شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۷

1

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۷

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۷ : رتبه لازم برای قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۷؟(در تکمیل ظرفیت شانس قبولی رشته ها بالاتر است!!!)

تفاوت تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ با دانشگاه سراسری؟

مشاهده لیست رشته های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷؟

رشته های پردیس خودگردان در تکمیل ظرفیت؟

شرایط تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷؟

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ در چه رشته هایی منتشر خواهد شد؟

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ به صورت بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی برای تعدادی از رشته ها برای مهرماه پذیرش انجام خواهد شد.

در سالهای گذشته پذیرش در تکمیل ظرفیت برای تمامی رشته ها امکان پذیر بود و معمولا برای بهمن ماه انجام می گرفت اما سال ۹۷ پذیرش و برای تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ فعلا مشخص نیست.

برای دریافت لیست رشته های تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ می توانید در کانال مشاوره تحصیلی درخت دانش عضو شوید.(انتهای مقاله)

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

شرایط تکمیل ظرفیت سراسری ۹۷

در صورتی که داوطلبانی که انتخاب رشته موفق داشته اند و در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، در صورت عدم قبولی در تکمیل ظرفیت، هیچ چیزی را ازدست نداده اند و فقط شانس خود را برای انتخاب رشته یا دانشگاه بهتر امتحان کرده اند، برای اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید:

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۷

تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری چیست؟

تکمیل ظرفیت: به معنای شانس دوباره انتخاب رشته داوطلبین در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ می باشد.

تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری بدین معنی که: اگر ظرفیت ای خالی در دانشگاه ها وجود داشته باشد و یا اینکه دانشگاهی ظرفیت پذیرش دانشجو را افزایش بدهد، می تواند در قالب تکمیل ظرفیت دانشجو دوباره پذیرش نماید.

نکات مهم در تکمیل ظرفیت سراسری ۹۷ این است که داوطلب بتواند بهترین انتخاب رشته را بر اساس ظرفیت دانشگاه ها و رشته ها داشته باشد و به نکات زیر توجه کند:

زمان منتشر شدن دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

دفترچه کنکور سراسری ۹۷ در دهه دوم مرداد ماه منتشر و داوطلبان بعد از انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ و اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ در صورتی که مورد پذیرش قرار نگرفته و یا به صورت اشتباهی انتخاب خود را به انجام رسانده اند می توانند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ ثبت نام نمایند.

زمان دقیق انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۷ می باشد.

زمان منتشر شدن دفترچه بدون کنکور سراسری یا همان دفترچه تکمیل ظرفیت سراسری ۹۷ در مهر ماه منتشر خواهد شد.

“تکمیل ظرفیت فرصت دوباره برای قبولی در دانشگاه روزانه”

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال ۹۷ بعد از اعلام نتایج نهیی کنکور سراسری ۹۷ منتشر خواهد شد، در این دفترچه تمامی رشته هایی که ظرفیت دوباره پذیرش دانششجو را دارند اعلام آمادگی کرده و متقاظیان می توانند با یاداشت نمودن کد رشته تکمیل ظرفیت و واردن کردن در سامانه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ در این مرحله انتخاب رشته نمایند.

به زودی لینک دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۷ فعال خواهد شد.

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۷

رتبه لازم برای قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

رتبه لازم برای قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ به نسبت انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ پایین تر می باشد به این معنی که احتمال قبولی در تکمیل ظرفیت با انتخاب رشته کنکور سراسری بالاتر می باشد.

دلیل این شانس قبولی شانس قبولی مجدد در این رشته ها می باشد، داوطلبانی که رتبه های بهتری در کنکور سراسری داشته اند رشته های دلخواه خود را مورد پذیرش قرار گرفته اند.

برای انتخاب رشته بر اساس رتبه خود و همچنین فاکتورهای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت و آخرین نفرات قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ پارسال می توانید از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون پیش شماره و تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

“انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور ۹۷ خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷

برای ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ دقت داشته باشید اگر در انتخاب رشته ۹۷ شرکت کرده اید و در یک رشته محل قبول شده اید  شما در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ و قبولی شما در یک رشته محل منجر به لغو قبولی اولیه شما در انتخاب رشته کنکور ۹۷ می شود. بنابراین اگر قبلا در یک دانشگاه قبول شده اید و الان مشغول به تحصیل هستید تنها در جایی هستید در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت  ۹۷ تنها رشته هایی را انتخاب کنید که به نسبت قبولی فعلی تان علاقه بسیار بیشتری به آن دارید و حاضرید در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ از دانشگاه فعلی تان انصراف دهید و در قبولی جدید ثبت نام کنید.

مشاوره تحصیلی تکمیل ظرفیت درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامی مراحل انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور  ۹۷، نحوه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷، مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور ۹۷ و ثبت نام های بدون کنکور ۹۷ همراه شما خواهند بود.

مشاوره انتخاب رشته خود را برای کنکور سراسری ۹۷ و تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۷ به مشاوران مجرب درخت دانش با کمترین هزینه بسپارید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد