صندلی تک میز ناهار خوری یکی از اجزای تاثیرگذار بر دکوراسیون آشپزخانه است. صندلی تک میز ناهار خوری دارای انواع مختلف و طرح های متنوع می باشد.

انواع مدل های صندلی تک میز ناهار خوری

صندلی تک میز ناهار خوری، یکی از اجزای مهم در دکوراسیون آشپزخانه منزل به شمار می آید. صندلی های غذاخوری دارای طرح های متنوع با جنس و رنگ مختلف در بازار عرضه شده اند و این کار را برای انتخاب صندلی تک میز ناهار خوری سخت کرده است.

صندلی ناهار خوری یکی از پر کاربرد ترین مبلمان ها در منزل می باشد و یقینا انتخاب طرح مناسب صندلی تک میز ناهار خوری با دکوراسیون آشپزخانه به زیبایی آن می افزاید. در این مطلب قصد داریم انواع صندلی و میز ناهار خوری جدید موجود در بازار را معرفی کنیم.

صندلی تک میز ناهار خوری

با توجه به نقش پررنگ دکوراسیون و طراحی داخلی بر زیبایی منزل، یکی از عناصر جلوه دهنده به زیبایی و شیک شدن منزل استفاده از صندلی تک میز مدرن و جدید می باشد. این صندلی ها علاوه بر زیبایی محیط در راحتی استفاده کنندگان نیز نقش مهمی دارند. صندلی تک میز ناهار خوری جدید در بازار با برندهای فوق العاده زیبا عرضه شده اند. شما با توجه به سلیقه خود، فضای منزل و بودجه مورد نظر میتوانید از میان طرح های متنوع اقدام به خرید صندلی تک میز ناهار خوری نمایید.

آیا به دنبال مدل های متنوع صندلی تک میز ناهار خوری هستید؟

صندلی و میز ناهارخوری یکی از مهمترین اجزا در دکوراسیون آشپزخانه منزل محسوب می شوند. به همین دلیل دارای تنوع بسیار زیاد و مدل های جذاب در بازار می باشند. در ادامه به معرفی چند نمونه از صندلی و تک میز ناهار خوری مدرن و زیبا می پردازیم:

  • صندلی و تک میز ناهار خوری دلف

این نوع صندلی و میز ناهارخوری به فضای کمی نیاز دارد و دارای کیفیت بالایی می باشد. از MDF و روکش طبیعی راش ضربدری دو رنگ در آن استفاده شده است که به زیبایی آن می افزاید. از این نوع میز و صندلی ناهارخوری در مکان هایی مانند منزل، رستوران و … میتوان استفاده کرد.

  • صندلی و تک میز ناهار خوری سلطنتی

این نوع مدل باعث ایجاد دکوراسیون سلطنتی به منزل می شود. امکان تغییر رنگ میز و صندلی این نوع مدل وجود دارد و در سبک های مختلفی از قبیل سلطنتی – کلاسیک یا مدرن- کلاسیک نیز در بازار وجود دارند.

  • صندلی و تک میز ناهارخوری تاشو

صندلی و میز ناهارخوری تاشو دارای طرح متفاوتی می باشد. این مدل میزها را میتوان به صورت تاشو و کشویی باز و بسته کرد. این مدل دارای صندلی های تاشو نیز می باشد و به فضای بسیار کمی نیاز دارند.

  • صندلی و تک میز ناهار خوری کلاسیک

این نوع صندلی میز ناهارخوری از چوب روسی ساخته می شوند و دارای رنگ های مختلف می باشند. از طرح سنتی نقوش هندسی در آن استفاده شده است. معمولا دارای کیفیت بالا و مقاومت در برابر رطوبت هستند و در مکان های مختلفی می توان از این نوع صندلی استفاده کرد.

  • صندلی و تک میز ناهار خوری چستر

این نوع مدل میز و صندلی دارای تنوع رنگ مناسب با انواع سلیقه ها می باشد. اغلب از جنس پارچه های مازراتی و مکس یا پورش در آن استفاده شده است. جنس روکش صفحه میز آن از MDF  و روکش گردو بوده و جنس پایه آن از چوب راش می باشد.

آیا به دنبال تنوع در دکوراسیون منزل خود هستید؟ می خواهید صندلی و میز ناهارخوری آشپزخانه خود را عوض کنید؟ بنابراین پیشنهاد می کنیم به فروشگاه های خرید اینترنتی صندلی تک میز  مراجعه نمایید و انواع مختلف مدل ها و سبک ها را مشاهده کنید. راهنمای خرید صندلی تک میز ناهار خوری درج شده در سایت را مطالعه کنید سپس متناسب با سلیقه و بودجه اقدام به خرید نمایید.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک صندلی تک میز ناهار خوری مراجعه کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید