خرید اقساطی وسایل منزل را از طریق فروشگاه های آنلاین انجام دهید. در این نحوه خرید، مزایایی چون خرید اقساطی وسایل منزل وجود دارد که بسیار راحت است.

خرید اقساطی وسایل منزل

وسایل منزل از ملزومات زندگی به شمار می روند، خرید اقساطی وسایل منزل را می ‌توانید به صورت آنلاین انجام دهید و از مزایای آن مانند خرید اقساطی بهره مند شوید. این گزینه به ویژه در صورتی که قصد خرید بخش زیادی از وسایل منزل را داشته باشید، یا متقاضی خرید اقساطی وسایل منزل باشید، گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. در ادامه مطلب شما را با این نحوه خرید آشنا خواهیم کرد.

خرید اقساطی وسایل منزل، بهترین راهکار در شرایط اقتصادی کنونی

در چند ماهه اخیر، وسایل منزل در صدر کالاهای تحت الشعاع قرار گرفته نوسانات ارزی قرار گرفته اند. این امر منجر به نگرانی خانواده ها به دلیل نیاز بالا به این لوازم گردیده است. کاهش قدرت خرید بخش زیادی از متقاضیان وسایل و لوازم منزل اعم از مبلمان، وسایل آشپزخانه و کالای خواب به یک معضل تبدیل شده است. این موضوع زوج های در شرف ازدواج را نیز تا حد زیادی نگران نموده است.

در همین راستا و به منظور کاهش دغدغه های مشتریان عزیز، فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده وسایل منزل اقدام به فروش اقساطی وسایل منزل نموده اند تا خانواده ها قدرت خرید اقساطی وسایل منزل  با شرایط کنونی را داشته باشند. این فروشگاه ها، با در نظر گرفتن بهترین شرایط به نفع خریداران محترم، سعی در کاهش تشنج های ایجاد شده در بازار وسایل خانگی نموده اند.

راهنمای خرید اقساطی وسایل منزل

به منظور آشنایی با نحوه خرید اقساطی وسایل منزل کافی است به سایت فروشگاه های آنلاین مراجعه نمایید. در بخش خرید اینترنتی وسایل منزل، در مورد خرید اقساطی وسایل منزل  نیز توضیحاتی ذکر شده است. برای این منظور باید، در سایت مربوطه ثبت نام کنید و یک اکانت برای خود ایجاد نمایید. سپس از طریق پروفایل شخصی خود، کالا و یا کالاهای مورد نیاز خود را انتخاب نمایید و با توجه به شرایط خود، نحوه پرداخت هزینه را به صورت اقساطی تعیین کنید.

گزینه های در نظر گرفته شده برای خرید اقساطی وسایل منزل  شامل اقساط ۳ تا ۱۲ ماهه می باشد. در مرحله بعد باید اطلاعات و همچنین مدارک لازم را بارگذاری کنید. تکمیل سفارش خرید خود را با دریافت کد پیگیری که به شماره تماس شما ارسال می شود، انجام دهید. تقاضای خرید اقساطی وسایل منزل شما در اسرع وقت توسط کارشناسان مربوطه بررسی می شود و با شما تماس گرفته خواهد شد.

با تنظیم قرارداد، کالاهای سفارشی، به آدرسی پستی شما ارسال می‌شوند. بدین ترتیب بدون هیچگونه دغدغه، وسایل منزل مورد نیاز خود را تهیه می نمایید. حتی آن دسته از وسایل منزل که در لیست لوازم فروشگاه قرار ندارد را نیز می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان مربوطه سفارش دهید.

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی لوازم منزل

مدارک مورد نیاز که در هنگام ثبت سفارش خرید اقساطی لوازم منزل باید بارگذاری شوند عبارتند از:

فایل اسکن شده شناسنامه، کارت ملی و همچنین آخرین فیش حقوقی مهردار. این فایل ها باید به فرمت JPG باشند و بیش از یک مگا بایت حجم نداشته باشند. در غیر این صورت در هنگام بارگذاری آنها با مشکل مواجه خواهید شد. همچنین یک فقره سفته نیز از متقاضیان خرید لوازم منزل دریافت می گردد و تا اتمام بازپرداخت اقساط، نزد شرکت طرف قرارداد شما می ماند. هرگونه سوال در این رابطه را از طریق شماره های ذکر شده در سایت، با کارشناسان مربوطه در میان بگذارید تا شمارا راهنمایی نمایند.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید