دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۷

0

دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۷

دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۷ : زمان دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ۹۷ نیمسال اول تحصیلی مشخص شد، طبق اطلاع رسانی دانشگاه آزاد داوطلبین بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند برای دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ۹۷ خود با ورود به سامانه مشاهده نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ۹۷ مراجعه نمایند و نتایج انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول ۹۷ خود را دریافت کنند.

زمان اعلام دریافت نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ۹۷

بر خلاف تصور بسیاری از داوطلبان دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول ۹۷ که پس از ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور خود این تصور را دارند که پس از انتخاب رشته باید وارد دانشگاه شوند، باید بدانیم که از بعد از ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم پارسال دیگر ملاک پذیرش داوطلبان سوابق تحصیلی می باشد و این بدان معناست:

که احتمال قبولی داوطلبین در انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه ازاد ۱۰۰ درصد نیست و باید منتظر اعلام نتایج بدون کنکور آزاد مهر ماه ۹۷ باشیم.

زمان دریافت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۷ مشخص شد

زمان دریافت اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ نیمسال اول مهر ۹۷ از نیمه دوم شهریور ماه ۹۷ می باشد، داوطلبین از تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ به بعد می توانند با مراجعه به سایت دریافت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه ازاد ۹۷ برای دریافت نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ۹۷ اقدام نمایند.

نکته قابل توجه: زمان دریاغت اعلام نتایج انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد مقاطع کارشناسی و کاردانی با هم متفاوت است.

زمان دریافت اعلام نتایج کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مهر ۹۷

زمان اعلام نتایج کارشناسی پیوسته بدون کنکور ترم مهر ۹۷ از همه مقاطع زودتر در سایت اعلام نتایج منتشر خواهد شد و این بین معناست که اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد دوره کارشناسی ناپیوسته از همان اوالیا نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد.

برای اطلاع از زمان دقیق و مشاهده و دریافت نتایج انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ خود می توانید در انتهای مقاله عضو کانال تلگرام اطلاع رسانی بدون کنکور ۹۷ شوید و به محض منتشر شدن نتایج آن را مشاهده نمایید.

مشاهده نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر 97

چگونه نتایج بدون کنکور مهر ۹۷ دانشگاه آزاد را دریافت کنیم؟

نحوه دریافت و مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد چگونه است؟

نحوه دریافت نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال اول ۹۷ را می توانید در سایت آزمون و در لینک بالا مشاهده نمایید، داوطلبان و متقاضیان بدون کنکور برای مشاهده نتایج خود می توانند از طریق کد رهگیری ثبت نام بدون کنکور و رمز دوم، شماره شناسنامه اقدام نمایند.

بعد از اعلام نتایج بدون کنکور نیمسال اول ۹۷ داوطلبان می توانند در صورت پذیرش با در دست داشتن مدارک خود برای ثبت نام حضوری به دانشکده مورد نظر مراجعه و ثبت نام خود را به انجام برسانند.

داوطلبانی که تمایل به ثبت نام در رشته پذیرش شده خود نداشته باشند می توانند برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ بر روی آن کلیک کنند.

سایت اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۷ با آزمون

پس از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۷ از طریق سایت azmoon.com دانشگاه آزاد اطلاعیه زمانبندی ثبت نام نهایی پذیرفتگان از طریق سایت دانشگاه آزاد منتشر می شود و زمان دقیق مراجعه داوطلبان پذیرفته شده واحد های دانشگاه آزاد در آن اعلام می شود.

پس از نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۷ داوطلبان می بایست در زمان مقرر شده طبق اطلاعیه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز ثبت نام نهایی خود را انجام دهند. درخت دانش برای تمامی داوطلبان عزیز آرزوی قبولی در شهر و رشته مورد نظرشان را دارد.

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ نیز به زودی اعلام خواهد شد برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دریافت نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد