مبل رستورانی جهانتاب شیک و منحصربفرد بوده و شما به طور یقین دوست خواهید داشت که رستوران خود را با این نوع مبلمان بیارایید.

مبلمان رستورانی در انواع و اقسام مختلف طراحی و ساخته می شود و شما باید متناسب با سبک رستوران خودتان می توانید از مبل رستورانی جهانتاب استفاده کنید. مبل رستورانی جهانتاب، رستوران شما را در مقایسه با بقیه منحصربفرد و شیک نشان می دهد.

مبل رستورانی جهانتاب چه ویژگی هایی دارد؟

مبل رستورانی جهانتاب شیک و منحصربفرد بوده و شما به طور یقین دوست خواهید داشت که رستوران خود را با این نوع مبلمان بیارایید.

مبلمان رستورانی در انواع و اقسام مختلف طراحی و ساخته می شود و شما باید متناسب با سبک رستوران خودتان می توانید از مبل رستورانی جهانتاب استفاده کنید. مبل رستورانی جهانتاب، رستوران شما را در مقایسه با بقیه منحصربفرد و شیک نشان می دهد.

برخی مبلمان ها از چرم ساخته شده که جلوه خاصی دارد. مبل رستورانی شیک جهانتاب، جلوه خاصی دارد و مشتریان شما دوست خواهند داشت که مدت زمان زیادی را در رستوران شما سپری کنند.

همیشه برای لذت بردن از غذا، نشستن روی مبلمان تاثیر به سزایی دارد و بنابراین مدیریت رستوران باید به این نکته توجه داشته باشد تا بتواند مشتریان بیشتری را جذب کند. مبل رستورانی جهانتاب یکی از بهترین مبلمان ها برای استفاده در رستوران است و شما باید نسبت به این نکته حساسیت داشته باشید.

مبل رستورانی جهانتاب

شرکت جهانتاب در زمینه طراحی و تولید مبلمان رستوران ۴۰ سال تجربه دارد و همین مقدار تجربه به شما کمک می کند تا بتوانید با خیالی راحت، برای مبلمانی را انتخاب کنید.

شرکت جهانتاب مبلمان رستورانی در مدل های مختلف تهیه کرده و در وب سایت به نمایش گذاشته شده و شما می توانید متناسب با سبک و بودجه خودتان، مدل (ها) را انتخاب کرده و استفاده کنید.

مبل رستورانی جهانتاب به صورت تکی و گروهی طراحی و تولید می شود. در برخی اوقات خانواده ها و جمعی از دوستان به رستوران آمده و دوست دارند که به صورت جمعی، از غذاهای خوشمزه رستورانی شما لذت برده و در نوبت های بعدی، رستوران را به دوستان بعدی معرفی کنند.

مبلمان فلزی رستورانی

مبلمان فلزی رستورانی یکی دیگر از تولیدات شرکت جهانتاب است و شما باید متناسب با فضای خاص رستوران، از مبلمان خاصی استفاده کنید.

هر چقدر که مبلمان رستورانی شما شیک و منحصربفرد باشد به همان اندازه برند رستورانی شما در بین عام و خاص معروف خواهد شد. مبل رستورانی شیک جهانتاب را نیز به محض مشاهده تایید کرده و دوست خواهید داشت که از آن در رستوران خود استفاده کنید.

از آن جایی که برخی از مشتریان، خانواده هایی هستند که بچه ها و نوزادان کوچکی دارند بنابراین مدیریت رستوران باید برای این چالش، مبلمان مخصوص کودکان را آماده داشته باشد که مادران بتوانند با خیال راحت به بچه های خودشان خوراکی مورد علاقه آن ها بخورانند. نورپردازی نیز در این زمینه نقش موثری دارد و نباید نسبت به آن بی توجه باشید. نورپردازی باعث می شود که رستوران شما زیباتر به نظر برسد.

مبل رستورانی جهانتاب و کنترل کیفیت محصولات شرکت جهانتاب

شرکت جهانتاب، پس از تهیه مواد اولیه مبلمان رستورانی، طرح مبل ها را ترسیم کرده و با دقت و توجه مهندسین و متخصصین، آن را از هر نظر تست می کند تا در نهایت تیم کنترل کیفیت شرکت، کیفیت محصول را تست و اجازه خروج محصول از کارخانه شرکت را می دهد. مبلمان های چرمی باید از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه انتخاب می شود تا بعد از برش هایی روی اسکت های چوبی نصب می شود.

شرکت جهانتاب برای همه نوع رستوران شامل فست فود و رستوران های سنتی و مدرن نیز محصولاتی دارد که شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان، محصول مورد نظر را سفارش داده تا در اسرع وقت نسبت به طراحی و تولید آن اقدام شود.

مبل رستورانی جهانتاب و کارهای تولیدی مبلمان

در کارخانه و کارگاه های تولید مبلمان، بخش ها و نفرات زیادی وجود دارند که در این زمینه مشغول به کار هستند و برخی از افراد در بخش چرم و جیر فعال بوده و این مواد را برش می دهند و برخی دیگر اسکلت های فلزی یا چوبی را شکل داده و این قسمت از مبلمان را تراش داده و آن ها را پرداخت می کنند.

میزهای رستوران نیز هم جهت با مبلمان رستورانی طراحی و تولید می شوند. میز باید با مبلمان رستورانی هماهنگی داشته باشد تا هم به لحاظ بصری و هم به جهت کیفیت محصول ، مشتری پسند بوده و در نهایت باعث ارتقای برند رستورانی شود. حتی شما می توانید با رعایت یک سری اصولی، چیدمان مبلمان را در رستوران به گونه ای تنظیم کنید که هرگز با کمبود فضا مواجه نشده و مشتریان نیز راحتی بیشتری را احساس کنند.

تناسب و هماهنگی بین محصولات

تناسب و هماهنگی مبلمان رستورانی با رنگ دیوار و کف رستوران نیز باعث خواهد شد تا چشمان مشتری هرگز اذیت نشده و همین نیز باعث آرامش بصری برای آن ها خواهد شد.

شرکت جهانتاب در فروشگاه های مختلفی مانند دیجی کالا محصولات خود را معرفی کرده تا مردم و مشتریان بتوانند این محصولات را خریداری کنند.

شما می توانید محصولات شرکت را به چند روش خریداری کنید:

  • خرید آنلاین محصولات از وب سایت های فروشگاهی مانند دیجی کالا و سایرین
  • خرید حضوری از نمایشگاه محصولات شرکت
  • خرید آنلاین از کانال تلگرام شرکت

در کل شرکت جهانتاب همیشه انتظارات شما مشتریان را برآورده می کند. منتظر شما هستیم. پیشنهادات و انتقادات سازنده شما راهگشای ما برای تولید محصولات باکیفیت است.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک مبل رستورانی جهانتاب مراجعه کنید.

مقاله قبلیمبلمان رستوران مدرن
مقاله بعدیناهارخوری دست دوم

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید