صندلی ناهارخوری تمام پارچه

صندلی ناهارخوری تمام پارچه رنگ کمانی از طرح ها و رنگ ها را در فضای دکوراسیون پیاده می کند. با وجود صندلی ناهارخوری، جلوه ای زیبا و در عین حال کاربردی، میهمان فضای دکوراسیون می شود. این مدل ناهارخوری، با طرح های متنوع و جذاب خود در کانون توجهات قرار می گیرد.

از دیر باز صندلی ناهارخوری، به عنوان یکی از مؤلفه های مهم و تاثیر گذار در فضای دکوراسیون شناخته می شود. این محصولات در زیبایی و ارتباط بصری اجزای دکوراسیون با یکدیگر نقش بسیار حائز اهمیتی را به عهده دارند. صندلی ناهارخوری ضمن تکمیل محیط چیدمان، زیبایی و جذابیت آن را نیز تامین می کند. پارچه بکار رفته در صندلی ناهارخوری، یکی از عوامل تاثیر گذار و مؤثر در زیبایی بصری صندلی به شمار می رود. جنس و طرح پارچه ها از طیف بسیار گسترده ای برخوردار می باشد.

از این جهت، متناسب با نوع و سبک چیدمان مورد استفاده قرار می گیرند. انتخاب پارچه متناسب با نوع کاربرد صندلی ناهارخوری بسیار مؤثر و تاثیر گذار می باشد. به دلیل اینکه صندلی ناهارخوری تمام پارچه، برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار می گیرد، به همین جهت، جنس پارچه بکار رفته در آن باید از دوام و مقاومت لازم برخوردار باشد. به طور کلی، پارچه استفاده شده در صندلی ناهارخوری باید از سطح کیفی مطلوب بهره ببرد. با چک کردن مقاومت و استحکام پارچه می توان از سطح کیفی و بافت پارچه اطمینان حاصل نمود. همه افراد از دکوراسیونی شیک و جذاب استقبال به عمل می آورند.

از طرفی، با توجه به طیف وسیعی از طرح های صندلی ناهارخوری ارائه شده در بازار، افراد را در انتخاب صندلی متناسب با سلیقه خود دچار سردرگمی می کند. از سوی دیگر، سلیقه افراد نیز باید در انتخاب و خرید این محصول مد نظر قرار گیرد. انتخاب صندلی ناهارخوری تمام پارچه می تواند در این زمینه گزینه کاملا مناسب و کاربردی به شمار آید. این مدل ناهارخوری با طراحی زیبا و جذاب همه سلیقه ها را در بر می گیرد. همچنین استفاده از آن در محیط دکوراسیون فضایی زیبا و خیره کننده را برای کاربر آن با خود به ارمغان می آورد. زیبایی بصری فضای چیدمان غذاخوری با وجود این مدل ناهارخوری دو چندان می شود.

خصوصیات و مشخصات صندلی ناهارخوری تمام پارچه

اولین موردی که در صندلی ناهارخوری تمام پارچه خودنمایی می کند، روکش پارچه ای این محصول می باشد. جنس پارچه های بکار رفته در صندلی ناهارخوری دارای استحکام و دوام بسیار مناسبی می باشد. طرح و بافت پارچه های استفاده شده در صندلی، با هر سبک دکوراسیون و چیدمانی همخوانی و هماهنگی را به وجود می آورد.

رنگ و طرح پارچه های این مدل ناهارخوری از تنوع بسیار بالایی بهره می برد. قسمت نشیمن صندلی از عمق و میزان راحتی مطلوبی برخوردار است. پشتی صندلی نیز عمق کمر کاربر را در برگرفته و ضمن جاری ساختن حس آرامش در سرتاسر وجود او، از خستگی ناحیه کمر نیز جلوگیری به عمل می آورد. بهره مندی از پایه های مقاوم و با دوام، یکی از ویژگی های مؤثر و تاثیر گذار صندلی ناهارخوری به شمار می رود. پایه های صندلی، ثبات و تعادل آن را به خوبی امکان پذیر می کنند.

اصول ارگونومی بکار رفته در صندلی، استفاده از آن را برای طیف گسترده ای از افراد فراهم ساخته است. در هنگام نشستن بر روی صندلی، به دلیل قرار گرفتن فرم بدن در بهترین حالت، امنیت و سلامت کاربر به نحو مطلوب تامین می گردد. همچنین گردن و ستون فقرات نیز هیچگونه درد و فشاری را احساس نخواهند کرد. اسکلت و بدنه صندلی ناهارخوری تمام پارچه ضمن دوام و مقاومت بالا، دارای طول عمر بالایی نیز می باشد. از برندهای موجود در بازار و به عنوان نمونه می توان گروه تولیدی نظری، نیلپر، نیک آذین، ایکیا و جهانتاب را ذکر نمود.

نکات تاثیر گذار در خرید صندلی ناهارخوری تمام پارچه

اولین نکته حائز اهمیت در حین خرید صندلی ناهارخوری تمام پارچه، کیفیت و دوام جنس پارچه استفاده شده در آن می باشد. به همین منظور باید جنس و مقاومت پارچه را مورد بررسی قرار داد. برای انجام این امر می توان با کشیدن پارچه در جهت های مختلف از کیفیت آن مطمئن شد. در این شرایط اگر  میزان کش آمدگی پارچه زیاد باشد، جنس آن از کیفیت و دوام مناسب برخوردار نیست. با نشستن بر روی صندلی ناهارخوری، می توان میزان کیفیت و دوام پارچه را سنجید. در این حالت اگر پس از نشستن، فرم اولیه پارچه از بین برود، سطحی کیفی آن بسیار پایین می باشد. پایه های صندلی ناهارخوری هم به دقت باید مورد بررسی قرار گیرد. تمام بدنه و اسکلت صندلی ناهارخوری باید فاقد هرگونه بیرون زدگی، سطوح تیز و ترک خوردگی باشد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک صندلی ناهارخوری تمام پارچه مراجعه کنید.

مقاله قبلیصندلی ناهار خوری پلاستیکی
مقاله بعدیصندلی راحتی ناهارخوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید