تبلیغات

تبلیغات

دکوکده یکی از پر ببینده‌ترین مجله‌های اینترنتی فارسی‌زبان درحوزه‌ی دکوراسیون و طراحی داخلی در ایران محسوب می شود که با ارائه راهکارهای نو و الهام بخش در زمینه چیدمان و دکوراسیون داخلی در فضاهای مختلف، مخاطبین زیادی را به خود جذب کرده است. وبسایت دکوکده با ایجاد مقالات معتبر و ارائه مطالب مطابق با علم روز، توانسته است، با عبارات های پر سرچی مانند دکوراسیون داخلی و مشتقات آنها در رتبه های بالا در نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرد و مرجع خوبی برای معرفی محصولات و  برند های مختلف به خصوص در زمینه طراحی داخلی باشد.

رزرو تبلیغات در دکوکده

برای رزرو تبلیغات بنری، ریپورتاژ آگهی و همچنین تبلیغات در شبکه های اجتماعی دکوکده، در ساعت اداری شنبه تا پنج شنبه با شماره ۰۹۱۹۸۳۱۱۰۴۹  تماس گرفته، یا از طریق ایمیل   moienvije@gmail.com  با ما ارتباط برقرار کنید. از طریق ادمین کانال دکوکده به ایدی   نیز می توانید درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

جایگاه های بنری

در وب سایت دکوکده برای اثرگذاری بیشتر تعداد بنرها محدود بوده و در جایگاه هایی که توجه بیشتری را جلب می کنند قرار داده شده است بنابراین زمینه بازدید و بازخورد مناسبی را فراهم کرده تا  محصول یا خدمات شما به بهترین نحو از سمت دکوکده معرفی شوند.

 

 

رپورتاژ آگهی

 

 

نوع آگهی

مدت زمان

هدیه

تعرفه (تومان)

رپورتاژ

دائمی

ارسال در شبکه های اجتماعی دکوکده

۳۵۰۰۰۰

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی شما در لیست مطالب و آرشیو سایت دکوکده برای همیشه باقی می‌ماند.

متن رپورتاژ آگهی توسط کارفرما نگارش شده و برای رفع مشکلات نگارشی توسط کارشناسان دکوکده ویرایش می شود.

در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۵ تصویر و ۵  لینک فالو هستید لازم به ذکر است در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، اما برای تاثیرگذاری بیشتر از زیاده روی و متون طولانی بپرهیزید.

برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر بزرگتر از  ۶۰۰px  به عنوان تصویر اصلی آگهی شما مورد نیاز است و آگهی رپورتاژ طبق زمانبندی درخواستی کارفرما روی وبسایت قرار می گیرد.

ایمیل مارکتینگ

یکی از راه های ارتباطی با اعضای دکوکده ارسال ایمیل برای اطلاع از مطالب ویژه روز می باشد. شرایط معرفی خدمات یا برند مورد نظر شما از طریق ارسال ایمیل به بیش از ۱۰٫۰۰۰ نفر اعضای وبسایت دکوکده به شرح زیر است:
متن و نحوه ارائه ایمیل توسط کارفرما با فرمت html صورت می گیرد و مشکلات جزئی توسط کارشناسان دکوکده رفع خواهد شد.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی دکوکده

شبکه های اجتماعی امروزه یکی از تاثیرگذارترین منابع برای تبلیغات و معرفی برندهای مختلف به افراد علاقه مند می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ای دی     در کانال تلگرام دکوکده در ارتباط باشید.

تبادل بک لینک و لینک گذاری نیز در سایت دکوکده انجام می گردد