، نه تنها نتوانسته اند که در جایگاه اساسی چوب به عنوان یک فاکتور تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون خانه تاثیر عمیق داشته باشند، بلکه باعث شده اند تا این متریال قدیمی در دنیای امروز به عنوان یک فاکتور شیک و مدرن خودنمایی کند.

میز تلویزیون تمام چوب در نگاهی اجمالی

چوب متریالی خاص، با دوام، اصیل و خوش ساخت است. اصولا هر محصولی که در نتیجه ی استفاده از چوب تولید می شود، یک کالای با دوام و خوش ساخت و زیبا خواهد بود. هنر استفاده از چوب با امکان ایجاد طرح های متنوع، سابقه طولانی و تجربه ی بسیار نجاران در استفاده از این متریال در تولید انواع ملزومات زندگی باعث شده است تا هر کالای چوبی به یک کالای هنری تبدیل شود. میز تلویزیون تمام چوب نیز از جمله ی این کالا ها خواهد بود. البته با توجه به گران بودن چوب به نسبت دیگر متریال های عام در تولید میز تلویزیون باعث خواهد شد تا میز تلویزیون تمام چوب به یک میز تلویزیون به نسبت گران تر در بین دیگر میز تلویزیون های ساخته شده از متریال های متنوع دیگر تبدیل شده باشد.

انواع چوب در خلق میز تلویزیون تمام چوب

همان طور که انواع درخت داریم، می توان به راحتی به انواع چوب با کاربرد ها و کیفیت و دوام و زیبایی های متفاوتی دست یافت. هر چوبی را نمی توان در ساخت یک میز تلویزیون و یا در حالت کلی ساخت یک میز و یا مبلمان اداری خانگی به کار برد. برخی انواع چوب متداول در ساخت میز تلویزیون تمام چوب از قرار زیر می باشد.

  • چوب بلوط: بلوط چوبی فشرده، محکم و بسیار مقاوم می باشد. از چوب بلوط در گذشته های نه چندان دور به دلیل استحکام بالا در ساخت کشتی ها و ارابه ها استفاده می شده است.
  • چوب راش: راش از جمله درختان بسیار متداول در آب و هوای داخل ایران می باشد. از این رو چوب راش در بازار چوب ایران به وفور یافت می‌ شود و این فراوانی موجب شده تا علاقه ی بسیاری در نزد نجاران به ساخت تجهیزات چوبی با چوب راش وجود داشته باشد.
  • چوب افرا: افرا نیز از جمله درختان فراوان در آب و هوای ایران است. رنگ سفید مایل به کرم این نوع از چوب جذابیت خاصی را در تجهیزات ساخته شده از آن خواهد داد.

میز تلویزیون تمام چوب

از دیگر انواع چوب های متداول می ‌توان به چوب گردو، چوب توسکا، چوب نارون و چوب سرو نیز اشاره کرد. در واقع آن چیزی که می تواند یک میز تلویزیون تمام چوب را بسیار جذاب و هنری و چشمگیر نماید، هنرمندی در ساخت آن است تا در جنس چوب آن. این هنرمندی در ساخت الزاما به خلق میز تلویزیونی همراه با جزییات بالا نمی باشد. هر چند وجود نقش و نگارهای هنری و یا خراطی های دقیق می تواند به جذابیت میز کمک کند، اما آنچه مهم است و می تواند یک میز تلویزیون تمام چوب را بسیار برجسته تر نماید قطعا در دقت برش های چوب، اتصالات خوب و محکم و مونتاژ بی عیب خواهد بود.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک میز تلویزیون تمام چوب مراجعه کنید.

مقاله قبلیست میز تلویزیون و بوفه
مقاله بعدیصندلی ناهارخوری پایه بلند

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید