قطعاتی دقیق هنگام برش با اره دور کن

اره دور کن های ایتالیایی  : اره دور کن دستگاهی است که در صنایع چوب و کارخانجات بزرگ برای برش چوب ، ام دی اف و…. با قطعات و ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. وجود این دستگاه خطای اندازه گیری در هنگام برش را کاهش داده و وجود ش در صنایع چوب ، کابینت سازی و هر صنعتی که نیاز به برش چوب داشته باشد حیاتی می باشد.

به طور خلاصه می توان گفت ارزان ترین اره دور کن ها اره دور کن های چینی می باشد که در مقالات قبلی به آن ها اشاره کردیم علاوه بر آن متناسب با هزینه کارایی و ویژگی های مورد نیاز می توان اره دور کن مناسبی تهیه کرد که در هنگام خرید خدمات پس از فروش و گارانتی نیز داشته باشد.

با اره دور کن های نوین چوب و فلدر آشنا شدیم  و به فراخور مقاله  و مجال صحبت با ویژگی ها کارایی ها ی آن ها و همچنین از هر برند با یک مدل از اره دور کن های تولید شده توسط این دو برند آشنا شدیم و کارایی ها و ویژگی های یک مدل از دستگاه  های تولید شده را بررسی کردیم اکنون و در ادامه مقاله قبل به بررسی اره دور کن های ایتالیایی می پردازیم و آن را با توجه به ویژگی هایش معرفی خواهیم کرد.

اره دور کن های ایتالیایی

یکی از اره دور کن های خوبی که می توان در صنایع چوب نام برد اره دور کن های ایتالیایی است که سال هاست در صنعت چوب و برش جهان  از آن ها استفاده می شود و کار برش چوب ام دی اف و دیگر مشتقات چوب با ابعاد بالا را راحت کرده است. این دستگاه ها با کیفیت ها و برند های مرغوب و عالی در بازار موجود می باشند که میتوان از گریگگو GRiggio واس سی ام   scm group  نام برد. محصولات ایتالیایی را علاوه بر خرید  حضوری از سایت های اینترنتی نیز تهیه کنید.

اره دور کن های ایتالیایی همانند دیگر اره دور کن ها به صورت کلی به دو دسته ساده (دستی) و مکانیکی(اتوماتیک) تقسیم می گردند و همانطور که در مباحث قبل گفتیم اره دور کن دستی به وسیله دست تنظیم می شود زاویه برش ارتفاع و…. همه به وسیله دست تنظیم می گردد ولی در اره دور کن های اتوماتیک ایتالیایی تنظیمات به وسیله صفحه لمسی دستگاه انجام می گردد و برای راه اندازی آن نیاز به آموزش و تبحر خاصی ندارید و از روی دفترچه راهنمای آن به آسانی می توانید تنظیمات لازمه را انجام دهید  با توجه به حرکت بر سطح چوب نیز این دستگاه ها به سه دسته ریلی ، واگنی و لوکوموتیوی موجود میباشند که درمورد هر کدام و طول عمرشان در قسمت های قبلی مقاله اشاره کردیم و توضیحاتی ارائه دادیم.

تقریبا تمامی اره دور کن ها بر اساس همین پارامترهای موجود  ساخته میگردند که با پیشرفت علم و روز افزون مهندسی ایرادات آن رفع شده و کارایی و کیفیت بیشتری نسبت به سایر محصولات پیدا میکنند از دیر باز اره دور کن های ایتالیایی و برند های ایتالیایی از بهترین تولید کنند گان این صنعت بوده و دستگاه های تولیدی این شرکت ها با کارایی بسیار بالا گویا و معرف شرکت خود می باشند کما اینکه قیمت این محصولات با توجه به قیمت ارز گذاشته  می شود و در اختیار ما قرار میگیرد ولی نسبت به کارایی کیفیت و خدمات پس از فروش آن ها قیمت مناسب و در خوری دارند البته خرید محصولات این چنینی به صورت اینترنتی که در زمان و وقت  شما صرفه جویی می کند به صرفه تر بوده و خریدی آسان را برای شما فراهم میکند.

همچنین در فروشگاه های اینترنتی می توانید براحتی مدل ها و قیمت ها و کارایی ها را باهم مقایسه کنید و خرید مناسب تری انجام دهید.

امیدواریم که توانسته باشیم اره دور کن های مناسبی به همراه برندهای آن ها را به شما معرفی کرده و شما را با کارایی و کیفیت و ویژگی های این محصولات آشنا کنیم.

 

 

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات می توانید با شماره ۶۱۰۹۸ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید ویا  به لینک اره دور کن های ایتالیایی مراجعه کنید.

مقاله قبلیآشنایی با برندهای اره دور کن
مقاله بعدیشرکت ماشین سازی مولن mollen

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید