به گزارش مجله اینترنتی دکوکده به نقل از سنجاق: در قانون طلایی لوله کشی، ما با افتخار نصب پکیج را به انجام می رسانیم، بنابراین تمام خانواده تان هر زمان که بخواهند می توانند به سرعت آب گرم در اختیار داشته باشند. اما، با این که این آبگرمکن ها بسیار موثر و کارآمد هستند، اما باز هم گاهی به تعمیرات نیاز پیدا می کنند. به خواندن ادامه دهید تا با نشانه هایی که می گویند پکیج شما به تعمیر نیاز دارد آشنا شوید. در صورت مواجه شدن با این نشانه ها پکیج تان به تعمیر نیاز دارد:

نشانه هایی که می گویند پکیج شما به تعمیر نیاز دارد

زمانی که متوجه تغییر ناگهانی در دمای آب شوید: آب کدر، دارای خرده های زنگ آهن یا پر از رسوب نشانه اصلی وجود مشکل در پکیج شماست. اگر با چنین مشکلی روبرو شدید، بهتر است با متخصص این کار تماس بگیرید چرا که به احتمال زیاد مشکل از منبع آب محلی شما می باشد. اگر مشکل این است، باید یک دستگاه تصفیه آب نصب نمایید. فراتر از آن، بهترین کار این است که با لوله کش خود تماس بگیرید تا مشخص شود آبگرمکن تان معیوب بوده یا شکسته است.

اگر می‌خواهید از یک متخصص کمک بگیرید می‌تونید در قدم اول می‌توانید قیمت سرویس پکیج را در شهر خودتان بپرسید. مثلا اگر به دنبال تعمیرکار پکیج در تهران باشید می‌توانید درخواست تعمیرات پکیج ثبت کنید و پس از زمانی کوتاه پیشنهاد متخصصان فعال در بازار را مشاهده کنید. از آنجایی که این متخصصین در بازار صاحب امتیاز و سابقه و کارنامه هستند با در نظر گرفتن همین موارد و نظرات مشتریان قبلی ایشان، می‌توانید انتخابی آگاهانه تر را تجربه کنید.

زمانی که آب بو یا طعم عجیبی داشته باشد: مزه غیرمعمول یا فلزی در آب گرم می تواند به دلیل وجود آهن در آن باشد. آب دارای مقادیر بالای آهن برای مصرف ایمن نیست، بنابراین اگر با این مشکل مواجه شدید با یک لوله کش ماهر تماس بگیرید. آنها می توانند کمک کنند متوجه شوید مشکل از آبگرمکن است یا آب.

زمانی که آبگرمکن صداهای عجیبی تولید می کند: صداهای عجیب آبگرمکن می تواند نشانه ای دیگر باشد که خبر می دهد درون سیستم رسوب وجود دارد، در این صورت بهتر است با لوله کش خود تماس حاصل کنید تا کمکتان کند.

زمانی که با فشار آب یا فشار آب گرم مشکل دارید: نقطه عطف پکیج این است که با داشتن نیازی نیست برای آب گرم صبر کنید. اگر آبگرمکن شما قادر به انجام این کار نیست، سریعا با شرکت خدماتی آن تماس حاصل کنید. کمبود فشار آب و آب گرم به آن معناست که مشکل بزرگی وجود دارد، و ممکن است نیاز باشد کل واحد را تعویض نمایید.

زمانی که آبگرمکن به شما نشانه هایی می دهد: نشانه نهایی وجود مشکل باید از سمت خود آبگرمکن باشد. بیشتر آپکیج در زمان مشکل، روی صفحه نمایش خود علائمی را نشان می دهند. این نشانه نباید نادیده گرفته شود. اگر آبگرمکن تان علامت می دهد که به تعمیر نیاز دارد، باورش کنید، و با یک لوله کش حرفه ای تماس بگیرید.

 

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید