تیغ اره چوب بری

0

تیغ اره چوب بری یکی از انواع تیغ های اره می باشد از تیغ اره چوب بری برای برش انواع چوب، ام دی اف و نئوپان استفاده می شود و در نجاری ها کاربرد دارد.

آشنایی با تیغ اره چوب بری و خرید آن

تیغ اره چوب جزئی از انواع تیغ های اره می باشد که مناسب برای برش انواع چوب ها می باشد  و از آن نمیتوان برای برش سایر قطعات استفاده کرد.

اگر می خواهید تیغ اره چوب بری را تهیه کنید در این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در مورد تیغ اره چوب بری بپردازیم. تیغه اره چوب بری از مهمترین اجزای اره چوب بری محسوب می شود که با استفاده از آن می توان قطعه کار را برش داد، و از آن استفاده فراوانی در نجاری و سایر صنایع می شود. اگر می خواهید خرید تیغه اره چوب بری را انجام دهید حتما از قبل اطلاعاتی را بدست آورید.

تیغ اره چوب بری

تیغ های اره انواع مختلفی دارند که برای برش قطعات مختلف از آنها استفاده می شود. از مهمترین انواع تیغ اره می توانیم به تیغ اره دیسکی، الماسه، فولاد بر، سنگبری، چاقویی، دستی، خشکه بر، لنگ و تخت کمانی اشاره کنیم. یکی از مهمترین انواع تیغ های اره، تیغ اره چوب بری می باشد که از آن در نجاری ها و کارگاه هایی که با چوب سروکار دارند به صورت وسیع استفاده می شود.

تیغ اره چوب که به آن تیغ اره خام بری نیز گفته می شود، باید از آن به صورت تخصصی و فقط در جهت خام بری استفاده شود. از این تیغ های اره نمی توان برای برش قطعات دیگر از جمله ورقه های آهنی و یا ملامینی استفاده کرد. به طور کلی از این تیغ های اره در دورکن ها، فارسی برها و میزهای برشی استفاده می شود.

کاربرد تیغ اره چوب بری

تیغ اره دارای انواع مختلفی است که در جنس های مختلفی ساخته می شود و توسط برندهای مختلفی تولید می شود، یکی از متداول ترین تیغه اره چوب بری، تیغ اره الماسه می باشد که از آنها برای برش چوب و نئوپان به صورت خام استفاده می شود. تیغ اره الماسه که برای چوب بری استفاده می شود در اندازه های مختلفی وجود دارد و دندانه های آن نیز دارای طیف گسترده ای است که با فرم چپ به راست می باشد.

انواع مختلفی از چوب ها وجود دارد ممکن است که چوب ها نرم و متخلخل باشند و یا امکان دارد که چوب سخت باشد، برای برش چوب های نوع اول بهتر است که از تیغ های اره ای استفاده شود که دندانه کمی دارد و برای چوب های سخت، نئوپان خام وام دی اف نیز از تیغه های استفاده شود که دندانه بیشتری دارند.

خرید تیغ اره چوب بری

اگر می خواهید خرید اینترنتی تیغ اره چوب بری را انجام دهید توصیه می شود که قبل از خرید راهنمای خرید تیغ اره چوب بری را مطالعه فرمایید.

پیش از خرید در ابتدا در نظر داشته باشید که قطعه که از تیغه اره چوب برای برش آن استفاده می کنید چه نوع جنسی دارد، متخلخل است، نرم است، سفت است، ام دی اف یا نئوپان می باشد. سپس باید با مشخصات فنی تیغ اره توجه لازم را داشته باشید.  قیمت تیغ اره نیز قیمت ثابتی نیست تیغ های اره چوب بری در انواع و اندازه های مختلفی وجود دارند که قیمت های متفاوتی دارند. همچنین برندهای مختلفی تیغ های اره را تولید می کنند که از این لحاظ نیز قیمت یکسانی ندارند.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید ویا به لینک تیغ اره چوب بری مراجعه کنید.

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد