طراحی سایت تبلیغات کلیکی از راه های موجود برای کسب درآمد از تبلیغات است. در این مقاله به طراحی سایت تبلیغات کلیکی و مزایای داشتن این نوع سایت می پردازیم

طراحی سایت تبلیغات کلیکی

امروزه با پیشرفت اینترنت و حضور اکثر افراد در این فضا، کسب و کارهای آنلاین به سرعت پیشرفت می کنند و تبلیغات اینترنتی نیز جای سایر انواع تبلیغات را می گیرند. تبلیغات کلیکی یکی از انواع تبلیغات اینترنتی است و شما با طراحی سایت تبلیغات کلیکی می توانید به عنوان مجری تبلیغات کلیکی فعالیت کنید و به کسب درآمد بپردازید. در این مقاله توضیحاتی در رابطه به تبلیغات کلیکی ارائه می دهیم و سپس چگونگی کسب درآمد از طریق طراحی سایت تبلیغات کلیکی و مزایای آن را توضیح می دهیم. پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی یا ppc یکی از انواع تبلیغات اینترنتی است که در آن هزینه ی تبلیغات بر اساس تعداد کلیک روی تبلیغات مشخص می شود. در این نوع تبلیغات به ازای هر کلیک، مبلغی مشخص می شود و هزینه تبلیغات با جمع مبالغ کلیک ها مشخص می شود. تبلیغات کلیکی به مخاطبان زیادی در سطح اینترنت نشان داده می شود و می تواند روش موثری برای جذب مشتری باشد. این نوع تبلیغات توسط موتورهای جستجو و یا صاحبان سایت ها قابل انجام است و یک شیوه رایج و پر استفاده از تبلیغات دیجیتال است.

زمانی که کاربران روی یک تبلیغ کلیکی کلیک می کنند، وارد صفحه ای می شوند که سفارش دهنده تبلیغات لینک آن را داده است و مبلغی از حساب سفارش دهنده به حساب مجری تبلیغات منتقل می شود. با توجه به اینکه پرداخت هزینه به ازای تعداد کلیک ها است، خیلی از کسب و کارها این راه را بهترین نوع تبلیغات می دانند و معتقدند هزینه ی آن به صورت منصفانه تری محاسبه می شود.

طراحی سایت تبلیغات کلیکی

همان طور که گفتیم مجری تبلیغات کلیکی می تواند یک وبسایت اینترنتی یا یک موتور جستجو باشد. در ایران هم این موضوع تا حد زیادی جا افتاده است و قدمت چند ساله دارد. با طراحی سایت تبلیغاتی کلیکی شما می توانید مجری این نوع تبلیغات باشید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید. با توجه به اینکه این نوع تبلیغات یکی از روش های رایج تبلیغات اینترنتی است، خیلی از افراد هزینه های زیادی برای این کار انجام می دهند که این خود می تواند مهری تاییدی بر درآمد بالای سایت تبلیغات کلیکی باشد.

با توجه به اینکه در این زمینه سایت های قدرتمند کمی در ایران وجود دارد، با طراحی سایت تبلیغات کلیکی و ارائه خدمات مناسب می توانید مشتریان زیادی را برای خود داشته باشید و از این طریق درآد قابل قبولی کسب کنید.

یک سایت تبلیغات کلیکی چه امکاناتی می تواند داشته باشد؟

امکاناتی که سایت تبلیغات کلیکی می تواند داشته باشد، به خواسته ها و بودجه مورد نظر شما بستگی دارد. اگر حاضر باشید هزینه مناسبی برای طراحی سایت تبلیغات کلیکی انجام دهید، وب سایت شما می تواند بخش های زیر را داشته باشد:

  • قابلیت ایجاد کمپین های تبلیغاتی در داخل سایت
  • قابلیت تشخیص کلیک های واقعی از کلیک های تقلبی
  • ارائه گزارشی کامل از درآمد ها و هزینه های انجام شده در بخش های مختلف
  • قابلیت ایجاد اسکریپت های نمایش بنر
  • ارائه گزارش کامل و دقیق از کلیک های انجام شده روی هر تبلیغ

در صورتی که با طراحی سایت تبلیغات کلیکی خدمات مناسبی ارائه دهید، مخاطبان زیادی به سمت شما می آیند و شما می توانید با اولویت قرار دادن مشتری مداری، این مخاطبان را به مشتریان دائمی سایت خود تبدیل کنید.

طراحی سایت تبلیغات کلیکی چه مزایایی دارد؟

تبلیغات کلیکی با داشتن امکاناتی مانند تنظیم زمان و تنظیم موقعیت مکانی دست صاحبان کسب و کار اینترنتی را برای نمایش تبلیغات خود باز می گذارد و به همین دلیل است که طرفداران زیادی در نقاط مختلف دنیا دارد. اگر بخواهیم به مهم ترین مزایای داشتن یک سایت تبلیغات کلیکی اشاره کنیم، می توانیم از کسب اعتبار برای شما و دسترسی به جامعه بزرگ مخاطبان اینترنتی اشاره کنیم. در ادامه این مقاله به تشریخ برخی مزایای طراحی سایت تبلیغات کلیکی اشاره می کنیم.

  1. دسترسی به جامعه بزرگ مخاطبان اینترنتی

امروزه اکثر افراد به اینترنت دسترسی دارند و اکثر کسب و کارها ترجیح می دهند از تبلیغات اینترنتی به جای سایر انواع تبلیغات استفاده کنند. همین موضوع سبب می شود تا شما بتوانید به عنوان یک سایت ارائه دهنده تبلیغات اینترنتی، این افراد را به سمت خود بکشانید و آن ها را به مشتری های دائمی خود تبدیل کنید.

البته این موضوع نیازمند داشتن یک وب سایت حرفه ای برای تبلیغات است و شما باید طراحی این سایت را به فرد یا شرکت معتبری واگذار کنید.

  1. کسب اعتبار

حضور شما و کسب و کارتان در فضای اینترنت به خودی خود باعث کسب اعتبار برای شما می شود. این اعتبار زمانی که شما یک سایت حرفه ای داشته باشید، بیشتر هم می شود و شما می توانید از این طریق خود را به درآمدهای بیشتری برسانید. برای مثال زمانی که شما خدمات مناسبی به کاربران خود ارائه دهید و رضایت آن ها را کسب کنید، این افراد شما را به عنوان یک سایت معتبر به اطرافیان خود معرفی می کنند و برخی از این افراد به مشتریان شما تبدیل می شوند.

  1. امکان ارتباط مناسب با مشتریان

با توجه به اینکه در ایران سایت های معتبر زیادی در زمینه تبلیغات کلیکی وجود ندارند، با طراحی سایت تبلیغات کلیکی شما می توانید تعداد زیاد از کسب و کارهای ایرانی را به مشتریان خود تبدیل کنید. با توجه به فارسی بودن سایت شما، امکان برقرای ارتباط با شما آسان تر می شود و کاربران ایرانی راحت تر می توانند از خدمات سایت و خدمات مربوط به پشتیبانی سایت استفاده کنند.

علاوه بر این به علت وجود محدودیت های موجود در زمینه انتقال پول از خارج کشور، افراد زیادی ترجیح می دهند از سایت های ایرانی استفاده کنند و از محدودیت های موجود در این زمینه در امان باشند.

مقاله قبلیطراحی سایت جهاد دانشگاهی
مقاله بعدیطراحی سایت استاتیک

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید