خرید اینترنتی پمپ هیدرولیک

خرید اینترنتی پمپ هیدرولیک امروزه در سایه اینترنت کاری آسان است. شما باید پمپی را انتخاب کنید که کاملا نیازهای شما را برآورده کند. البته عوامل بسیار زیادی در دوام و کارکرد پمپ هیدرولیک تاثیر دارد. شما باید بعد از این که نسبت به مشخصات مورد نیاز خودتان اطمینان حاصل کردید می توانید به خرید اینترنتی پمپ هیدرولیک اقدام نمایید. با کمی جستجو می توانید موتور پمپ هیدرولیک خود را با قیمت مناسب خریداری کنید.

نحوه خرید اینترنتی

خرید اینترنتی پمپ هیدرولیک امروزه در سایه اینترنت کاری آسان است. شما باید پمپی را انتخاب کنید که کاملا نیازهای شما را برآورده کند. البته عوامل بسیار زیادی در دوام و کارکرد پمپ هیدرولیک تاثیر دارد. در این به ۷ عامل موثر بر عمر پمپ های هیدرولیک می پردازیم.

 1. خواص مایع پمپ

مهم ترین خواص مایع پمپ

 • چسبندگی مایع
 • دما
 • وزن مخصوص
 • فشار بخار
 • جامدات موجود و غلظت
 • برش حساس
 • مواد سایشی یا غیرسایشی
 • مواد اولیه ساخت پمپ هیدرولیک

چه مصالح ساختمانی با مایع فرآیند یا هر مایع دیگر که ممکن است پمپ با آن تماس بگیرد سازگار خواهد بود. نمودار سازگاری شیمیایی برای کمک به شناسایی مناسب ترین مواد ساختمانی برای پمپ در دسترس است.

 • نقش حیاتی پمپ برای فعالیت تجاری کارگاه یا کارخانه

در برنامه های بحرانی، جایی که خرابی یک انتخاب نیست، پمپ های گران تر و سنگین با ویژگی های خاص می توانند انتخاب شوند. اگر پمپ ها می توانند از سرویس برای تعمیر و نگهداری حذف شوند، گزینه های گرانقیمت تر ممکن است مورد توجه قرار گیرد.

 • ورودی های پمپ

ورودی های پمپ شما باید به گونه ای باشد که همیشه آن را خنک نگه دارد. شما باید نسبت به فشار پمپ اطمینان حاصل کنید که در فشار مناسب مثبت قرار داشته باشد.

 • محیط پمپ

اگر پمپ شما درست کار نمی کند، ممکن است نیاز به ساخت و ساز یا نصب و راه اندازی ویژه برای دمای یخبندان باشد تا بتواند در شرایط یخبندان کار کند. اگر محیط زیست خطرناک باشد، شامل بخارات انفجاری یا گرد و غبار، نیاز به ویژگی های خاص موتور باشد. این فقط چند نمونه از شرایط محیطی است که باید در نظر گرفت.

 • دسترسی به منبع برق لازم برای کار موتور پمپ

منبع برق پمپ شما باید مطابق استانداردهای ایران باشد تا بتواند تاسیسات کارگاه یا کارخانه شما را تامین کند. متناسب با شرایط هر کشوری، موتور پمپ های هیدرولیک طراحی و ساخته می شوند تا بتوانند نیازهای کارگاهی افراد را تامین کنند.

 • جریان و فشار

حجم کل شما و دانستن اینکه چه مقدار زمان لازم برای حرکت مایع، میزان جریان را تعیین می کند. فشار دیفرانسیل پمپ را می توان با دانستن اندازه لوله (طول و اتصالات)، آسانسور های ایستا و تجهیزات سیستم (فیلتر، دریچه، و غیره) از دست دادن اصطکاک محاسبه کرد.

در بسیاری از فروشگاه های آنلاین، مشخصات پمپ هیدرولیک درج می شود تا خریدار با آگاهی کامل نسبت به خرید خرید اینترنتی پمپ هیدرولیک اقدام کند. در صورتی که دوست داشته باشید می توانید به صورت حضوری هم پمپ هیدرولیک مورد نظر را از فروشگاه ها خریداری کنید.

در بسیاری از سیستم های پمپاژ، کل سیستم مورد نیاز متفاوت است. به عنوان مثال، برای مرطوب کردن مخزن، نیازهای مکش و استقرار آسانسور ممکن است تغییر کند به این دلیل که ارتفاع سطح آب نوسان دارند. در سیستم های برگشتی مانند پمپ های آبگرمکن HVAC، مقادیر سر و ارتفاع ایستاده برابر صفر است. شما همچنین باید از نیاز پمپ خالص مکش پمپ پمپ آگاه باشید. پمپ های سانتریفیوژ برای جلوگیری از شکل گیری فضای خالی لازم است که مقدار مشخصی از فشار مایع در ورودی وجود داشته باشد. یک قاعده کلی این است که اطمینان حاصل شود که پمپ می تواند تا ۲۵% بیشتر از جریان مورد پیش بینی عملکرد داشته باشد.

شما باید بعد از این که نسبت به مشخصات مورد نیاز خودتان اطمینان حاصل کردید می توانید به خرید اینترنتی پمپ هیدرولیک اقدام نمایید. با کمی جستجو می توانید موتور پمپ هیدرولیک خود را با قیمت مناسب خریداری کنید.

شرکت های بازرگانی مختلفی محصولات وارداتی و تولیدی خود را در فضای آنلاین به فروش می رسانند و شما می توانید متناسب با نیازهای خودتان، پمپ هیدرولیک را به صورت آنلاین خریداری کنید.

بنابراین می توانید با سازنده دستگاه و فروشنده ارتباط برقرار نمایید و سوالات و موارد ابهامی خودتان را از آن ها بپرسید و در نهایت با خیال راحت پمپ هیدرولیک مورد نظر خود را خریداری کنید.

به هنگام تحویل محصول حتما نسبت به سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید تا در نهایت از خرید اینترنتی پمپ هیدرولیک خود کاملا راضی و خوشنود باشید. رسید مبلغ پرداختی خود را نیز دریافت کنید و بدین ترتیب جریان خرید اینترنتی پمپ هیدرولیک را کامل کرده باشید.

شما باید به هنگام خرید اینترنتی پمپ هیدرولیک با آگاهی کامل اقدام کنید تا بعدها محصول خود را مرجوع نکنید. بخاطر این که برخی از فروشگاه های اصلا محصولات خریداری شده را مرجوع نمی کنند یا اگر به فرض هم این چنین باشد تحت شرایط سخت و حادی این کار را انجام می دهند. خرید اینترنتی پمپ هیدرولیک محوری نیز براساس قوانین فوق است. خرید اینترنتی پمپ هیدرولیک محوری شما باید توجه کنید تا خرید مطابق میل خودتان را رقم بزنید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید