تاریخچه لولا گازور

تاریخچه لولا گازور : جالب است بدانید که لولا گازور ابتدا در کشور های اروپایی تولید می شده است، در آن زمان این لولا ها به عنوان یک کالای منحصر به فرد در بازار محسوب می شده اند. با گذشت اندک زمانی بیشتر تولیدکنندگان در این صنعت توانستند تا لولا گازور را خودشان تولید کننده و بیشتر این تولیدکنندگان از صنعت چوب وارد این قضیه شدند. در حال حاضر هم بخش عمده ای لولا گازور که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد در کشور چین تولید می شود.

در خصوص لولا هایی که از کشور چین وارد می شود باید این نکته را مدنظر قرار دهید که اکثر وارد کنندگان هم اکنون اقدام به وارد کردن کالاهایی می کنند که علاوه بر اینکه برند آن ها حفظ شود مشتری نیز رضایت کامل داشته باشد. این امر به نوبه خود باعث پیشرفت صنعت چوب و کابینت شده است. لازم به ذکر است که اغلب این لولا ها با کیفیت عالی در ایران در حال تولید هستند و کیفیت مشابه با نمونه های استاندارد اروپا دارند. ایران در این زمینه حتی توانایی صادرات را نیز دارد.

لولا گازور

لوله گازور که به لوله کابینت و یا لوله فلزی نیز معروف است یکی از رایج ترین انواع لولا ها در ایران است که کابینت را به بدنه متصل میکند. این لولا ها معمولا دارای دو نوع لولا گازور تک مرحله ای و دو مرحله ایست که هر دوی آن ها در بازار یافته می شوند. معمولا نوع دو مرحله ای این لولا ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است اما جالب است بدانید که نوع تک مرحله ای آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. شاید نود درصد محبوبیت این لولا ها به علت استیل بودن آنهاست و اینکه به راحتی قابل استفاده هستند.

لولا گازور در انواع درجه های مختلف تولید می شود ولی در بیشتر مواقع از لولا ۹۰ درجه استفاده می شود. اغلب لولا هایی که در بازار تولید می شوند از کشور چین و ترکیه وارد می شوند اما مدلی که از ترکیه وارد می شود کیفیت بهتری دارد.

برای استفاده از لولا گازور شما به یک وسیله نیاز دارد که فضای مورد نیاز برای قرص انتخاب لولا را در داخل چوب ایجاد کند. به این وسیله گازور زن گفته می شود و شما میتوانید انواع مختلف آن را در فروشگاه های اینترنتی و آنلاین بیابید.

انواع لولا گازور

لولا های گازور معمولا بسته به اینکه کجا مورد استفاده قرار میگیرند انواع مختلفی نیز دارند:

  • آرام بند
  • شیشه
  • درجه دار
  • خاص
  • ساده
  • آرام بند استیل

تاریخچه لولا گازور : شاید برای شما هم پیش آمده باشد که صدای درب کابینت ها آرامشتان را برهم زده باشد. اگر شما هم جز آن دسته کسانی هستید که میخواهید کابینت هایتان کمترین صدا را داشته باشند.  در واقع با نصب لولا گازور میتوانید به این خواسته ی خود جامه عمل بپوشانید. لولا های گازور همانگونه که گفته شد به دلیل وجود یک پمپ درون لولا از بسته شدن درب کابینت به صورت ناگهانی جلوگیری می کند. همین امر باعث شده است که نام آرام بند نیز برای این لولا ها استفاده شود.

در این متن به معرفی لولا های گازور پرداختیم، اما نکات دیگری هست که آشنایی با آن ها میتواند به شما کمک بسیاری در انتخاب لولای مورد نظر شما داشته باشد. لولا های گازور معمولا دارای ۱۲۰ میلی متر طول هستند و از دو بخش تشکیل شده اند. بخش اول که در واقع پایه ایست که روی بدنه کابینت قرار می گیرد و بخش دوم که در میانه خود یک حفره دایره ای شکل دارد و قطری معادل با ۳۵ میلی متر دارد.

ورقه هایی که در این لولا ها به کار میروند معمولا دارای ضخامت های متفاوتی هستند که باعث دوام و کارایی های مختلفی هستند. نصب این لولا ها برروی بدنه و درب کابینت انجام می شود که در این امر پیچ های ام دی اف نیز مورد استفاده قرار می گیرند. از ویژگی های بارز لولا های گازور می توان به باز و بسته شدن آن ها اشاره کرد که کاملا بی صداست. همچنین رگلاژ لولا بر روی بدنه های کابینت را میتوان به یکی دیگر از مزیت های این لولاها اضافه کرد. علاوه بر مواردی که ذکر شد، کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب نیز جز مزایای مهمیست که این لولا ها را به یک انتخاب مناسب تبدیل کرده است. همانطور که گفته شد، لولاهای گازور ایرانی نیز هم اکنون با کیفیت های بالایی تولید می شوند و جز محصولات صادراتی نیز به شمار می آیند.

 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید ویا به لینک تاریخچه لولا گازور مراجعه کنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید