صندلی ناهارخوری پایه بلند، برای آشپزخانه های مدل اپن، می تواند بسیار کاربردی و راهگشا باشد. این نوع صندلی ناهارخوری در طرح ها و جنس های متنوع و مختلف در بازار وجود دارد. متناسب با وضعیت آناتومی بدن و ارتفاع میز ناهارخوری، می توان صندلی دارای پایه کوتاه یا نوع بلند را مورد استفاده قرار داد. امروزه در فضای دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها صندلی های پایه بلند نیز قابلیت کاربری مطلوبی دارند.

صندلی ناهارخوری پایه بلند

صندلی ناهارخوری پایه بلند، برای آشپزخانه های مدل اپن، می تواند بسیار کاربردی و راهگشا باشد. این نوع صندلی ناهارخوری در طرح ها و جنس های متنوع و مختلف در بازار وجود دارد. متناسب با وضعیت آناتومی بدن و ارتفاع میز ناهارخوری، می توان صندلی دارای پایه کوتاه یا نوع بلند را مورد استفاده قرار داد. امروزه در فضای دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها صندلی های پایه بلند نیز قابلیت کاربری مطلوبی دارند. این مدل صندلی ناهارخوری مخصوصا برای افراد دارای قد بلند، انتخابی هوشمندانه و مفید می تواند باشد. صندلی ناهارخوری پایه بلند، در رستوران های و فست فودها نیز کاربرد گسترده و مناسبی دارد.

کاربرد صندلی ناهارخوری پایه بلند

صندلی ناهارخوری پایه بلند، در فست فودها با تعبیه کانتر مناسب، جایگزین مناسبی برای میز ناهارخوری به شمار می آید. وقتی طراحی محصولی مناسب و مطلوب صورت بگیرد، دوام و طول عمر بالا را برای آن به ارمغان می آورد. امروزه اغلب انسان ها با متناسب با زمان خود، سبک و سیاق دکوراسیون و نوع دیزاین را هماهنگ می سازند.

در همین زمینه، وسایل و محصولاتی خریداری می گردد که سهمی حتی کوچک در برآورده ساختن جذابیت و زیبایی فضای چیدمان باشد. با اضافه کردن وسایلی همچون صندلی ناهارخوری در کنار میز آن، روح تازه ای در فضای دکوراسیون محیط غذاخوری دمیده می شود. صندلی ناهارخوری پایه بلند، در فراهم آوردن عنصر زیبایی بصری و چشم نواز بودن محیط غذاخوری، نقش بارزی را بر عهده دارد.

نقش صندلی ناهارخوری در دکوراسیون

صندلی ناهارخوری فقط به عنوان یک صندلی برای صرف غذا قابلیت کاربری ندارد، بلکه بسته به نوع کاربرد در فضاهای مختلفی قابلیت استفاده را دارد. می توان فضای غذاخوری را تبدیل به بهترین محیط خانه یا رستوران نمود، اگر صندلی ناهارخوری مناسب و شیک در این فضاها انتخاب شود.

به عبارت دیگر، در فضای غذاخوری نقش میز و صندلی ناهارخوری حتی از خود غذا هم تعیین کننده و مشهودتر جلوه می کند. نقش صندلی ناهارخوری برای مطبوع و دلنشین نمودن فضای غذاخوری، اگر بیشتر و مهمتر از سایر اجزای دکوراسیون نباشد، از باقی اجزا هم کمتر نیست.

ناگفته نماند که صندلی ناهارخوری در ترکیب چیدمان و دیزاین و همینطور زیبایی آن، اثر گذاری زیادی دارد و در میزان راحتی کاربر نقش تعیین کننده و حیاتی را ایفا می نماید. صندلی ناهارخوری پایه بلند، در درجه اول باید از راحتی مطلوبی برخوردار باشد. صندلی ناهارخوری مناسب و استاندارد، علاوه بر دلپذیر نمودن فضای غذاخوری، از زیبایی و راحتی قابل ملاحظه ای بهره می برد که به سادگی نمیتوان از کنار این مزیت های تاثیر گذار عبور کرد.

ویژگی ها و مشخصات صندلی ناهارخوری پایه بلند

صندلی ناهارخوری پایه بلند، به صورت همزمان زیبایی، جذابیت و راحتی را برای کاربر محقق می سازد. صندلی پایه بلند علی رغم سبکی از مقاومت بالایی برخوردار است. تنوع رنگ نیز در این محصول به چشم می خورد. به دلیل اهمیت در تعیین میزان راحتی و زیبایی، جنس صندلی، اهمیت بسیار بالایی پیدا می کند.

پایه های این مدل صندلی ناهارخوری به دلیل تحمل وزن و ثبات محصول، با دوام و مقاومت مناسب طراحی و عرضه می گردد. موضوع راحتی یک از مواردی است که امروزه در طراحی و ساخت هر نوع صندلی بسیار مورد تاکید و حایز اهمیت می باشد. این امر در صندلی ناهارخوری پایه بلند نیز به بهترین نحو بازتاب پیدا کرده است.

طراحی صندلی ناهارخوری براساس ارگونومی بدن

طراحی استاندارد و اصول ارگونومی بدن به نحو مطلوب و بارزی در این محصول رعایت شده است. مواد مرغوب بکار رفته در اسکلت صندلی، دوام و طول عمر آن را تامین می کند. عمق نشیمن صندلی ناهارخوری نیز بر مبنای راحتی و استاندارد بودن آن طراحی شده است.

وزن مناسب این محصول، قابلیت و جابجایی آن را به راحتی امکان پذیر می سازد. کیفیت و مرغوبیت صندلی ناهارخوری پایه بلند، یکی از موارد بسیار مهمی است که در افزایش کارایی و طول عمر محصول تاثیر مستقیم از خود بر جا می گذارد.

نکات مهم و تاثیر گذار در انتخاب صندلی ناهارخوری پایه بلند

در هنگام انتخاب صندلی ناهارخوری پایه بلند، باید پایه های محصول مورد بررسی دقیق قرار گیرد. چرا که وجود زدگی و ترک در پایه های صندلی ضمن کاهش کیفیت آن، دوام و طول عمر محصول را نیز تحت شعاع خود قرار می دهد. از بررسی و توجه به جنس و متریال استفاده شده در محصول نیز نباید غافل شد.

صندلی ناهارخوری به علت اینکه برای زمان های طولانی مورد استفاده قرار می گیرد، باید از مواد اولیه مرغوب و مطلوب تولید شده باشد تا ضمن مقاومت بالا، امنیت مورد نظر را نیز برای کاربر به وجود آورد. قیمت صندلی ناهارخوری پایه بلند نیز تحت تاثیر عواملی همچون کیفیت، جنس مورد استفاده، ارتفاع صندلی، متریال بکار رفته در پایه ها و برند بودن یا نبودن آن قرار دارد.

انتخاب صندلی ناهارخوری متناسب با ابعاد فضای مورد استفاده می تواند ضمن برقراری هارمونی و تعادل قابل قبول در نوع چیدمان، القای حس زیبایی و جذابیت را برای کاربر با خود به دنبال داشته باشد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و یا به لینک صندلی ناهارخوری پایه بلند مراجعه کنید.

مقاله قبلیمیز تلویزیون تمام چوب
مقاله بعدیمیز تلویزیون ترکیه ای

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید